Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?

[ Pregleda: 3433 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mihail Miklaševskij
BG

Član broj: 876
Poruke: 146
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: mikla@jabber.org
ICQ: 101872722


Profil

icon Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?05.10.2004. u 18:39 - pre 237 meseci
Interesuje me iz iskustva drugih programera koje knjige treba nabaviti vezane za DELPHI/PASCAL, a mogu se naci na nasim prostorima obavezno treba imati?

NIVO: osnovni/srednji/napredni
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.htnet.hr.



+8 Profil

icon Re: Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?02.11.2004. u 20:58 - pre 236 meseci
ja sam upravo prošli tjedan nabvio knjigu:
Programsko okruženje Delphi 7 sa rešenim zadacima
Autora: Laslo Kraus

I čini mi se vrlo dobra knjiga, malo sam počeo čitat ali nemam trenutno puno vremena pa ne znam točno kaka je.
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Član broj: 32202
Poruke: 4391
*.verat.net.

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?03.11.2004. u 21:03 - pre 236 meseci
Majstor za DELPHI (6) (Marko Cantu)
Majstor za Delphi/Kylix programiranje baza podataka (Eric Harmon)
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

burex
Software developer
Iterro
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.verat.net.



+679 Profil

icon Re: Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?04.11.2004. u 12:38 - pre 236 meseci
Imam knjigu od Lasla Krausa, ali onu prvu (starinsku) verziju "Programsko okruzenje Delphi sa resenim zadacima" + Disketa :-), i mogu reci da je pomalo "bljutava" jer me podseca na obican udzbenik (dosadna je), nije bas pogodna za pocetnike. Nadam se da je ona za Delphi 7 drugacija.

Jedna vrlo dobra knjiga je "Delphi za neupucene" (jeste da opisuje Delphi 1 i Delphi 2, nije viskoki nivo, ali VREDI). Zabavna i poucna, veoma lako se uci iz nje. Mada, tesko da ces je negde iskopati...

Ima jedna knjiga za Delphi 6 (ne znam tacan naziv), kazu da je dobra (osnovni/srednji/napredni nivo), pogledaj na www.mk.co.yu
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

dogriz
Sombor

Član broj: 29744
Poruke: 259
*.so-sombor.com.

Sajt: dogriz.blogspot.com


+6 Profil

icon Re: Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?18.11.2004. u 08:27 - pre 235 meseci
Najveći broj Delphi naslova prevedenih na srpski jezik možete pronaći na www.kombib.co.yu
 
Odgovor na temu

[es] :: Pascal / Delphi / Kylix :: Knjige koje se mogu naci na nasim prostorima?

[ Pregleda: 3433 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.