Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomozite(cunami)?

elitemadzone.org :: MadZone :: Pomozite(cunami)?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6886 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:18 - pre 234 meseci
Ljudi ja se izvinjavam ako sam ne obavesten i ova temu nisam pokrenuo sam zbog jedne devojcice vec zbog hiljada drugih. Moj cale je dobio ovu sliku na mejl od jedne ugledne BG firme(ne bih da reklamiram tu firmu) za koju radi 15 godina i oni su se ukljucili u akciju za pomoc zrtvama cunamija i od drugih organizacija u utorak dobili su sliku i prosledili svim zaposlenima.
Citat:
djordje: Sta da ti kazem osim da ako neces da ucestvujes cuti. bOLI ME uvo dal' je spam ili nije ja sam poslao na 500 adresa, pa ako hoce da mi ukinu verat nalog...

Svaka cast!
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.panline.net.



+3 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:22 - pre 234 meseci
Citat:
Svaka cast!


Hvala
 
Odgovor na temu

drgrozozo
Doktor Grozozo

Član broj: 41870
Poruke: 264
*.83.beocity.net.

Jabber: drgrozozo@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:28 - pre 234 meseci
siguran sam da ti neka bakica pridje na carini i kaze "ja sam uvoznik praska za pecivo, ali bio je cunami i izgubila sam pasos, hoces li za mene da preneses paketic praska za pecivo?" ti to ne bi uradio.

a ja stvarno ne znam sta treba uraditi da bi se ovdasnja it elita pelcovala od poruka tipa "posalji me u 500 primeraka" pa makar bili to lanci srece, velike zarade, veliki penisi, obavestenja o strasnim virusima ili pomoc zrtvama cunamija.

a za pomoc nestalima, bas kao i za uvoz praska za pecivo, postoje legalni i mnogo efikasniji putevi.
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.panline.net.



+3 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:44 - pre 234 meseci
Citat:
siguran sam da ti neka bakica pridje na carini i pita te hoces li da preneses za nju paketic praska za pecivo, ti to ne bi uradio.


Budi ti siguran u sta hoces, i tako te niko nije pitao za misljenje sta bi bilo kad bi bilo i sta bi ja tad uradio

Citat:
a za pomoc nestalima, bas kao i za uvoz praska za pecivo, postoje legalni i mnogo efikasniji putevi.


Postoje, ali ja ne mogu na taj nacin da pomognem (mozda i ne znam pravi nacin, a kad saznam, veruj, pomoci cu), pa to radim kako znam. Malo je neumesno porediti devojcicu bez roditelja sa velikim penisom
 
Odgovor na temu

drgrozozo
Doktor Grozozo

Član broj: 41870
Poruke: 264
*.83.beocity.net.

Jabber: drgrozozo@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:49 - pre 234 meseci
Citat:
djordje:Budi ti siguran u sta hoces, i tako te niko nije pitao za misljenje sta bi bilo kad bi bilo i sta bi ja tad uradio


nemoj samo da se zestis.

Citat:
djordje:Postoje, ali ja ne mogu na taj nacin da pomognem (mozda i ne znam pravi nacin, a kad saznam, veruj, pomoci cu), pa to radim kako znam


pa ti tu i nisi bitan, da je devojcica stvarno nasa, ambasada tajlanda bi obavestila nasu i to bi se emitovalo svaki dan po 5 sati na televiziji. tako se to radi, a ne pomocu takvih indijanaca spamera...
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.panline.net.



+3 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:54 - pre 234 meseci
Citat:
pa ti tu i nisi bitan



Naravno da nisam mislio na ovaj konkretan primer.



Citat:
a ne pomocu takvih indijanaca spamera


ovo mi se svidja, sto ti ne stavis u potpis: John Wayne

 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 17:57 - pre 234 meseci
@drgrozozo: u mom postu pise IZGLEDA da je dete nase... i to da li je nase ili ne ne treba da cini razliku!
 
Odgovor na temu

drgrozozo
Doktor Grozozo

Član broj: 41870
Poruke: 264
*.83.beocity.net.

Jabber: drgrozozo@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 18:13 - pre 234 meseci
Citat:
markolazarevic:u mom postu pise IZGLEDA da je dete nase... i to da li je nase ili ne ne treba da cini razliku!


pazi nisam ja ni rekao da si ti to pokrenuo iz neke zle namere, niti da ostali nisu imali najbolju zelju da pomognu, jednostavno mislim da treba da imate uslovni refleks na bilo kakvu poruku koja od vas trazi da je saljete u mnogo primeraka.

inace ce svaki tri-cetvrt haker da nam zagusi mrezu najbanalnijim smicalicama.
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.panline.net.



+3 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 19:06 - pre 234 meseci
3/4 Hakeri ce da to rade i bez cunamija
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Pomozite(cunami)?21.01.2005. u 20:12 - pre 234 meseci
Stvarno ste zanimljivi, samo zato što neko okači sliku na forum (pošalje je mailom) i ispriča vam neku pričicu uz sličicu vi automatski pretpostavljate da je istina i krećete u spamerski krstaški pohod opravdavajući svoje postupke time da je to "dobro delo". To nije dobro delo, vi tako nikom ne pomažete pošto se roditelji male dece s amnezijom ne pronalaze spamovanjem - naročito ako dotično malo dete nije iz te zemlje. Postoje zvanične institucije kojima je posao da, između ostalog, pronalaze roditelje male dece s amnezijom koje je nesreća zadesila u stranoj zemlji, a vi to niste. Na ovaj način samo činite štetu i ništa više, eventualno postižete da se sami osetite bolje zavaravajući se da ste nekom pomogli (iako zapravo niste). Ako zaista želite da pomognete, umesto što spamujete možete uplatiti novac za pomoć žrtvama cunamija na za to predviđene račune ili tako što ćete se obratiti predstavništvu Crvenog krsta i pitati kako još možete da pomognete.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pomozite(cunami)?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6886 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.