Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Korisnik nije dostupan - neodređen pojam

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Korisnik nije dostupan - neodređen pojam

[ Pregleda: 4275 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
217.24.27.*

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Korisnik nije dostupan - neodređen pojam06.01.2005. u 23:01 - pre 234 meseci
Hristos se rodi! Znatte sami da kada neko nije dostupan čujete ono uveno mobilni pretplatnik nije trenutno dostupan. Jako neodređen pojam. Zar ne? U nekim zemljama kaže kada je nekom telefon isključen, kada je van dometa. E danas je meni na 063 reklo na srpskom da nije dostupan, a na engleskom The mobile user of the 063 063 network You have dialed, swech off your phone. To mi je reklo samo jednom, i nikada više. ZZnači li to da mobtel planira uvođenje ovog tipa usluge - videćemo.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Korisnik nije dostupan - neodređen pojam07.01.2005. u 01:36 - pre 234 meseci
Citat:
agasoft: The mobile user of the 063 063 network You have dialed, swech off your phone.


Iskljucio je TVOJ telefon?

Inace, ne bi bilo lose da se napravi razlika za imsi attached i imsi detached poruke.

Mada ne znam koliko se to Mobtelu isplati. Vise njima odgovara da ti mislis da je onaj kog zoves stvarno iskljucio telefon nego da se razocaras jer si cuo da mreza nije u stanju da dopre do njega.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Korisnik nije dostupan - neodređen pojam07.01.2005. u 20:37 - pre 234 meseci
Tačno je to da njima više odgovara, da kaže nije dostupan, ali, očigledno
oni to prave. To već u Hrvatskoj na vipu funkcioniše.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Korisnik nije dostupan - neodređen pojam

[ Pregleda: 4275 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.