Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo

[es] :: Anonimnost i privatnost :: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo

[ Pregleda: 8044 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
212.200.97.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo21.08.2004. u 15:12 - pre 238 meseci
kako mogu da saznam ime i prezime onoga ko mi salje email. ako je moguce i neke dodatne podatke veoma mi je bitno. Za domace provajdere nisam sigurandali uopste moze a za yahoo i hotmail sam cuo da moze kako? pomagajte zaista mi je bitno.
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.teleportgroup.net

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo21.08.2004. u 15:25 - pre 238 meseci
replay, pa ga pitaj kako se zove!
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

`and

Član broj: 32490
Poruke: 776
*.vdial.verat.net

Sajt: www.bitbyterz.org


Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo21.08.2004. u 15:47 - pre 238 meseci
Aha moze ... hakni mail server i to je to ... ili probaj malo social hack ... posalji neki lazni mail ( sendmail tutorial ) u kome se traze licni podaci ...
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
212.200.97.*

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo22.08.2004. u 00:48 - pre 238 meseci
ako nije problem jel moze malo detaljnije poso mi saista treba a nemogu da pitam direktno tj mogu ali kako da znam da me ne laze. konkretno me zanima dali je vlasnik maila zensko ili musko i odakle je
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
195.252.80.*

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo22.08.2004. u 01:14 - pre 238 meseci
Čekaj, ljudi ti lepo rekoše da ne pitaš direktno nego sklepaš neki mail tipa "dobar dan, ovde Vaš provajder, nešto nam se sje*ala baza pa smo izgubili podatke o korisnicima i molimo Vas da nam dostavite Vaše ime, prezime, adresu, pol, bračno stanje, broj socijalnog osiguranja i kreditne kartice, i po mogućnosti jednu sliku pod tušem ako ste ženskog pola" ili nešto slično tome, ne sumnjam ja da si ti maštovit.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 22.08.2004. u 04:28 GMT]
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

`and

Član broj: 32490
Poruke: 776
*.vdial.verat.net

Sajt: www.bitbyterz.org


Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo22.08.2004. u 01:36 - pre 238 meseci


http://www.google.com/search?q...amp;hl=en&lr=&ie=UTF-8
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

Član broj: 25075
Poruke: 1740
62.108.101.*

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo27.08.2004. u 12:00 - pre 238 meseci
Bojane ne primaju se svi ljudi na istu foru.Slichnu foru sam i ja koristio kad sam hteo da upecam neku trebu (i jos plavushu) za njene podatke,ali fora nije proshla.
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo27.08.2004. u 12:39 - pre 238 meseci
Nisam ja ni rekao da se svi primaju, neka pokuša tako pa ako uspe onda neka bude srećan a ako ne uspe neka sedne i plače pošto drugačije verovatno neće nikako uspeti da sazna.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo12.11.2004. u 17:23 - pre 235 meseci
Pa momci ti navode ono sto bih ti i ja rekao.
Ni na Yahoo ni na Hotmail nalozima kada otvaras acount nisi obavezan da napises tacno ime i prezime.Neznam ko recimo to radi,ja ne,lupio sam gluposti...

Dakle ime i prezime mozes saznati samo na nacine koji su ti ovde navedeni,ali ipak gledaj realno,da li bi ti da dobijes mail sa sadrzinom recimo,odgovorio i to sa pravim podacima:
Citat:
Cestitamo,vi zaista imate mnogo srece,dobili ste "xxxx" da biste preuzeli nagradu popunite sledeca polja:
Ime i prezime*:
JMBG*:
Adresa*:
Br.telefona*:
Afiniteti:
Zanimanje:
*ova polja obavezno popuniti,iskljucivo istiniti podaci ce uci u razmatranje


Dakle probaj,pa vidi Yahoo,Hotmail,nisu vidoviti pa da mogu da otkriju tacan identitet korisnika
 
Odgovor na temu

jenkivalera
Novi Sad

Član broj: 156126
Poruke: 10
109.93.212.*



Profil

icon Re: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo09.01.2010. u 00:29 - pre 173 meseci
ja imam imam slican problem. Znam samo da se pojavljuje ona pozdravna poruka HI,..... ne znam ni user id ni pasword. A sumnjam na svasta. Da li neko zna kako da na osnovu tog nadimka provalim i procitam mejlove. U pitanju je opstanak, sto bo rekao Sekspir be or not to be. Ako neko zna i zeli da mi pomogne neka mi pise.
Hvala unapred svim dobrim dushama.
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: kako da saznam ciji je email tj ime i prezime i ostalo

[ Pregleda: 8044 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.