Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji dvd - divix plejer da kupim?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koji dvd - divix plejer da kupim?

[ Pregleda: 3806 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

grinel

Član broj: 44734
Poruke: 17
*.panet.co.yu.



Profil

icon Koji dvd - divix plejer da kupim?16.01.2005. u 20:54 - pre 234 meseci
Ocu da kupim dvd - divix pejer koji cita sve bukvalno sve (pogotovo divix-e na dvd-u) sa svim mogucim titlovima itd. Ako tako nesto uopste postoji?
Tehnologija tehnike je napravljena tako da sta god kupis moras sa kompjuterom da doradjujes u sve da se razumes!!!! Bas smorno.

Pozdrav svim istomisljenicima, a i onima koji vole da satima traze na netu malo hrane za svoje limene kucne ljubimce.
 
Odgovor na temu

Gjagji
PR

Član broj: 11818
Poruke: 288
*.dardanet.net.



Profil

icon Re: Koji dvd - divix plejer da kupim?17.01.2005. u 11:24 - pre 234 meseci
Juce sam crko citajuci sledece teme:
NEO pdx77
skyvision
philips 630
pioneer 470
Zakljucak: Pioneer najbolji, ali... mora naziv titla da pocne imenom filma (znaci ako je video fajl film.avi, ne mora naziv subtitla da bude isti: film.sub... moze i film_srp.sub, film_eng.sub).
E da ne bih ja sad menjao stotine svojih diskova, samo da bih udovoljio DVD plejeru, drzim se svog NEO-a, (starije serije) koji, bar meni, radi k'o japanac, iako je kinez, jel'te?
Nisam bas pomogao, a?
Procitaj temu
http://www.elitesecurity.org/tema/74935
pojasnice ti se razlike izmedju chipseta...
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koji dvd - divix plejer da kupim?17.01.2005. u 11:39 - pre 234 meseci
"Ocu da kupim dvd - divix pejer koji cita sve bukvalno sve (pogotovo divix-e na dvd-u) sa svim mogucim titlovima itd. Ako tako nesto uopste postoji?"
Ne postoji, bar za sad, a mislim i da nece bas skoro. Sta god da kupis , moraces da napravis kompromis. Mislim da samo ne treba kupiti nesto sto ne mozes nikako naterati da radi kako treba. Ja imam Pioneer 470 i 50% svojih filmova sam morao ponovo da rezem, tj 250 CDa na 60 DVDa, al sad bar mogu da kazem da imam pravu stvar.
 
Odgovor na temu

Gaggi

Član broj: 41331
Poruke: 21
195.252.85.*



Profil

icon Re: Koji dvd - divix plejer da kupim?17.01.2005. u 14:26 - pre 234 meseci
Definitivno Xoro 401+,sve cita,jedino sto mora naziv filma i titla da bude isti,sve ostalo odlicno radi!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koji dvd - divix plejer da kupim?

[ Pregleda: 3806 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.