Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

anonimnost, privatnost i sakrivanje onoga sto sam gledao

[es] :: Anonimnost i privatnost :: anonimnost, privatnost i sakrivanje onoga sto sam gledao

[ Pregleda: 3138 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

david1961
Milan Milanovic
Beograd

Član broj: 31165
Poruke: 1
*.internet-cafe.co.yu



Profil

icon anonimnost, privatnost i sakrivanje onoga sto sam gledao30.07.2004. u 19:32 - pre 240 meseci
Pozdravljam sve na ovom forumu, a kao novi clan imam i jedno pitanje.
Naravno mozda ce nekome biti to pitanje cudno, ali kao i uvek, koliko ljudi toliko cudi.
A o cemu se radi? Radim u jednoj firmi i imamo i mogucnost da u nekom slobodnijem casu istrazujemo internet. E, sad. Ja i neki moji na poslu volimo da pogledamo i one sajtove (eh, da se ne lazemo - one sa oznakom xxx). Naravno, to je sve bilo do skoro u redu, ali racuni su se povecali i naravno direktor i sefovi su malo pobesneli. Nece nam uzeti internet vezu (potrebna je za posao) ali su najavili da ce pregledati ko je sve bio na internetu i sta je pregledao. Naravno i ja i moje kolege smo sada malo zabrinuti, a posebno zbog mogucih kazni. Pa bih da pitam sta je potrebno da pocistim u racunaru, da bi sakrili sta smo sve gledali. Znam da moralno i nije u redu to sto smo gledali, ali sada sta je tu je. Uradili smo glupost, pa bi sada da se spasavamo, ako je moguce.
 
Odgovor na temu

Ogulin
Infostudio.hr

Član broj: 31425
Poruke: 10
*.cmu.carnet.hr

ICQ: 79349533


Profil

icon Re: anonimnost, privatnost i sakrivanje onoga sto sam gledao03.08.2004. u 20:44 - pre 239 meseci
a da probaš iči na Tools/Internet options i tamo da napravis "Clear History" i Delete files/Cookies?

to ti uglavnom sve obriše, još možeš i ručno u Tempory Internet files sve izbrisati, ta ti se mapa ili nalazi u Win direktoriju ili ako koristis XP, onda u Documents and settings pa malo potraži...
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: anonimnost, privatnost i sakrivanje onoga sto sam gledao

[ Pregleda: 3138 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.