Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen

elitemadzone.org :: MadZone :: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen

[ Pregleda: 6049 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BobMarley
Vedran B
Bologna

BobMarley
Član broj: 148
Poruke: 1161
*.fastres.net.

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen10.12.2004. u 05:24 - pre 235 meseci
COLUMBUS, Ohio (CNN) -- A 25-year-old man stormed the stage at a heavy-metal rock concert Wednesday night, shooting and killing Pantera founder and Damageplan guitarist "Dimebag" Darrell Abbott and three others before a police officer shot and killed him, Columbus police said.

http://www.cnn.com/2004/US/12/09/nightclub.shooting/index.html
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

KnightOfDoom
Otpusten.
Beograd

Član broj: 27310
Poruke: 497
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen10.12.2004. u 11:31 - pre 235 meseci
E do kurca....
Ode jos jedan odlican gitarista.
..:: MUZICKI-FORUM ::..
All Glory to The Hypnotoad !
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.71.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen11.12.2004. u 23:42 - pre 235 meseci
Ma Amerika je divlji zapad (kod nas niko ne ubija muzičare)
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.beotel.net.



+7 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen12.12.2004. u 01:39 - pre 235 meseci
Stvarno je bolid.... bas na koncertu....
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Divjak
Vladimir Divjak
Student

Član broj: 4783
Poruke: 535
*.zrenjanin.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen12.12.2004. u 01:55 - pre 235 meseci
Citat:
kime1 Ma Amerika je divlji zapad (kod nas niko ne ubija muzičare)


omg!
odmah se nasao neko da kaze kako je 'kod nas' bolje...
istina je da u Americi ima najvise ubistava godisnje, ali sta se dobija isticanjem te cinjenice? prestanite da velicate nasu, a plujete po drugim nacijama... takve razmisljanja i prouzrokuju ovakve i slicne incidente...
And don't be mad at me for crying for humanity,
call it pretensions but I got good intentions,
to keep my sanity, I'm hoping, fuck, there's gotta be
an answer to their strategies and their evil inventions... ~Looptroop
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.57.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen12.12.2004. u 11:34 - pre 235 meseci
:) šalio sam se (upravo na račun toga)....Pantera mi je jedna od omiljenih grupa bila ... (uvek se nađe i poneki moralista) :)
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen12.12.2004. u 18:46 - pre 235 meseci
Citat:
Divjak: omg!
odmah se nasao neko da kaze kako je 'kod nas' bolje...
istina je da u Americi ima najvise ubistava godisnje, ali sta se dobija isticanjem te cinjenice? prestanite da velicate nasu, a plujete po drugim nacijama... takve razmisljanja i prouzrokuju ovakve i slicne incidente...


Boze kakav si ti freak pa zar ne znash da prepoznash shalu kad je vidish pa sta od sada bi najbolje bilo da ljudi kad hoce da kazu nesto ironicno ili bilo kako najbolje da stavimo mali znakic na kraju da bi vi koji ste pre nekih 15 god zaboravili sta znachi rech humor to skapirali evo ja predlazem da bude * ili moze i ;-)

cccc pa nije svaka tema velichanje zemlje i pitaj boga chega imaju ljudi pametnije stvari da rade od toga a svi dobro znamo gde zivimo, ne trabaju nam josh i baloon tips i znaci pored puta dok vozimo npr pa da to sluchajno ne zaboravimo.
 
Odgovor na temu

Divjak
Vladimir Divjak
Student

Član broj: 4783
Poruke: 535
*.zrenjanin.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen12.12.2004. u 22:02 - pre 235 meseci
Citat:
pa nije svaka tema velichanje zemlje i pitaj boga chega ...

pa jesam ja negde rekao da je svaka? Ova mis se ucinila kao takva (poruka, ne tema) a cak i da kime1 nije bio ozbiljan, nego kako on kaze da se salio bas na racun toga, to onda pokazuje da je i on svestan postajanja tog tipa razmisljanja a samim tim baloon tips koji bi podsecali na negativnost istog nisu na odmet...
mozda i na [es] - u ima takvih...
And don't be mad at me for crying for humanity,
call it pretensions but I got good intentions,
to keep my sanity, I'm hoping, fuck, there's gotta be
an answer to their strategies and their evil inventions... ~Looptroop
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen12.12.2004. u 23:29 - pre 235 meseci
Pa pazi DaChaS, mi ovde tebe ne vidimo. Tehnologija jos nije toliko uznapredovala. Ali jeste toliko da su vec nastala odredjena nepisana pravila svakog foruma, a jedno od njih je i dodavanje odredjenih emotionicons-a, tj. smajlija na kraju poneke izjave, koji dacaravaju raspolozenja ili osecanja (lutnja, bes, zezanje, ironija....). To sve olaksava. Da je on stavio neste slicno na kraju svoje izjave, ne bi smo se dvoumili oko toga da li je ozbiljan ili ne, i ne bi bilo ove nepotrebne rasprave. Mi jednostavno ne mozemo da gledamo u mlad pasulj sta on zaista misli, iako nesto drugo pise. No hard feelings.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.83.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen13.12.2004. u 20:24 - pre 235 meseci
eh ljudi,šta napraviste od teme ,poenta je bila da se kod nas ubija gde ko stigne,ali ,eto,muzičare nešto slabije;tako da su u svakom slučaju ovi Amerikanci gori od nas jer ne znaju da cene muzičare! (Divlji zapad,bio i ostao)...
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen14.12.2004. u 00:57 - pre 235 meseci
da, i da ne zaboravimo

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: [HEAVY-METAL] Abbott osnivac Pantere i Damageplana ubijen

[ Pregleda: 6049 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.