Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa sekretaricom

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: problem sa sekretaricom

[ Pregleda: 2847 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

buconi
obezbeđenje
beograd

Član broj: 30683
Poruke: 11
212.62.50.*



Profil

icon problem sa sekretaricom16.08.2004. u 08:36 - pre 239 meseci
Juce sam pokusao da aktiviram sekretaricu i da snimim pozdravnu poruku.Nisam uspeo da je snimim jer je vreme za snimanje poruke veoma kratko svega par sekundi.A veoma mi je bitno da ostavim poruku jer putujem u inostranstvo pa hocu da ostavim novi broj na koji me mogu pozvati.ps. preusmeravanje poziva na stranu mrezu ne dolazi u obzir.
 
Odgovor na temu

Dr Darko
Darko Cenic
Sluzba za unutrasnje bolesti
Opsta bolnica Valjevo
Valjevo

Član broj: 28783
Poruke: 122
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: problem sa sekretaricom22.08.2004. u 19:19 - pre 239 meseci
Fora je u tome da pozdravnu poruku na govornoj posti "sece" jedan bip ton na dva dela.Problem sa govornom postom sam izneo na Mobtelovom forumu jos u maju mesecu i to jos nisu sredili.Zvao sam korisnicki servis jedno 4-5 puta u vezi toga i operateri koji su se javljali me izgleda nisu ozbiljno shvatili.
Problem ces da prevazidjes tako sto ces da zastanes na pola recenice da prodje taj bip ton i onda da nastavis recenicu tj. pozdravnu poruku koju snimas.
Ovim putem zelim da se obratim korisnickom servisu sa molbom da se taj problem resi!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: problem sa sekretaricom23.08.2004. u 14:27 - pre 239 meseci
e stvarno strasno. Okrenem svoj stari broj pre nekog vremena kad ono "nije dostupan".. a snimio sam bio poruku. Okrenem ponovo da snimim, i provalim taj budjavi bip ton na sred recenice! Strasno. Em su skratili vreme dozvoljeno za poruku, em je*e stvar taj bip. :smajli_kome_sadrzaj_izlazi_iz_dupeta:
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: problem sa sekretaricom

[ Pregleda: 2847 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.