Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stylandia ? jel zna neko kakva je to firma

[es] :: Multimedijalni uređaji :: stylandia ? jel zna neko kakva je to firma

[ Pregleda: 7213 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlast79
beograd

Član broj: 38189
Poruke: 2
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon stylandia ? jel zna neko kakva je to firma 29.10.2004. u 14:42 - pre 237 meseci
zna li neko nesto o ovoj firmi. matori mi kaze da smo imali taj tv ranije i da je bio odlican ali ja se nesecam. Bio sam u Zagrebu i video Stylandia dvd sa divx cita sve formate , ja se ne razumem mnogo. bio je 105 evra .
pomagajte
samo pitam
 
Odgovor na temu

M_Stam

Član broj: 34330
Poruke: 43
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: stylandia ? jel zna neko kakva je to firma 30.10.2004. u 11:01 - pre 237 meseci
Wow!
Nisam cuo godinama za Stylandiu! Zapravo, nisam cuo ni od kog drugog, jer jedan prizvod tog 'branda' gledam (i slusam) svakog dana u svojoj sobi. Naime, imam neki prastari muzicki stub (sa kraja 80-ih) kome su odavno riknuli dekovi, tako da ga samo koristim kao nekakvo pojacalo za slusanje muzike sa PC-ja.
Upravo i sad slusam muziku preko njega (ako nekog interesuje sta: JET - Cold Hard Bitch - iskreno preporucujem, sjajna stvar)

Kad malo bolje razmislim, izgurao je taj moj stub mnooogo muzike, i sa tom predjenom kilometrazom moram da budem zadovoljan:)
Ali, kao sto rekoh, godinama nigde nisam video Stylandiu, pa ko zna koja je to sad firma. Mozda je nako samo otkupio stari brand (kao sto sad postoje npr. cd madiji marke Commodore, iako doticna firma ne postoji godinama).

Verovatno nisam bio mnogo od pomoci, ali nisam mogao da odolim da nesto napisem kad sam video naziv Stylandia u ovoj temi:)

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

vlast79
beograd

Član broj: 38189
Poruke: 2
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: stylandia ? jel zna neko kakva je to firma 30.10.2004. u 12:59 - pre 237 meseci
za m_stam

nisi mi resio problem , ali bar imas dobra iskustva sa tom firmom.
hvala
samo pitam
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: stylandia ? jel zna neko kakva je to firma

[ Pregleda: 7213 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.