Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da explorer NE grana levo stablo na XP/2003, i da mrezu sortira po imenima?

[es] :: Windows desktop :: Kako da explorer NE grana levo stablo na XP/2003, i da mrezu sortira po imenima?

[ Pregleda: 3382 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Kako da explorer NE grana levo stablo na XP/2003, i da mrezu sortira po imenima?10.08.2004. u 13:28 - pre 239 meseci
Izuzetno me nervira promena kod XP-a i 2003 da windows explorer automatski razgrana u levom prozoru čim kliknem na neki disk ili folder! To ranije nije bilo tako, i zbog toga (izmedju ostalih gluposti, medju kojima je i sortiranje mreze po "description" osobini) ostajem na 2000

Zna li neko kako da resim te probleme:
- Da ne grana automatski levi prozor explorera, dok ne kliknem na plus
- Da racunare u mrezi sortira po imenu a ne opisu (description)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Kako da explorer NE grana levo stablo na XP/2003, i da mrezu sortira po imenima?18.08.2004. u 14:29 - pre 239 meseci
Pa ne znam da li smatrate da je pitanje glupo pa niko ne odgovara, ili niko ne zna odgovor, ali našao sam rešenje za prvi problem:

explorer -> tools -> folder options -> Display simple folder view in explorer's folder list (isključiti)

to sam našao na http://www.theeldergeek.com/au..._trees_in_windows_explorer.htm i nije mi baš jasno kako i sam nisam otkrio... možda nije baš intuitivan naziv opcije.

Ali me sad zanima onaj drugi problem, sa prikazivanjem mrežnih računara u exploreru... ima li neko odgovor?
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kako da explorer NE grana levo stablo na XP/2003, i da mrezu sortira po imenima?

[ Pregleda: 3382 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.