Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 60388 | Odgovora: 203 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

WOW
Beograd

Član broj: 33478
Poruke: 172
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Re: Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?21.10.2006. u 21:14 - pre 213 meseci
...mislim da svi znaju sta wow znaci

Mozda bi bilo zanimljivo da ispricam:
WOW mi je nadimak i na nekim drugim sajtovima, izmedju ostalog (bio) i na engleskom Wiktionary-u. Tu je neki lik Willy on Wheels ozloglasen kao page-move vandal pa su me tako blokirali vec nekoliko minuta posle prijavljivanja... I tako raspravim ja sa prvim adminom, odblokira me, sa drugim, trecim... i tako na kraju (posle duge rasprave) dogovorimo se mi da mi jednostavno promene nick. Ja sav srecan sa novim nickom pocnem da dodajem unose medjutim pojavljuje se lik koji me onda blokira zbog sockpuppetinga... To je bio definitivno kraj mome doprinosu covecanstvu na ovaj nacin...

PS. Za one koji ne znaju sockpuppet je neko ko ima vise naloga na nekom sajtu i tako... pa ne znam zapravo sta time postize
PS2. Odblokirao me je posle i taj lik kad je saznao zasto imam dva naloga, a i ovo iskustvo je imalo i koristi... (znam bolje kako funkcionisu wikiji, a i svi me sada znaju tamo)
PS3. Ne znam koliko vam je ovo bilo zanimljivo, niti koliko je off-topic ali tu su administratori da promene, izbrisu, blokiraju... :)
WOW je simetrija, nije nikakva igra...
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Re: Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?22.10.2006. u 10:35 - pre 213 meseci
Alkion - grčki alkyon

1.mitološka morska ptica, smatra se da proriče sreću.
2.prvi istraživački brod Jacquesa Cousteaua
3.zvezda u sazvezdju Bika, najsjajnija u grupi Plejade
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.co.yu.



+136 Profil

icon Re: Re: Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?04.10.2007. u 17:44 - pre 201 meseci
Anakin - anakin skywalker
14 - 14.08.1984 datum rodjenja
 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
77.46.187.*



+15 Profil

icon Re: Re: Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?04.10.2007. u 18:02 - pre 201 meseci
qwerty je bilo zauzeto, uostalom svaki forum ima qazqaz-a pa je i ES dobio svog. :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta pretstavlja vas nick na ES-u, tj. njihova simbolika ?

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 60388 | Odgovora: 203 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.