Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gradim Kucu...par pitanja>>>>>>

elitemadzone.org :: MadZone :: Gradim Kucu...par pitanja>>>>>>

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27588 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goranvuk
preduzetnik
Beograd

Član broj: 44327
Poruke: 25
*.62.EUnet.yu.

Sajt: www.molerskiradovi.co.yu


Profil

icon Re: Gradim Kucu...par pitanja>>>>>>13.03.2005. u 13:33 - pre 231 meseci
Citat:
Mobtel: Sta znate o montaznim kucama tj o onim koje se sklapaju od delova...
Ja sam pre par godna gledao neku emisiju na sat.u nemackoj prave takve kuce...
zZidovi su od nekom materijala(plexiglas ili sta vec) pa je zid u stilo vakumiranog prozora sa izolacijom unutra i onda je nameru napravljen zid i onda se kuca sklapa....Cuo sam da se to pojavilo i kod nas pa me zanima jel ima neko neke info....
i sta mislite o istom



ja sam se raspitivao o ovakvim kucama,i kod nas ih radi spik-sloga ivanjka (www.spik.co.yu/sloga ) kvalitet je kao i sve kod nas dosta opao, ali to ti najjeftinije moguce i najbrze resenje.kuca od nekih 11o kv se "slkopi za 2 nedelje",tvoja je obaveza za nadjes smestaj za 6 majstora ,a sve to te kosta nekih 20.000 evrica.dobijes kljuc u ruke.najveca mana je sto oni rade samo prizemne kuce,ali vec tad(leto 04)neki lik se setio pa kupuje gotove zidove kod ivanjice i pravi kuce na sprat ,malo modernije ,malo lepse itd..ali diplo skuplje,mada te i to kosta otprilike pola cene zidane.bice toga jos,ove godine dolaze i slovenci ,e oni su to vec pretvorili u umetnost.
"ART & DECOR" izvodi kvalitetne molersko-farbarske radove sa materijalima vrhunskog kvaliteta poznatih proizvođača.Dekorativni moleraj,spušteni plafoni, pregradni zidovi, suvo malterisanje, police i maske od gips-kartonskih ploča,obrada spaletni.
[email protected]
063/352-354
 
Odgovor na temu

goranvuk
preduzetnik
Beograd

Član broj: 44327
Poruke: 25
*.62.EUnet.yu.

Sajt: www.molerskiradovi.co.yu


Profil

icon Re: Gradim Kucu...par pitanja>>>>>>13.03.2005. u 13:53 - pre 231 meseci
mozes i da pogledas jos jedan materijal koji je relativno nov na nasem trzistu,i jos uvek nije toliko zastupljen kod nas,ali pogledaj sledece www.simprolit.com

tehnicke prednosti gradnje simprolit blokovima

gradnja simprolit blokovima,sa tehnicke strane,ne samo da poboljsava termicke karakteristike zidova,vec i tehnoloski znatno olaksava i ubrzava gradnju objekta.

polazeci od same tezine simprolit blokova (oko 170-190 kg/m3)ocigledna je lakoca manipulacije,horizontalnog i vertikalnog tarnsporta,opterecenja nosivih konstruktivnih elemenata i sl.

posebno treba istaci da se kod nadogradnje objekata njihovom primenom ne samo izbegava ojacanje temelja,vec se vrlo cesto dobija mogucnost da se,tamo gde to urbanisticki uslovi dozvoljavaju,umesto jedne nadzidaju i dve etaze.

analizu teh.prednosti gradnje simprolit blokova izvrsili su firme >termozastita-ar soft< iz beograda za nase klimatske uslove i firma >baltijska korporacija< iz sankt-peterburga za klimatske uslove ruske federacije.
opsti zakljucak je da se gradnjim simprolit blokovima postize:
-znatno manja debljina konstrukcije
-manji utrosak materijala
-manja tezina konstrukcije
-bolje termo-tehnicke karakteristike
-manji termicki gubici
-brze izvodjenje itd..
sve navedeno doprinelo je da simprolit elemente u ruskoj federaciji nazovu >cudo-materijal XXI veka........
"ART & DECOR" izvodi kvalitetne molersko-farbarske radove sa materijalima vrhunskog kvaliteta poznatih proizvođača.Dekorativni moleraj,spušteni plafoni, pregradni zidovi, suvo malterisanje, police i maske od gips-kartonskih ploča,obrada spaletni.
[email protected]
063/352-354
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gradim Kucu...par pitanja>>>>>>

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27588 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.