Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Montaza N konektora na kabel?

[es] :: Wireless :: Montaza N konektora na kabel?

[ Pregleda: 3339 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

saliboy
Apatin

Član broj: 39803
Poruke: 3

ICQ: 1101021654


Profil

icon Montaza N konektora na kabel?02.12.2004. u 12:56 - pre 235 meseci
Moze li neko da mi objasni kako se montira N konektor ili da me uputi na neku www adresu koja ima neko objasnjenje?

Sale
 
Odgovor na temu

mana vortex
HR

Član broj: 36946
Poruke: 62
*.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Montaza N konektora na kabel?03.12.2004. u 08:40 - pre 235 meseci
n-type konektor dobijes komplet usarafljen i sad....kada ga rastavis upamti tocan redosljed elemenata koji su slozeni unutra...znaci imas prvo onaj vanjski saraf pa zatim platnu, zatim gumu iliti brtvu pa onda onaj okrugli metalni dio , zatim plasticni okrugli dio i na kraju pin(onaj spic koji viri iz konektora u sredini)....e sad blanikiraj kabl tako da ti onaj glavni srednji dio viri onak malo da ti taj pin stane unutra (njega zalemi) a prije toga navuci redom saraf pa platnu pa brtvu preko izolacije...zatim stavi onaj metalni dio tako da ti oplet kabla dodiruje taj okrugli dio te nakon toga navuci onaj plasticni(on ti sluzi kao izolator da se oplet i ona srednja zica ne dodiruju kad sve to usarafis).....kas si sve to stavio i zalemio sad sve to usarafi i to je to....malo je sve to u ku... ali radi dobro.....nadam se da si nesto skuzio od ovog sto sam pisao jer ne znam ni jedan link koji bi te to naucio

pozdrav
 
Odgovor na temu

saliboy
Apatin

Član broj: 39803
Poruke: 3

ICQ: 1101021654


Profil

icon Re: Montaza N konektora na kabel?03.12.2004. u 12:01 - pre 235 meseci
Hvala na odgovoru, uspeo sam da ga namontiram.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Montaza N konektora na kabel?

[ Pregleda: 3339 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.