Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rouiting DNS gateways?!?!

[es] :: Wireless :: Rouiting DNS gateways?!?!

[ Pregleda: 3532 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2die4wireless

Član broj: 34575
Poruke: 1
195.252.99.*



Profil

icon Rouiting DNS gateways?!?!16.09.2004. u 00:49 - pre 238 meseci
Molim vas da mi razjasnite shta je shta oko tih dns-a gatewaya i to i shta sve treba . . . imam 3 umrezhena rachunara na lan .. u swich je takodje prikljuchen AP koji je usmeren u client modu na AP koji ima net... zanima me kako da pristupim wirelessom na taj AP sa drugog rachunara i da koristim net .. .ja nisam nameshtao ta 3 kompa imam ip-eve gateway-e DNS ali ne znam kako to treba da se preshteluje za neki drugi rachunar evo slike jednog od ta 3 rachunara koji imaju net pa mi vi razjasnite shta je shta i shta treba da se razlikuje???SLika>>http://users.cjb.net/pkwnt/slika.jpg Ne znam ni kako je nashtelovan AP koji koriste ta 3 rachunara znam samo da se kachi u client modu na AP sa netom. . e da kada u internet exploreru ukucam 192.168.1.1 otvara se neka mikrotik stranica ne znam shta da radim da namestim na ostale rachunare net..ne znam ni da radim sa microtik-om...
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Rouiting DNS gateways?!?!16.09.2004. u 10:19 - pre 238 meseci
Verovatno je cela C klasa maskaradirana tako da bilo koju IP adresu iz tog opsega da dodelis racunaru, a da vec nije zuzeta trebalo bi da radi.
Znaci isti subnet mask, gateway i dns samo stavi ip adresu 192.168.1.x koja je slobodna.



 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Rouiting DNS gateways?!?!

[ Pregleda: 3532 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.