Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!

elitemadzone.org :: MadZone :: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 20202 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spartak

Član broj: 5625
Poruke: 631
*.vdial.verat.net.



+3 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!30.11.2004. u 21:42 - pre 235 meseci
Srbija i Kopaonik vec uveliko 'ferceraju' strancima i van zimske sezone. Zadnja tura koja nam je bila je otisla odusevljena i vec cemo morati motkom da ih teramo kad se popuni kapacitet :-)

www.russianmartialart-serbia.com
 
Odgovor na temu

DzoA
Cacak

DzoA
Član broj: 23952
Poruke: 292
*.83.beocity.net.

ICQ: 120045396
Sajt: opusteno.rs


+13 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!01.12.2004. u 18:34 - pre 235 meseci
Sto se tice Guce ona je ove godine imala (po zvanicnim podatcima RTS-a) 500.000 gostiju!
Vi vidite koja lova se tu vrti. U Guci postoji jedan mali hotelcic koji ne moze da primi nista!
Da ne spominjem problem ibarske magistrale...
Ja znam par uspesnih ljudi "koji se bave modom" u Beogradu koji kad mu dodju stranci odvede ih u neku kafancini van gradau i ponapija ih!
Ono sto mi volimo (da pljujemo po sebi) i da opisujemo pustu Srbendu, penjanje po kafanskim stolovima, razbijanje casa... bas to se svidelo strancima. Posle toga svi su pricali da se nisu nikad bolje proveli. Mozemo mi da pricamo o kulturi o finoci ali svaki covek na ovom svetu kad oseti kafanu i alkohol neophodno mu je praznjenje od uobicajnog NEopustenog zivota po principu "prepusti se zaboravu". To nudi Guca. Ako se strancima ne svidja taj nacin provoda postavljam pitanje zasto mnooogo njih koji kad jednom dodju u Gucu uvek se vracaju i samim tim broj gostiju svake godine raste. To je cinjenica (licno sam se uverio upoznavajuci strance tamo). Normalno moraju da znaju unapred sta da ocekuju.
Sto se tice nozeva...
To jeste problem ali pogledajte cifru 500.000 ljudi za 4 dana u stanju opsteg veselja pa vidite da li je to moguce da se ne dogodi?

U svoj ovoj prici treba dobra reklama a ljudi ce doci tamo gde im se svidi. Neko voli exit neko Gucu noko Kop za svakoga po nesto!
O sveto nebo! O moćne sile! Bacite jedno pečeno pile!
http://opusteno.rs
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!01.12.2004. u 21:27 - pre 235 meseci
Citat:
To jeste problem ali pogledajte cifru 500.000 ljudi za 4 dana u stanju opsteg veselja pa vidite da li je to moguce da se ne dogodi?

Pa kako npr. u Parizu bude 4 miliona ljudi na koncertu i ne bude jedan jedini incident?! Kako npr. u Italiji italijanu nece nikada u zivotu da padne na pamet da se pobije?! Ako tamo vidis tucu mozes da budes siguran da italijan nije umesan, vec neki balkanac! Kako u Italiji npr. odes na koncert Metallice i ni traga od obezbedjenja, vec samo nekoliko ljudi koji su tu radi reda?! Zato sto ljudi i ne racunaju da ce biti sranja, jer su naviknuti na nesto bolje?! A kod nas ti je dovoljno da sastavis 3 mentola u kaficu i da bude mrtvih! E, ajde dosta mi je vise dizanja ove zemlje i ovog naroda u nebesa. Kada budemo uvideli da smo na samom dnu kulturne i civilizacijske lestvice Evrope, tek onda mozemo da se penjemo uz nju. Sve dok budemo smatrali da smo bolji od celog sveta, i da nas svi mrzi u qurac, ostacemo tu gde i jesmo i gde nam je i mesto. Over and out.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!01.12.2004. u 22:00 - pre 235 meseci
U pravu si Nabukodonosor-e da je nivo kulture u Srbiji nizi, ali kao sto rekoh to ce se popravljati sa vremenom - citaj, zaradjenom lovom i trzisnom ekonomijom.

Tvoj problem je sto ovo vidjas kao "glorifikaciju zemlje i dizanja Srbije u nebesa" sto ova tema nije - sorry, ne pada mi na pamet da dizem Srbiju u nebesa - ali cu svakako reci da Srbija ima turisticki potencijal jer ima jako lepe predele, planine, reke i, da, vrlo zivu metropolu - nema puno gradova po Evropi koji su zivi u 2 AM i koji zive na rekama leti, kao i lepe zene i interesantnu hranu - to treba iskoristiti i drago mi je da stvari idu ka boljem, jer imamo dosta prirodnih dobara za fin turizam.

Dalje, objasnjenje tipa "ovde je sve bez veze / ja bih palio odavde" nema veze sa turizmom. Primeti da nije isto ziveti u nekoj zemlji i hteti da je posetis - mislim, gomila ljudi hrli u Tursku, Indiju, Indoneziju, Tajland, Rusiju, i sl... a ne verujem da je procenat ljudi koji bi ostali tamo da zive veci od 0.1% - a i svi koji zive tamo bi najradije pobegli odatle (pomenuh vec Maleziju)...

Jos gore, ti si ovde negde video "dizanje naroda u nebesa" ... mislim, to mora da je neki refleks - posto ja zaista ne videh to, evo .. potrazicu jos jednom..

Citat:

Pa kako npr. u Parizu bude 4 miliona ljudi na koncertu i ne bude jedan jedini incident?!


Onda nismo bili u istom Parizu :-) Za mojih 10-tak bivstvovanja tamo od nekoliko dana sam doziveo: da vidim 2 tuce u kaficu ljudi koji su pricali francuski, i da mi drugaricu izvata nekoliko pijanih krelaca u sred centra grada (bulevar ispod Montmartre-a) sto joj se nije nigde desilo (recimo Berlin, Barselona, London i, da, Beograd).

Poenta je - ne kazem da je Pariz nesiguran grad, (jeste manje siguran od mnogih drugih u EU, doduse), ali svakako nije neki etalon sigurnosti - sranja se i tamo desavaju, manje nego u Beogradu verovatno, ali se i te kako desavaju. Ne vidim sta ljude sprecava da idu u Sri Lanku gde postoji veoma velika mogucnost da upadnes u frku :)



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Noe
Stanisa S
PTR

Član broj: 6010
Poruke: 306
195.252.85.*

Sajt: www.istanco.rs


+6 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!01.12.2004. u 23:51 - pre 235 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic

Onda nismo bili u istom Parizu :-) Za mojih 10-tak bivstvovanja tamo od nekoliko dana sam doziveo: da vidim 2 tuce u kaficu ljudi koji su pricali francuski, i da mi drugaricu izvata nekoliko pijanih krelaca u sred centra grada (bulevar ispod Montmartre-a) sto joj se nije nigde desilo (recimo Berlin, Barselona, London i, da, Beograd).

Ovo je vise manje normalno za Pariz.
Prvo upozorenje koje smo dobili pre par godina je da zenska populacija pri vecernjoj setnji ne nosi tasnu nonsalatno vec da je cvrsto zagrli :)

U 10 h pre podne na sred ulice na moje oci dva klinca od nekig 15 godina naskacu na zadnja vrata kombija koji stoji na semaforu i pokusavsaju da otvore vrata.
Na pitanje prijatelja o bezbednosti parkiranja mog auta na ulici preko noci kazu u principu krade se uglavnom samo auto radio ali je tu bezbedan jer je nedaleko kuca lokalnog bosa auto mafije pa se onda taj kraj zaobilazi :)
Uostalom o ovome bi mogao vise vda kaze neko ko stalno zivi tamo.

Citat:
Ivan Dimkovic:

lepe zene i interesantnu hranu - to treba iskoristiti


:))
 
Odgovor na temu

postmortem
Marko Petrović
Niš

Član broj: 6754
Poruke: 393
*.neobee.net.

ICQ: 40490381
Sajt: www.trekearth.com/members..


+1 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!02.12.2004. u 00:31 - pre 235 meseci
lol, spomenuste Pariz.

od dva puta koliko sam bio tamo, prvi put je sve bilo okej, verovatno zato sto nisam bio sam.

drugi put sam solo obilazio grad, i za ta 3 dana:
- (drugi dan, uvece oko 23h) na sred ulice ispred mene, 3 kretena prvo pocela da dobacuju nekoj devojci, da bi joj prisli i uzeli tasnu i pobegli
- (drugi dan, popodne oko 17h) startovali me kreteni (zamisli Dimkovicu gde? ispod Monmartra na trotoaru jedne relativno prometne ulice, 100 metra ispod crkve :), nekoliko njih, i jedan perfektnim engleskim mi lepo reko da mu dam sve pare i zlato shto imam. sva moja sreca sto sam isao bez mobilnog, i sa ukupno ~7.5 evra u dzepu, halokarticom, dve metro karte, i pasosem (zlato ne nosim :). uzoshe mi evre i dovidjenja bato.. :)
- (treci dan ujutru) dva mortus pijana narkomana su mi pricali otkud znam sta, ali nisu bas bili prijateljski raspolozeni. nais'o uniformisani cuvar u crkvi preko puta parka (u St.Deni-ju) da vidi o cemu je rec, i toliko o tome :)


moj zakljucak je da je Pariz zesce zajeban grad. Dodati tome i ogroman broj arapa/crnaca/azijata koji nonstop bleje i prave probleme.

lichni utisak, beograd je mnogo sigurnije mesto.

izvinjavam se shto mi je post 100% offtopic.




 
Odgovor na temu

postmortem
Marko Petrović
Niš

Član broj: 6754
Poruke: 393
*.neobee.net.

ICQ: 40490381
Sajt: www.trekearth.com/members..


+1 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!02.12.2004. u 00:39 - pre 235 meseci
ej, ovo za tasnu. pisao sam u offline-u, majke mi :) gde li se pogodi bas :)


ej, dobar primer za negativan PR Srbije je sledeci. Da li iko od vas moze da mi navede neki dobar turistichki vodich za Srbiju?
znaci, dobar znaci biti priznat i pisan po 'svetskim standardima' zvuci otrcano, ali npr kao LP vodici, ili inurpocket..

dakle, ajde, da li ste culi za ijedan? iskreno.


inace, Srpska vlada je odstampala maksimalno dobar tur. vodic, na srpskom, engleskom, nemackom. Fenomenalno odradjen, tj, recimo, profesionalno. moze bolje, ali za pocetak je fenomenalno.
i sta je bilo sa tim ? bio je kod kolportera po ulicama tokom avgusta meseca, eventualno septembra, i svi su ga povukli i vratili u bg, jer je prodaja nikakva (pricao sam sa tri prodavca i sva trojica kazu ovo isto).

PR - nula.

znaci, odgovor je da trenutno, nigde u svetu ne moze da se kupi tur. vodic (travel guide stampano izdanje) za srbiju.

primera radi, LP za bugarsku je izdat 3 puta, u pripremi je i 4 dopunjeno izdanje.
tuzno.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.197.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!02.12.2004. u 00:50 - pre 235 meseci
Ne znam zasto se obojica 'vatate za taj Pariz kao blesavi. Samo sam dao primer, posto je neko u prethodnom postu uzeo kao opravdanje to sto je u guci bilo mnogo ljudi. Nista vise. A ti, postmortem, vidim dobro poznajes Pariz.

Citat:
lichni utisak, beograd je mnogo sigurnije mesto.

Ma da.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!02.12.2004. u 09:13 - pre 235 meseci
Citat:
Nabukodonosor:

Ma da.



Da je Beograd sigurniji od Pariza ce ti potvrditi bilo koji francuz koji zivi u Beogradu. Jedna od stvari koja najvise iznenade strance u Beogradu je upravo to koliko je grad siguran. Stvari koje rade u Beogradu, nikada ne bi mogli da rade u svojim rodnim gradovima u Francuskoj (setnje u 3 ujutro i tome slicno)
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!02.12.2004. u 09:42 - pre 235 meseci
Dobro ajmo da se vratimo na pocetak.
Buduci da smo veoma siromasna zemlja i da dugujemo bogu i narodu......(da se odmah ogradim, mislim na silne kredite i pozajmice,a ne na ratne ostete).........tesko se moze invenstirati u turizam ili bilo sta iz republickog budzeta ................Kao sto vidite veliki broj inostranih companija otkupljuju i ono malo sto je ostalo a da valja i tu su prevare extra............
Zatim ,malverzacije,korupcija ,kriminal, i jos dosta losih stvari uticu na razvoj ove zemlje....a naravno i zapad koji nam jednostano ne da da se pomerimo od kamena i cekica....Ma mi smo cudo u cudu................
Sto se tice razvijenih zemalja (da kazemo clanice Eu)........tamo ljudi nemaju neke trzavice u zivotu..........ne misle da li ce imati da prezive ,mesec,da plate porez, dazbine,da skoluju decu itd i itd to je vecini obezbedjeno..................................tako da oni nemaju potrebe da budu ne srecni,ne zadovoljni,nervozni i skloni incidentima..................e to je sustina................
Malo se udaljavam od teme ali postoje 3 osnovna vida vaspitanja.............
1: Roditelji (?????)
2.Skola (sta se dogadja po skolama verujem da svi znaju ...........ali da nabrojim:pijanstva,drogiranja,*ebacine,problem prosvetnog radnika sto mu je mala plata pa se istresaju na djake..................)
3. Televizija (Tekodje su svi upuceni sta pojedine tv i radio stanice emituju............znaci gledanost neke emisije je 10% populacije a oni u tu emisiju dovode sav olos ove zemlje ...........a da ne pominjem pedere koje dovlace pred male ekrane to je strasno,ma pravi uzori za omladinu.........

I sta mladi mogu da nauce ??? nista............jedino su roditelji ti koji mogu da ih upute u zivot............
E tu su neki od problema koji se javljaju.................tuce ,kradje incidenti i sta ja znam jos....................Ali toga i tekako postoji i u tim zemljama EU..............
i u Italiji,Fra,eng,Esp,....................pa i u SAD.............Samo sto oni resavaju problem na drugi nacin...................
Postoje takozvana siromasna naselja ,industriske zone grada ........gde se su smesteni svi siromasi..........(uslovno tako da ih nazovem)........e kada vise njih nemaju gde da smeste.........salju ih u rat (iraq,somaliju,koreju, ,juz.ameriku,evropu.........).........
Tako da svi oni isplivavaju na povrsinu sa svim dobrim predispozicjama za jednu zemlju........i kada odemo tamo kazemo auuuuuuuuuu kakva zemlja........ali to je tako.....

A kod nas je sve to ispremestano istunbano.........tako da su male sanse da jos skoro mozemo da se oporavimo na polju bilo cega a pogotovu turizma...........
A samo ne znam po cemu lepom bi okarakterisali nasu zemlju da bude smestena medju 10 turistickih destinacija za 2005..................Odes u Cg i trazis Coca-colu sa ledom a ljubani kelner te pita.........a jesi poneo slicuge na more pa cola je hladna................zamisli kakav odgovor......................

Eventualno mozda postoje inostrane populacije (koje nisu clanice ex juge) koje zele da vide nesto novo.................a to novo smo mi................mada nazalost verujem da veliki broj ne zna sta znaci rec Serbia a pogotvu gde se nalazi...........................
Pozdrav

Lancia





 
Odgovor na temu

Noe
Stanisa S
PTR

Član broj: 6010
Poruke: 306
195.252.85.*

Sajt: www.istanco.rs


+6 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!02.12.2004. u 13:06 - pre 235 meseci
Citat:
postmortem: ej, ovo za tasnu. pisao sam u offline-u, majke mi :) gde li se pogodi bas :)


Pa nije tesko da se pogodilo jer kao sto rekoh to je manje vise tamo normalno.
Nego u vezi teme, da ne bude da nesto kao nevidjeno branim Srbiju. Misljenja sam da postoji prilicno veliki potencijal u Srbiji za turizam, ali da iskoriscenost istog tezi nuli.Kao sto je vec receno nikakva reklama i sl. je prava katastrofa. Prilicno razocaravajuce deluje kada se vidi u drugim zemljama kako ljudi od sitnica naprave ugodjaj i atrakciju, a kod nas se ne koriste ni ocigledni potencijali.
Za Gucu recimo bila bi reklama i to sto Nabukodonosor rece. "Dodite na visednevnu nevidjenu pijanku gde je sve dozvoljeno od povracanja po ulici do spavanja u sancu. :) " Bolje i takav nego nikakav PR jer svakako postoji klijentela koju bi i ovo privuklo :)
 
Odgovor na temu

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!03.12.2004. u 00:23 - pre 235 meseci
Citat:
A samo ne znam po cemu lepom bi okarakterisali nasu zemlju da bude smestena medju 10 turistickih destinacija za 2005..................Odes u Cg i trazis Coca-colu sa ledom a ljubani kelner te pita.........a jesi poneo slicuge na more pa cola je hladna................zamisli kakav odgovor......................


Nisam video da su naveli Crno Goru kao destinaciju, vec je rec o Srbiji.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!03.12.2004. u 01:02 - pre 235 meseci
U pravu si. Crna Gora definitivno ne bi mogla da udje ni u TOP milion. A verovatno bi ih i mrzelo.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!03.12.2004. u 22:33 - pre 235 meseci
Pa crna gora je mala srbija.................nebitno to ............ali ja ne vidim kod nas nista ma ama bas nista interesantno............
Kada se vracam u jugu obuzme me nekakva jezakada vidim gde dolazim.................ali kakva je takva je ali bez Srbije i Beograda ne mogu....................





 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.6.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!03.12.2004. u 23:25 - pre 235 meseci
Citajuci ovaj topic na forumu, neodoljivo se oseca cinjenica da vecina posetilaca nije mnogo putovala van Srbije i da je vecina iz BG-a. To je generalni minus za objektivnost, ali se ona ipak dobrano provlaci... Da ne sirim pricu bespotrebno... Ako biste prosecnog zitelja Srbije pitali sta je egzotika, odgovorio bi: Kuba, Havaji, Brazil, Dominikanska Republika..... Zasto? Pa... lepe zene, opustena atmosfera, dobra klopa, prijatna klima, zezanje... Je li? A ljudi tamo? Pa ono... primitivni i sirotinja, ali neobicni, otvoreni i zabavni...

E, sto je za srbendu Haiti, to je za zapadni EU Srbija! Opustenost, jaka i "neplasticna" hrana, zezanje, night life, "autenticnost" (tipa Kusturice i Guce)... Zene? Svakako... Vecinom spremne da prodaju dusu i ostatak ponude za par stotina eura u vidu izlaska i poklona, lepe, relativno ciste i bele... Ljudi (tj. Srbi) su fini... malo cudni, ali zanimljivi... Iskompleksirani, ali ok... Sve u svemu - raj!

Da li neko ima predstavu kako se ponasaju ti fini i kulturni zapadnjaci kad dodju ovde? Mislite da ih interesuje Toplicka buna i zlatne viljuske u doba Fridriha Barbarose?? U maticnim drzavama oni su "shoder lista" koja po kazni dolazi u Srbiju jer je za****la nesto tamo; fini, tihi, radni i pokorni gradjani i sluzbenici svojih organizacija i kompanija, koji imaju finu zenicu i kucu pod hipotekom na 40 g.

A ovde? E, ovde su gospoda zapadnjaci, stranci puni para spram ovdasnje sirotinje. Zeljni i gladni svega: alkohola, promiskuiteta, odvaljenosti, animalnosti... E, za to je Srbija sa sve Gucom i BG splavovima idealna! Smrad znoja, alkohola i zenskih parfema im se svidja i puna su im usta Srba i Srbije (radih Srpkinja najvise)...

A kakvo misljenje o Srbima imaju? Pa ono... primitivni i sirotinja, ali neobicni, otvoreni i zabavni... kao kod Kusturice... Fini za lecenje sopstvenih kompleksa vise vrednosti... Skoro kao u zoo vrtu...
The Time is Near!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!03.12.2004. u 23:43 - pre 235 meseci
Citat:
Ako biste prosecnog zitelja Srbije pitali sta je egzotika, odgovorio bi: Kuba, Havaji, Brazil, Dominikanska Republika..... Zasto? Pa... lepe zene, opustena atmosfera, dobra klopa, prijatna klima, zezanje... Je li? A ljudi tamo? Pa ono... primitivni i sirotinja, ali neobicni, otvoreni i zabavni...

A mislis li ti da bi ljudi isto to rekli i da Havaji nisu sasvim slucajno u najlepsem delu sveta, da more nije prelepo, da klima nije savrsena?! A? Nego da je medju sljivama i brdima, gde je klima kao u Srbiji? Jel bi i tada Havaji vazili za ono sto vaze?! Pa ne bih rekao. Nisu tu ljudi bitni i opustenost kako ti kazes, vec ambijent i ono sto se nudi. A Havaji imaju dosta toga da ponude. Sto za Srbiju ne moze da se kaze.

P.S. Iz tvog daljeg izlaganja vidim da i ti nisi bas daleko isao.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.6.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!03.12.2004. u 23:55 - pre 235 meseci
Odlicno vidis, care... Bas kao sto si odlicno video i poentu mog posta :))
The Time is Near!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!10.12.2004. u 00:41 - pre 235 meseci
Ma da, how yes no... Kopaonik.... a zasto ne Zlatibor?

Jos bi bilo bolje da su na listi umesto Srbije stavili Crnu Goru.
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!10.12.2004. u 03:11 - pre 235 meseci
Ne mogu da verujem ljudima koji samo gundjaju i koji i da treba neshto da urade pre bi rekli Ma i ovako je sve s***** i ovako su svi nekulturni i ovaku svakog boli....
pa shto bi se ja onda trudio nama nikad ne moze da bude bolje mi smo prokleti i ostale priche zato sto su ljudi kod nas navikli da idu linijom manjeg otpora zbog toga imamo odgovore tipa Nabukodonsora koji ako tvrdish drugachije aha da ti odmah nisi dovoljno proputovao ...>> eto etikete koja je nebitna za nechiji ceo post.
Jednostavno ljudi ce pre gundjati kako nista ne valja ali se pri tom nece potruditi da promene ni ono sto ne valja kod njih jel shto bih se ja trudio ako se niko ( vecina) ne trudi



 
Odgovor na temu

lancia
Srbija - Beograd

Član broj: 31068
Poruke: 1320
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.skystar2info.com


Profil

icon Re: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!11.12.2004. u 09:03 - pre 235 meseci
Ja bih najvise voleo da Srbija bude Diznilend , Cote de Azur,...........ali nije ...................a svakako ne mogu hvalisam nesto sto nije bas vredno toga............evo otvoreno mogu da kazem da je Srbija lepsa i bolja od Anadolije...............pa da...........a tekako bih voleo da Srbija bude najlepsa i najbolja .............ali ta prica ne pije vodu..........
Samo da se ne pravimo ludi................vecina nas zna gde smo ,sta smo i sta se dogadja ovde kod nas................

Pozdrav

Lancia





 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Srbija medju TOP 10 turistickih destinacija za 2005!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 20202 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.