Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)

[es] :: PHP :: Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)

[ Pregleda: 2136 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xgolubx

Član broj: 22564
Poruke: 74
*.teol.net.

Sajt: www.dobojlive.com


Profil

icon Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)15.11.2004. u 22:44 - pre 236 meseci
Imam osjecaj da je ovo savrseno glupo za sve koji poznaju php pitanje ali sta da radim kad nemam pojma o php-u (naravno zelio bi da naucim dosta vise ali nekrecem ni od lkakvog pocetka nego skacem sa informacije na infor.)
Dakle ovo me muci:

"Essentially this is a web enabled database application. The project should be done with <?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><st1:place>Delphi</st1:place>7, MYSQL and IntraWeb OR MYSQL, PHP and DreamWeaver. "

Ako neko zna/zeli da mi sekvencijalno objasni sta se ovdje trazi, bio bih jako zahvalan??

 
Odgovor na temu

ddz
Dušan Dželebdžić
Pravni fakultet UUB
Beograd

Član broj: 3272
Poruke: 711
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)15.11.2004. u 23:58 - pre 236 meseci
Ummm... Delphi 7, MYSQL i IntraWeb ILI MYSQL, PHP i DreamWeaver. Slaba vajda ako ne znaš PHP.
If you can't beat your computer at chess, try kickboxing.
 
Odgovor na temu

xgolubx

Član broj: 22564
Poruke: 74
*.net
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.dobojlive.com


Profil

icon Re: Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)16.11.2004. u 00:11 - pre 236 meseci
Sad mi je vec jasno da je tema na 'pogernom mjestu' ! Zbunjivao me onaj dio
<?xml:...... i tu sam blokirao ali bice da je to neka delphi sintaksa!
Hvala, i nadam se da cu sljedeci put dobro protumaciti kada neko napise
"OR MYSQL"
 
Odgovor na temu

Ilija Studen
Novi Sad

Član broj: 3864
Poruke: 859
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: www.activecollab.com


+1 Profil

icon Re: Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)16.11.2004. u 01:56 - pre 236 meseci
To nije nikakva Delphi sintaksa. Deklasiranje i upotreba XML namespacea... Ništa više.
http://www.activecollab.com - Alat za upravljanje projektima
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Sta hoce ovaj?? (ovo je stvarni naziv teme,nemogu bolje da pojasnim)

[ Pregleda: 2136 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.