Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

User Manager for Domains na client racunaru

[es] :: Windows mreže :: User Manager for Domains na client racunaru

[ Pregleda: 3421 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

borismax

Član broj: 969
Poruke: 81
*.oppland-f.kommune.no



+1 Profil

icon User Manager for Domains na client racunaru21.03.2002. u 12:16 - pre 268 meseci
Adje da i ja jednom pitam nesto normalno - kako da instaliram User Manager for Domains za Windows NT4 na klijentskom racunaru (Win NT Workstation ili Win 2000)...
 
Odgovor na temu

zakic
Aleksandar Zakić

Član broj: 311
Poruke: 102
*.ptt.yu

ICQ: 89076459
Sajt: www.its.rs


Profil

icon Re: User Manager for Domains na client racunaru21.03.2002. u 14:02 - pre 268 meseci
Kolko mi je poznato nikako, ali mozes da uzmes Resource kit i instaliras web alate za administraciju, ili potrazi slicne programe za administraciju NT-a.
Aleksandar Zakić
[email protected]
 
Odgovor na temu

zakic
Aleksandar Zakić

Član broj: 311
Poruke: 102
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 89076459
Sajt: www.its.rs


Profil

icon Re: User Manager for Domains na client racunaru21.03.2002. u 22:22 - pre 268 meseci
Citat:
zakic:
Kolko mi je poznato nikako, ali mozes da uzmes Resource kit i instaliras web alate za administraciju, ili potrazi slicne programe za administraciju NT-a.


Jao borise ja i nisam video da si ti :) haha, izvini sto sam bio ovako zvanican :) Ovo nije bas vezano za temu ali moram da se izvinem mom prijateelju, posto nisam ni pogledao nick vec samo procitao problem. Veliki pozdrav Borise!
Aleksandar Zakić
[email protected]
 
Odgovor na temu

borismax

Član broj: 969
Poruke: 81
*.oppland-f.kommune.no



+1 Profil

icon Re: User Manager for Domains na client racunaru22.03.2002. u 13:54 - pre 268 meseci
Citat:
zakic:
Kolko mi je poznato nikako, ali mozes da uzmes Resource kit i instaliras web alate za administraciju, ili potrazi slicne programe za administraciju NT-a.


Ma moze, i neces verovati kako je jednostavno - samo namestis pristup fajlu "usrmgr.exe"... Ja sam ga iskopirao u jedan shared folder kome samo administrator ima pristup i onda ga startujem sa bilo kog mesta... Ustedeo sam sebi spartanje do servera koji se nalazi u potpuno drugom krilu zgrade svaki put kad nekom korisniku treba da resetujem lozinku :-)

Pozdrav...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: User Manager for Domains na client racunaru

[ Pregleda: 3421 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.