Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta mi treba za posao u skoli racunara?

[es] :: Vodič za učenje :: Sta mi treba za posao u skoli racunara?

[ Pregleda: 3742 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sloba_
Novi Sad

Član broj: 44666
Poruke: 4
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Sta mi treba za posao u skoli racunara?10.01.2005. u 23:24 - pre 234 meseci
Dobio sam ponudu da radim u jos neotvorenoj skoli racunara i interesuje me sledece:

- Da li ja treba da polazem neki ispit ili slicno da bih mogao da predajem?
- Kako skola stice pravo da izdaje sertifikat znanja polaznicima? Da li je potrebno neko odobrenje od ministarstva?

Nemam ideju gde ne netu da pogledam neke propise i slicno, pa ako imate neki link...
Svaka informacija je dobrodosla. Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

bigtime
Vladimir Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 32587
Poruke: 120
*.252.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Sta mi treba za posao u skoli racunara?17.01.2005. u 01:27 - pre 234 meseci
Ako bi predavao nesto iz MS, onda ti treba Microsoft Certified Trainer sertifikat koji vazi 2 godine ako se ne varam. Opet ne mora ni to da znaci, zavisi sta si zavrsio od skole/fakulteta/kurseva i sta bi predavao u toj skoli...
A danas ti svi izdaju neke sertifikate, moja sestra je isla u privatnu skolu, klasika MS Office i nije naucila ni 70% stvari koje je platila jer su neke zene bile na kursu koje nisu znale da ukljuce kompjuter i koje kada pritisnu Enter i predju u novi red (uplaseno da nisu nesto pokvarile) pitaju sta se desilo sada LOOOL I naravno imaju sertifikat :-(
 
Odgovor na temu

Sloba_
Novi Sad

Član broj: 44666
Poruke: 4
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta mi treba za posao u skoli racunara?18.01.2005. u 14:16 - pre 234 meseci
Imam zavrseno tek nesto malo elektrotehnike :)
Raspitao sam se, izgleda da ne treba nista da imas da bi bio predavac. Za pocetak je u pitanju samo pocetni XP, Word, Excell, Internet, Corel... kurs. A sto se tice sertifikata, to je sve sarena laza.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Sta mi treba za posao u skoli racunara?

[ Pregleda: 3742 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.