Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

free .info domain

[es] :: Hosting :: Domeni :: free .info domain

[ Pregleda: 6346 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

l1nk
Zrenjanin

Član broj: 11815
Poruke: 181
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 126971776


+2 Profil

icon free .info domain07.09.2004. u 01:27 - pre 238 meseci
na sajtu domaindiscount24.com mozete dobiti besplatan .info domain. Provereno, jel sam upravo registrovao...Nije tesko...

idete na :
https://www.domaindiscount24.net/?page=info_promo

i samo sledite uputstva...poz ;)
"Kada nađeš čoveka s kojim vredi govoriti i ne govoriš, izgubio si čoveka. Kada nađeš čoveka s kojim ne vredi govoriti i govoriš, izgubio si reči. Mudar čovek ne gubi ni čoveka ni reči"
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: free .info domain07.09.2004. u 09:36 - pre 238 meseci
Puna informacija je da je domen besplatan za prvu godinu. Kako je za registraciju korisničkog imena potrebno ostaviti broj kreditne kartice, pretpostavljam da negde u Terms of use dokumentu stoji da će te automatski čardžirati po isteku godinu dana ukoliko se ne odjaviš, ali nisam čitao, ne ostavljam broj kartice tamo gde baš ne moram. B)
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: free .info domain07.09.2004. u 20:51 - pre 238 meseci
Ma čekiraš wire transfer, i eto ti džaba domena na godinu dana. Verovatno je kvaka u tome da ako ne platite domen prelazi u njihovo vlasništvo, al' bar ću godinu dana imati ql adresu [email protected]
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: free .info domain08.09.2004. u 02:26 - pre 238 meseci
Ludilo!


Posto vec imam moj .co.yu domen + hosting naravno, sta treba da uradim da novi .info domen pointujem na moj pravi domen odnosno hosting? Znam kako se radi obican forwarding, ali mislim preko DNS-a nesto da iskombinujem jel moze?
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: free .info domain08.09.2004. u 08:01 - pre 238 meseci
Odavno razsmiljam, sto ne bi neko otovrio sajt gde dajes nesto besplatno, ali da moraju ljudi da se registruju i ostave broj kreditne kartice :).

A da, zato sto ce samo budale da ostavljaju broj kreditne kartice (svoje), a jos ako nije https, pa sertifikat lazan ... E ne znam da li je ovde takav slucaj, ali znam da ne postoji nesto kao besplatan rucak :).

Uzgred, da bi redirektovao samo putem DNS-a sajt treba da imas server sa svojim jedinstvenim ip-om, sto najcesce nije slucaj, pa onda treba i da provajder doda tvoju adresu u konfiguracionu datoteku/sistem/panele/stagodpisanoucplusplusu. Naravno pitanje je za cije zdravlje babe ce taj provajder to da uradi :).

CHUPCKO
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: free .info domain09.09.2004. u 03:11 - pre 238 meseci
chupko, jesi bio nekad u prodavnici gde sipaju sokove ceo dan za dz? :)
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: free .info domain09.09.2004. u 07:51 - pre 238 meseci
Jesam, bas sam sada u jednoj takvoj, i pre ili kasnije ce mi to naplatiti.

Doduse preciznije je da li sam bio nekada u nekoj prodavnici gde sipaju sokove ceo dan dzabe, a zadrze ti novcanik na vratima ?

CHUPCKO
 
Odgovor na temu

Teodosije
STR

Član broj: 2364
Poruke: 23
*.ipt.aol.com



Profil

icon Re: free .info domain09.09.2004. u 10:58 - pre 238 meseci
Nije isti sajt ali je pre izvesnog vremena na www.ezinames.com osvanuo link da je besplatna reg. domena - isto se ostavlja CC. Nakon toga link je ukinut ali je ostala ponuda da se za $5.95 dobija registracija i "velikodusno" FREE trial hosting od nedelju dana. normalno na sajtu ne pise ali ako se prolazi kroz postupak za registraciju pojavi se i ova stranica gde se blize objasnjava "velikodusna" ponuda a koju ce mnogi verovatno samo proleteti i posle toga dobiti izuzetno povoljan hosting. sledi citat sa doticne strane: bold text podebljao ja - inace nije takav :)

"We are pleased to also provide every new ezinames customer with a free 7 day trial of our world class web hosting services. These services are offered on a trial basis without charge. Specifics of the hosting service can be found by logging into your account.

If you wish to cancel them you can by simply logging into you account. There is absolutely no obligation to keep these services active.

!!!To continue these services simply do nothing and they will remain active. An amount of $599 will be charged to your credit card annually in advance for these services after the free trial ends should you elect to keep them active. !!!!!

There is absolutely no obligation to keep these services active, if you cancel them during the 7 day free trial you will not be charged anything for them. We can only offer this setup and trial for new accounts with ezinames not second third and subsequent domains.

Continue registering your domain name---


Tako - pazite gde ostavljate novacnik na ulazu :)

 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: free .info domain10.09.2004. u 23:00 - pre 237 meseci
Citat:
chupcko:

Uzgred, da bi redirektovao samo putem DNS-a sajt treba da imas server sa svojim jedinstvenim ip-om, sto najcesce nije slucaj, pa onda treba i da provajder doda tvoju adresu u konfiguracionu datoteku/sistem/panele/stagodpisanoucplusplusu. Naravno pitanje je za cije zdravlje babe ce taj provajder to da uradi .


step 1: registrujes domen
2: ako imas neki control panel gde mozes da radis sa domenima, samo dodas taj novi .info domen
3: odes na .info onu admin aplikaciju gde se upravlja domenima, i samo upises DNS adrese koje dobijes od provajdera


 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: free .info domain11.09.2004. u 22:18 - pre 237 meseci
Naravno to sve ako provajder dopusta vise imena za jedan domen :)
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

karlowap
Beograd

Član broj: 23719
Poruke: 58
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu

Sajt: www.karlo.ws


Profil

icon Re: free .info domain16.09.2004. u 14:58 - pre 237 meseci
A šta bi sa onim getfreedomain.biz? Jel ima neki sličan tom?
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.vdial.verat.net



+3 Profil

icon Re: free .info domain28.09.2004. u 23:57 - pre 237 meseci
Pogledajte moj potpis! Nasao sam i dobar free hosting: www.100webspace.com
php, cgi, pl, ftp, 100MB, 1GB/M
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: free .info domain29.09.2004. u 01:50 - pre 237 meseci
http://www.mydomain.com/?campn=freeinfo

PS. Nisam čitao small print.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: free .info domain

[ Pregleda: 6346 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.