Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ima program za "peglanje kockica"

[es] :: Rasterska grafika :: Da li ima program za "peglanje kockica"

[ Pregleda: 4892 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

M.O.D.
Beograd

Član broj: 34033
Poruke: 167
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Da li ima program za "peglanje kockica"28.01.2005. u 21:50 - pre 233 meseci
Znate ono kao u filmovima lik zoomira neku sliku, naravno u kockicama pa onda lupi par puta enter i taj deo se ocisti. Jel ima program za nesto slicno? Nisam siguran da je ovo 100% moguce. Da li mogu ja u Photoshopu da kad cropujem sliku pa se ona "iskocka" da je ispeglam bar malo da to lici na nesto ako vec nema neki program kao u filmovima za automatsko peglanje jednim tasterom.
Roses are red, violets are blue
my dick is both, so let me stick it in you!
 
Odgovor na temu

tforgo
Tomislav Forgo
Subotica

Član broj: 34341
Poruke: 166
*.tippnet.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Da li ima program za "peglanje kockica"28.01.2005. u 22:12 - pre 233 meseci
Naravno da ne moze kao u filmovima.... Postoje neki programi koji kao mogu da povecaju rezoluciju a da to ne bude posle samo mutna slika. Pokusaj sa genuine fractal. Ja sam ga koristio za digitalne fotografije... posle sam odusta i presao na profi fotoaparat sa vecom rezolucijom. Tesko da ces od babe napraviti devoku :)
 
Odgovor na temu

c-76
RS

Član broj: 13185
Poruke: 121
*.teol.net.



Profil

icon Re: Da li ima program za "peglanje kockica"29.01.2005. u 22:39 - pre 233 meseci
probaj sa photozoom-om, mozes ga skinuti sa Shareaza. Daje pristojne rezultate
 
Odgovor na temu

vub
BGD

Član broj: 47162
Poruke: 1
*.ptt.yu.

ICQ: 98817638


Profil

icon Re: Da li ima program za "peglanje kockica"02.02.2005. u 12:01 - pre 233 meseci
koliko sam razumeo tebi treba program koji pegla pixele tj uklanja noise.
u tom slucaju probaj HeliconFilter. mali programcic koji dosta dobro odradjuje posao.
poz.
 
Odgovor na temu

nedostupan

Član broj: 44670
Poruke: 14
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Da li ima program za "peglanje kockica"03.02.2005. u 11:13 - pre 233 meseci
imas program za pregledanje slika koji moze da zumira male slike bez drasticnog gubitka kvalteta (bez kockica).Radi na principu interpolacije pixela i zove se CompuPic Pro.E,sad nisam probao da snimim tako zumirane slike jer me to nije interesovalo,ali probaj,mozda moze
 
Odgovor na temu

[es] :: Rasterska grafika :: Da li ima program za "peglanje kockica"

[ Pregleda: 4892 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.