Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da kopiram Dvd na Dvd on the fly metodom?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kako da kopiram Dvd na Dvd on the fly metodom?

[ Pregleda: 2433 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bstambolija
Srbija

Član broj: 35309
Poruke: 3
*.metrohive.neobee.net.



Profil

icon Kako da kopiram Dvd na Dvd on the fly metodom?23.09.2004. u 13:37 - pre 238 meseci
Izvinjavam se ako je vec govoreno o ovoj temi, ali ja nisam uspeo da nadjem!
Imam Dvd citac od pre, a sad sam kupio i Dvd rezac, pa bih hteo da znam da li se
moze i kako kopirati direktno, jer bi mi ustedelo mnogo vremena pri narezivanju.
Ja sam probao a ono mi prijavi neki eror, kao nece, unapred hvala!

Pozdrav! srx!
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.mobtel.com



+536 Profil

icon Re: Kako da kopiram Dvd na Dvd on the fly metodom?23.09.2004. u 22:04 - pre 238 meseci
Teorija: Ako imaš Dual Layer rezač, Dual Layer disk, program koji u letu skida zaštitu i ostatak mašine dovoljno jak da to uradi... Što da ne...
Praksa: Jok!
 
Odgovor na temu

SrdjanBG
Srdjan Sestic
Vidikovac

Član broj: 11950
Poruke: 5
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 89248843


Profil

icon Re: Kako da kopiram Dvd na Dvd on the fly metodom?05.11.2004. u 19:22 - pre 236 meseci
Ja skoro uvek kopiram DVD na DVD on the fly....iz NERO-a naravno. Doduse prvo ga ubacim u DVD Shrink cisto da ga on malo istestira da li ima nekih problema prilikom ocitavanja. Onda lepo u Nero...i on the fly na 4x... Nikad mi nije pukao dvdr.
Jedino ga ne kopiram tako ako dvd-citac nece da procita dvd, dok dvdrw skoro uvek procita.
Srdjan
He who dares......
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kako da kopiram Dvd na Dvd on the fly metodom?

[ Pregleda: 2433 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.