Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp...

elitemadzone.org :: MadZone :: Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp...

[ Pregleda: 3902 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nele80
Sarajevo

Član broj: 36015
Poruke: 7
*.europronet.ba.



Profil

icon Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp...20.11.2004. u 19:10 - pre 236 meseci
Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp.To je recimo primjer sa Far Cry koji je radio do jucer normalno,i danas sam instalirao need for speed underground 2 i isti problem.Preinstalirao sam drajvere za graficku i directX ali ni to nije pomoglo ne znam sta da radim ostalo sve radi odlicno,ima li neko mozda neku ideju sta da uradim???

[Ovu poruku je menjao secret dana 05.12.2004. u 21:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BojanBG
Beograd

Član broj: 9848
Poruke: 181
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp...06.12.2004. u 06:56 - pre 235 meseci
Jesi probao sa drajverima za maticnu plocu?
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.beotel.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp...06.12.2004. u 09:33 - pre 235 meseci
Prvo na sta sumnjam je temperatura hardvera. Pogledaj da li ti se pregreva jer je to cest uzrok restarta. Takodje testiraj memoriju. Posto si reinstalirao i graficku i directX, onda ti predlazem da to uradis i sa igricom.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pojavio mi se neki gadan problem,naime kad pokrenem igricu restartuje mi se komp...

[ Pregleda: 3902 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.