Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slika na slici ... how to

[es] :: PHP :: Slika na slici ... how to

[ Pregleda: 2653 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cr4x0r
STC
ROOT

Član broj: 12673
Poruke: 225
*.as53.sa-ap.bih.net.ba.

Sajt: www.hepek.tk


+1 Profil

icon Slika na slici ... how to26.12.2004. u 12:53 - pre 235 meseci
Pravim web aplikaciju da na karti pritisnem neku lokaciju i on mi poslje na drugoj karti(na drugoj stranici) oznaci tu lokaciju koju sam pritisnuo radi provjere

- nanosenje lokacije sam uradio preko image mapa, i preko PHP-a izdvojio koordinate pritisnute tacke na mapi

medutim sad mi se javlja problem ispisivanja podataka opet na mapu, probao sam preko GD-a medutim da mi sliku u text formatu, ima li neka sansa preko cistog HTML-a to uraditi ensot tipa image mapa il CSS il u cemu je problem sa GDom ???
Kome nevalja zna đe su vrata!!
 
Odgovor na temu

Br@nkoR
http://localhost

Član broj: 2597
Poruke: 1603

Sajt: localhost


+23 Profil

icon Re: Slika na slici ... how to26.12.2004. u 13:09 - pre 235 meseci
Verovatno u fajlu u kojem generišeš u sliku imaš ispred oznaka za PHP kod neki prazan red ili HTML kod pa čitaču se šalje drugi header. I zato se prikazuje tekst a ne slika. Obrati pašnju na ovo:
Citat:

Remember that header() must be called before any actual output is sent, either by normal HTML tags, blank lines in a file, or from PHP. It is a very common error to read code with include(), or require(), functions, or another file access function, and have spaces or empty lines that are output before header() is called. The same problem exists when using a single PHP/HTML file.
Code:

<html>
<?php
/* This will give an error. Note the output
* above, which is before the header() call */
header('Location: http://www.example.com/');
?> 


Banned - Not available
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Slika na slici ... how to

[ Pregleda: 2653 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.