Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI

elitemadzone.org :: MadZone :: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17226 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI29.04.2002. u 15:21 - pre 267 meseci
Ko je ovaj lik? ... koliko se secam pojavljuje se i na slikama sa one prve zurke [bonafides chini mi se] ... a niko ni zuc o njemu. Jel neki padobranac ili neko odavde ...ili .. ?


 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI29.04.2002. u 15:25 - pre 267 meseci
E da ..i pitanje za coderse ... gde ste shtampali majce? i jel ima neka minimalna kolichina ... i koliko koshta?
 
Odgovor na temu

PhrozenShade

Član broj: 239
Poruke: 26
*.beotel.net



Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI29.04.2002. u 18:21 - pre 267 meseci
Citat:
RAZZLEDAZZLER:
E da ..i pitanje za coderse ... gde ste shtampali majce? i jel ima neka minimalna kolichina ... i koliko koshta?

Majce,kackete(za kodersice),ID kartice,bedzeve,nalepnice i flajere smo stampali u saradji sa copy-centrom u Sremskoj u BG-u.
...speed of my code sparkles your mind
www.coders.co.yu
 
Odgovor na temu

Borko Savic
Thessaloniki

Borko Savic
Član broj: 86
Poruke: 359
*.verat.net

ICQ: 16333000


Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI29.04.2002. u 18:34 - pre 267 meseci
hahaha
pa kolko sam ja video kodersice nose majce, a neka ženska deca kačkete
Reincarnation:
Life sux and then you die. And then life sux again...
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI29.04.2002. u 19:06 - pre 267 meseci
E pa samo da vam kazem da sam bio i ja, ali inkognito, posto nikog ov vas ne znam licno, a, kreten, zaboravio da pogledam slike sa preth. zurki da zapamtim neke... a nije mi se dalo da idem okolo i ispitujem ko je tu sa es-a... btw. ima mene na jednoj slici, a to je na
ftp://party.elitesecurity.org/incoming/pancevo-geek/P1010013.JPG
onaj sto nije zensko,a naslonjen na sank (par sa leve strane).
Anyway, mi smo dosli negde na kraj svih prezentacija, nesto pre nagradjivanja i slicno, znaci negde pre 10, a otisli smo negde oko 11:20, jerBo nas je smorila muzika (uh, nekako ne podnosim tu teh-dens-*^&%&$^&%$#^ muziku!), a zurka je tako obecavala kad smo svratili i oko 7:15, i tad je bila superiska muzika, a onda smo otisli da obavimo neke priv. stvari po Pancevu i kad smo se vratili muzika je bila totalni smor ;(

BTW. Video sam S_F-a, kao i PhrozenShade-a, iako nisam znao da su to oni, njih sam zapamtio (PS-a zbog naocara) (BTW> nisam znao da ste toliko mladi , da vam kaze cika Jbyn4e ;( ), a verovatno jos neke, koje sad ne mogu da prepoznam na slikama... nevermind, bice prilike.


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI30.04.2002. u 00:23 - pre 267 meseci
Cika Jbyn4e , na mladima svet ostaje
 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI30.04.2002. u 01:43 - pre 267 meseci
Citat:
Borko Savic:
hahaha
pa kolko sam ja video kodersice nose majce, a neka ženska deca kačkete


*LOL* :D


» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

RAZZLEDAZZLER
Tora Bora

Član broj: 27
Poruke: 543
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI30.04.2002. u 02:00 - pre 267 meseci
Citat:
Jbyn4e:
ftp://party.elitesecurity.org/incoming/pancevo-geek/P1010013.JPG
onaj sto nije zensko,a naslonjen na sank (par sa leve strane).


Mora da se shalish ako mislish na onaj chmar od mraka gore levo na slici ...
Pa rodjena majka te ne bi prepoznala na ovoj slici koliko se lepo vidish :D ... najozbiljnije
 
Odgovor na temu

Milos Vujovic
Network support engineer
NCR Corporation
Pancevo

Milos Vujovic
Član broj: 202
Poruke: 194

ICQ: 51031539
Sajt: www.facebook.com/milosvuj..


Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI30.04.2002. u 13:54 - pre 267 meseci
Prokletstvo,nevidim slike :(((
PENTIUM - Produces Enormous Numbers Through Incorrect Understanding of
Mathematics
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI30.04.2002. u 15:33 - pre 267 meseci
Citat:
RAZZLEDAZZLER:
Mora da se shalish ako mislish na onaj chmar od mraka gore levo na slici ...
Pa rodjena majka te ne bi prepoznala na ovoj slici koliko se lepo vidish :D ... najozbiljnije

Hehehe, pa sta cu, nisu mene slikali, samo su me "ufatili" u kadru... ;)
Sledeci put cu da idem do fotografa i da mu kazem - slikaj samo mene :)) xexe

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Milos Vujovic
Network support engineer
NCR Corporation
Pancevo

Milos Vujovic
Član broj: 202
Poruke: 194

ICQ: 51031539
Sajt: www.facebook.com/milosvuj..


Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI01.05.2002. u 03:03 - pre 267 meseci
Ja sam onaj sto zmuri i gleda u stranu i iskezio se
PENTIUM - Produces Enormous Numbers Through Incorrect Understanding of
Mathematics
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI01.05.2002. u 13:25 - pre 267 meseci
Ma kazi ja sam onaj sto je isti Gojko , samo u manjem pakovanju
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.yubc.net

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI03.05.2002. u 16:01 - pre 267 meseci
ArtTech party
Takmicenje digitalnih umetnika

Ovo desavanje je imalo za cilj da, sem dobrog zezanja, umetnicima koji kao sredstvo izrazavanja koriste racunar pruzi priliku da pokazu sta mogu i znaju. Radovi dvadesetak autora raznorodnih zanrova (sajtovi, slike, animacije, demoi, itd) prikazivani na bimu su pokazali da se na ovom prostoru radi veoma kvalitetan digitalni dizajn i kompleksna tehnicka resenja prezentacija.
Ideja organizatora da svakome ko to zeli omoguce da se predstavi postigla je pun pogodak. Ne desava se slucajno da su ovdasnji autori sve vise angazovani na projektima za strane poslodavce. Najave dolaska nekih stranih web devepment kompanija u potrazi za kvalitetnom radnom snagom i najave otvaranja vecih profesionalnih studija za razvoj web i multimedijalnih projekata trebale bi da se ostvare vec od jeseni.
Ovim se aktuelizuju dva pitanja. Jedno je pitanje pokretanja takmicenja iz ove oblasti koje bi pokrilo sto siri prostor i obuhvatilo veci broj zainteresovanih. Korak na koji su se odvazili MadNet i Bozic&Sinovi sjajna je uvertira za tako nesto.

Drugo je pitanje regulisanja profesionalnog statusa osoba koje se bave Internetom i multimedijom u zemlji bilo da se radi o dizajnu, programiranju, Internet marketingu, on-line PR ili slicnim aktivnostima. Uskoro se i na ovom polju ocekuju znacajni pomaci!

U skladu sa dosadasnjim radom organizator planira da proširi delovanje na promociji digitalnog dizajna. Za septembar mesec se planira organizacija “ART TECH PARTY II”.

Spisak nagradjenih autora

1. Gripo Marko – DuoComNaive dizajn & multimedia, Zrenjanin
2. Tomic Valentin – HFC, Pančevo
3. Siftar Dragan – SD Studio, Beograd

Ostali ucesnici koji su takodje bili nagradjeni od strane sponzora hepeninga su: Ratkovi} Goran, Milosevi} Aleksandar, Vilimonovi} Nenad, Nenadic Nebojsa, Ljubinkovic Zoran, Budim Edo, Jeremic Dejan, Ciric Marko, Farkas Aleksandar.

Miloje Sekulic
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI03.05.2002. u 16:13 - pre 267 meseci
E ne da pises nego svaka cast.
Samo zaboravio si FREE BEER
A to je bilo jako vazno
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: ArtTech party u Pancevu by MadNet - UTISCI

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17226 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.