Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam

[es] :: PHP :: php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam

[ Pregleda: 3827 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sredojevic
Vukosav Sredojevic
Ljig

Član broj: 33959
Poruke: 90
*.ptt.yu.

ICQ: 33
Sajt: www.ljignadlanu.com


Profil

icon php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam04.01.2005. u 15:07 - pre 234 meseci
Imam 2 pitanja i jedan problem.
1. Gde mogu da skinem SQL ili jos bolje My SQL bazu.
2.Da li postoji slucaojno php editor na srpskom
3.Imam neki dzsoft php editor kada napravim stranicu i snimim je kao index.php ne pojavljujemi se ikonica explorera vec ikonica tog editora. Kako to da resim?
V.Sredojevic
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam04.01.2005. u 15:13 - pre 234 meseci
probaj sa php triad mislim da tu ima sve
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Prika

Član broj: 20692
Poruke: 43
*.neobee.net.

ICQ: 229087266


Profil

icon Re: php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam04.01.2005. u 18:55 - pre 234 meseci
1: Ako misliš na program MySQL, možeš ga naći na adresi www.mysql.com.
Ako ti treba .sql fajl. Reci pa ću ti napisati neki primer.
3: Verovatno si pri instalaciji editora rekao da ti otvara php ekstenziju, pa je sistem sam dodelio tu ekstenziju. Inače, ako ne dodeliš ovu ekstenziju nijednom programu imaćeš ikonicu kao običan .txt fajl, tako da si na istom {:o) . Ako ti je to problem možeš da promeniš na sledeći način: (Win OS) desni klik na fajl-> propertries->opens width:... change -> biraš program pomoću kog ćeš da ti se otvara.
Ne znam koliki si početnik, ali se nadam da te neću uvrediti ako napomenem da se .php fajl ne pokreće kao običan .HTML fajl. (Utisak da ovo ne znaš sam stekao zbog tvog "problema". Ne verujem da je ikome namešteno da otvara .php fajl explorerom, nego nekim editorom)
 
Odgovor na temu

nus
/

Član broj: 40746
Poruke: 25
62.108.108.*



Profil

icon Re: php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam07.01.2005. u 13:12 - pre 234 meseci
Sto se tice editora preporuci bih ti jedan dobar CONTEXT, a dobar je zato sto je besplatan, user friendly, imas jednu listu gde izabares sta trenutno pises, php, html, c++, asp itd. i plus za svaki "jezik" mozes drugaciju semu boja da napravish, tako da mozes boje za stringove, promenljive, rezervisane reci da namestis kako tebi odgovara, pisanje koda ce ti biti 10x lakse a i samo citanje!

a da, adresa ti je [url]http://www.context.cx[/url]
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: php&sql. Treba mi nekoliko saveta, pocetnik sam

[ Pregleda: 3827 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.