Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??

[es] :: Audio softver :: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12894 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nes_nesone
Nishta Ako Ti Ne Kazem
tu negde..

Član broj: 40108
Poruke: 167
*.neobee.net.



Profil

icon Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??19.12.2004. u 14:22 - pre 235 meseci
Interesuje me da li mogu da sa obicne zvucne karte da namestim da u jednom playeru pustim pesmu koja ce da se cuje na zvucnicima a na slusalicama da slusam drugu pesmu i kako to ide??Hvala unapred!
writter
 
Odgovor na temu

Toxic Flame
Aljosha Sologub
Beograd

Član broj: 32704
Poruke: 288
*.etf.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??19.12.2004. u 15:15 - pre 235 meseci
ja sam to isto pokushavao i mislim da ne moze... jedna kartica ne moze davati dva odvojena izlaza sa razlichitim zvucima... baram meni nije uspelo... ako saznash neshto ti javi
_-=amateur=-_
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??20.12.2004. u 00:47 - pre 235 meseci
Potrebne su ti dve zvucne kartice, podignes dva playera i podesis ih da korsite razlicite kartice.
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??20.12.2004. u 01:40 - pre 235 meseci
Ili bilo koja Creative Live! kartica :)
 
Odgovor na temu

kraw
Croatia@Trogir

Član broj: 42583
Poruke: 23
*.adsl.net.t-com.hr.

ICQ: 291


Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??21.12.2004. u 11:13 - pre 235 meseci
creatiove neke imaju digitalne izlaze pa treba i digitalno pojacalo :)
meni se cini najbolje spojiti zvucnu sa 2 izlaza ili 2 jednake zvucne zbog jednakih latencija (sta je vazno pri mixanju) na mixer.... i onda lipo imas cue za slusanje bilo kojeg kanala :-)
tako ja radim
Sve je lipo znat (-:
 
Odgovor na temu

electrobuka
Daleko odavde

Član broj: 34675
Poruke: 114
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.world-tip.com


Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??22.12.2004. u 10:26 - pre 235 meseci
tesko da ces to uraditi na obicnoj stereo kartici
jedino ako imas mixvibes pa da podesis da levi kanal bude zvucnik a desni slusalice sto znaci da ces imati dva mono izlaza jedan za sluske i jedan za zvucnike
 
Odgovor na temu

Milos Vujovic
Network support engineer
NCR Corporation
Pancevo

Član broj: 202
Poruke: 194

ICQ: 51031539
Sajt: www.facebook.com/milosvuj..


Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??22.12.2004. u 18:35 - pre 235 meseci
Pazi ja sam to ranije pokushavao, ali nisam uspeo, posle sam nabavio mixetu, onda je lako, mozes preko sound-blaster live! kartice odvojis 2 kanala na mixeti opusteno.
PENTIUM - Produces Enormous Numbers Through Incorrect Understanding of
Mathematics
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.vdial.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??22.12.2004. u 20:12 - pre 235 meseci
Naravno da moze ali ti treba player u kojem mozes da odredis na koje ce se kanale slati zvuk. Ja znam da mogu tractor i BPM studio.
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.197.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??26.10.2006. u 22:24 - pre 212 meseci
Neznam jel ova tema još aktuelna i jel za ove dve godine od (ne)odgovaranja se išta promenilo. Ja imam integrisanu zvučnu na matičnoj ali imam i 5 izlaza. Na nekim programima sam video da ima izlaz za zvučnik i za slušalice.Konkretno mislim na (činimi se) virtual DJ koji ima tu opciju. Dali se varam ili je to tačno? Dali možda postoji neki manji prostiji program za te stvari? Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice???
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??29.10.2006. u 17:52 - pre 212 meseci
lose resenje al radi posao: namestis u podesavanjima za zvucnu 4orokanalni zvuk, na jedan izlaz stavis zvucnika a na drugi slusalice, pustis pesmu i imas zvuk i na slusalicama i na zvucnicima
lose je zato sto je u pitanju 4orokanalni okruzujuci zvuk a ne dva odvojena stereo izlaza
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.46.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??29.10.2006. u 18:49 - pre 212 meseci
Momsab ne znam da li si razumeo pitanje. Ne da se ista pesma čuje na zvučnicima i slušalicama već da se jedna pesma čuje na zvučnicima a druga pesma na slušalicama ali u isto vreme. To je otprilike kao da si DJ. pa dok pesma ide na zvučnike ti na slušalicama tražiš (preslušavaš) drugu pesmu.
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

datcha83

Član broj: 119158
Poruke: 2
212.200.97.*



Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??31.10.2006. u 14:41 - pre 212 meseci
I mene je mucio isti problem ovih dana ali sam na kraju uspeo da uradim to sto sam hteo.
Kupio sam polovnu C-Media zvucnu karticu i kochio se nedelju dana, reinstalirao sistem, freekombinovao i na kraju puk'o, odneo komp u servis, jer nisam mogao da verujem da u programima kao sto su ATOMIX MP3 i VIRTUAL DJ postoji opcija da namestis da ti zvuk iz integrisane kartice ide na zvucnike, a iz ove druge na slushke, i da nece da radi tek tako.
Milion ljudi me je ubedjivalo da dve zvucne ne mogu da rade u isto vreme (sto je tacno samo u slucaju ako su im isti drajveri), tako da kao sto rekoh, najbolje je da odneses komp kod nekog ko zna gde sve mogu da se stvore konflikti izmedju dve zvucne, da ti to sredi u biosu, i to je to, posle samo podesis to sto hoces u programu koji koristis.
Datcha
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.56.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??31.10.2006. u 17:20 - pre 212 meseci
Znači ako sam te dobro razumeo pored ove integrisane moram nabaviti još jednu zvučnu sa njenim drajverima, podesiti u biosu izlaze i kasnije koristiti VIRTUAL DJ za izlaze od zvučnika i slušalica. Kod tebe to radi i provereno je? Jel si možda proveravao sve to ali bez druge zvučne? Jel vredi da pokušam da se patim bez druge ili moram prvo nju nabaviti?
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

datcha83

Član broj: 119158
Poruke: 2
212.200.97.*



Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??01.11.2006. u 00:40 - pre 212 meseci
Postoji opcija u Virtual DJ-u da iz integrisane zvucne kartice jedan izlaz ide na zvucnike, a drugi na slushke, sto kod mene ne funkcionise.
Znaci, probaj da podesis to u CONFIG, i ako nece, onda lepo kupis polovnu zvucnu karticu za 5 evra kao i ja- ne mozes puno da izgubis.
Javi sta si uradio.
Datcha
 
Odgovor na temu

Dj Stewa

Član broj: 124726
Poruke: 8
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??10.12.2006. u 11:03 - pre 211 meseci
Kupi stereo spliter i podesi u virtual dj da na levi ide master a na desni monitor a stereo spliter odradi stvar...................ili kupi mixetu koja takodje radi na principu stereo splitera>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MOZES NACI NA BUVLJAKU ZA NEKKIH 50 60 din a trebaju ti dva>>>>>>
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??10.12.2006. u 11:38 - pre 211 meseci
Citat:
datcha83: Javi sta si uradio.

Pa nisam uradio ništa!!! Instalirao sam Virtual DJ version 3.00 koja je trial verzija i kojoj je istekao probni period. Ona nije bila pro verzija i nisam imao mogućnost za sluške! Tako da ću je deinstalirati i pokušati na netu da nadjem bolju verziju. (Sad imam adsl pa mi valjda to neće biti problem)! Zvučnu karticu nisam uzimao tako da za sada još ništa nisam uradio!

Citat:
Dj Stewa: MOZES NACI NA BUVLJAKU ZA NEKKIH 50 60 din a trebaju ti dva

Čega mi trebaju dva? Splitera ili miksete!!! Neznam šta će mi mixseta ali ajd kad ti kažeš da ti verujem!
Jel spliter onaj činč što na jednoj strani ima jednu mušku a na drugoj dve ženske utičnice?
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

Dj Stewa

Član broj: 124726
Poruke: 8
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??10.12.2006. u 11:42 - pre 211 meseci
da to je spliter i da trebaju ti dva splitera a ako oces bolji virtual dj nadji na torentu>>>vozdra
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??10.12.2006. u 12:30 - pre 211 meseci
Na maticnoj imam 5 izlaza za zvuk! Nisam beš najbolje razumeo za čega će mi dva splitera? To kad ubodem u izlaze imaću 7 izlaza za zvuk!!! Šta dobijam sa tim kad su mi činčevi stereo? Jel imaš neku preporuku za virtual dj koju verziju da tražim a da nebude trial i da ima mogućnost za sluške? Ponavljam ova 3.00 nije imala tu mogućnost!
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

Dj Stewa

Član broj: 124726
Poruke: 8
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??10.12.2006. u 13:29 - pre 211 meseci
od tih 5 samo su ti dva izlaza>>>spliter ti nije potreban ako nadjes virtual dj 3.4 ima fnkciju 4.1 output sistem gde u jedan od ta dva izlaza ubodes sluske a u drugi pojacalo tj zvucnike

a sto se tice virtual dj 3.4 u google ukucaj virtual dj 3.4 torrent i skini naravno ako pre toga imas instaliran bittorrent ili mikro torrent ili drugi program za torente >>>ako ovo nece pisi>>>>>ZOOooopPP
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??11.12.2006. u 12:03 - pre 211 meseci
Ako može mali help oko podešavanja virtual dj 3.4! Naime skinuo sam program i sve je OK! Ima sve opcije u podešavanjima za kartice, čak sam uz njega dobio i dosta skins-ova, samples-a i effects-a! Sluške sam ubo na matičnu i stavio im opciju headphone audio output. U programu ne znam šta da podesim pa da mi se čuju odvojeno dve pesme. Naime kad pustim jednu pesmu na prvom a drugu na drugom gramofonu čuju mi se i na sluškama i na zvučniku zajedno i isto. Trebalo bi podesiti u opciji config a ja to nisam hteo da nešto ne zeznem. Dj Stewa to verovatno zna pa bih ga molio za detaljnije uputstvo naravno ako hoće! Može i preko MSN-a na adresu: [email protected]
I tata bi sine!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12894 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.