Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako spojiti layer effect sa slikom u shopu?

[es] :: Rasterska grafika :: Kako spojiti layer effect sa slikom u shopu?

[ Pregleda: 3038 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Kako spojiti layer effect sa slikom u shopu?24.01.2005. u 13:54 - pre 233 meseci
Na koji nacin bih mogao spojiti layer sa layer styleom da ne budu zasebni svaki za sebe. Npr:odredjenom sloju dodam stil i posle taj stil zalepim za taj sloj tako da mogu i sloju a i zalepljenom stilu dodati ponovo neki novi stil?
Sve to naravno u photoshopu?
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.panline.net.



+3 Profil

icon Re: Kako spojiti layer effect sa slikom u shopu?25.01.2005. u 09:12 - pre 233 meseci
Ne znam da li sam dobro razumeo pitanje, evo predloga na osnovu mojih iskustava..
Ako zelimo na jedan sloj vise puta primenjivati razlicite stilove mozemo napraviti SAVE AS u npr TGA format tog dokumenta samo sa doticnim slojem a zatim otvoriti taj TGA dokument prevuci ga u PSD od kog smo i napravili TGA pa zatim tom sloju ponovo dodavati stilove. Naime prelaskom u TGA format zadrzavamo providnost i alfa kanale a gubimo stilove no efekti tih stilova i dalje postoje, zatim ponovo primenjujemo stilove....
 
Odgovor na temu

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Re: Kako spojiti layer effect sa slikom u shopu?25.01.2005. u 13:19 - pre 233 meseci
Mozda sam malo cudno formulisao pitanje ali skontao sam sam.Layer style konvertujes u layer pa spojis layer i layer napravljen od stila.Pretvaranje stila u sloj vrsi se desnim klikom misa na ime layera na panelu Layer i potvrda opcije Create layer i to je to.
ZDR
 
Odgovor na temu

[es] :: Rasterska grafika :: Kako spojiti layer effect sa slikom u shopu?

[ Pregleda: 3038 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.