Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PURtel.at VoIP

[es] :: VoIP :: PURtel.at VoIP

[ Pregleda: 5283 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

UGY
Budva / Novi Sad

Član broj: 36813
Poruke: 118
*.blueisp.co.yu.



+3 Profil

icon PURtel.at VoIP06.02.2005. u 11:03 - pre 233 meseci
Jos jedan sajt koji radi po principu VoIP. Koliko sam mogao da primjetim cijene poziva su Srbija/Crna Gora/Bosna/Hrvatska 3 centa, SAD 1.5 cent, Njemacka 1 cent. Cene su konturentnije nego na Skype ali detalje nisam mogao da vidim jer ne znam njemacki jezik.

Bilo bi dobro da nam neko ko zna njemacki pojasni kakvi su uslovi da bi se koristio ovaj serviras sa navedenim cijenam, jer koliko sam ukapirao potrebno je biti na 'Premium' paketu koji se placa?

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

AleMar
Aleksandar

Član broj: 21533
Poruke: 43
*.neobee.net.

ICQ: 222523431
Sajt: www.passion8.org


Profil

icon Re: PURtel.at VoIP21.02.2005. u 16:25 - pre 233 meseci
U pravu si.. PURtel.at je VoIP provajder, a VoIP usluge su dostupne i ljudima iz Srbije.. Cene su izuzetno niske i sve funkcioniše veoma jednostavno.. Sve što je potrebno za upotrebu jeste internet konekcija (radi čak i sa Dial-UP), računar ili VoIP telefonski aparat.. Takođe postoje i adapteri za obične analogne telefone..

Evo ga kompletan cenovnik

Albanija 8c
Australija 2,5c
Austrija 1c
Belgija 2,5c
Bosna i Hercegovina 3c
Bugarska 3c
Čečenija 2,5c
Danska 2,5c
Finska 3,5c
Francuska 2,5c
Grčka 3,5c
Holandija 2,5c
Hrvatska 3c
Indija 15c
Indonezija 11c
Italija 2,5c
Japan 3,5c
Kanada 1,9c
Kenija 15c
Kina 2c
Mađarska 2c
Makedonija 3c
Nemačka 1c
Nigerija 12c
Norveška 2,5c
Poljska 2,9c
Portugal 2,5c
Rumunija 5c
Rusija 5,5c
SAD 1,5c
Slovačka 5c
Slovenija 3c
Srbija i Crna Gora 1c
Srbija i Crna Gora Mobil 5c
Španija 2,5c
Švajcarska 2,7c
Švedska 1,9c
Tajvan 5c
Tunis 12c
Turska 3c
Ukrajina 7c

Više informacija se može saznati na www.telturbo.com, kontakt podaci su dostupni na ovoj stranici http://www.telturbo.com/impresum.php



passion8.org
 
Odgovor na temu

Purtel
Rade Laibl
Wien

Član broj: 49340
Poruke: 1
*.37.11.vie.surfer.at.

ICQ: 119894864
Sajt: www.purtel.at


Profil

icon Re: PURtel.at VoIP21.02.2005. u 16:48 - pre 233 meseci
Postovani

Veoma mi je drago da ste otvorili i na ovom forumu rubriku sto se Voipa tice,pa cu vam stoga dati par informacija.
Veoma brzo ce se dobiti domein www.purtel.yu koji ce biti identican sajtu www.purtel.at,ali samo na nasem jeziku.
Tako da ce tada svima biti mnogo jasnije.Mi smo direktni Voip provajderi tako da mi odredjujemo cenu prema drugim zemljama.Kod nas cete naci dve mogucnosti Voip telefoniranja i to
1.- Free Tarifa

2.- Preimum Tarifa

1.- Free terifa u sebi ne sadrzi mesecnu nadoknadu,ali su vam zato cene jako skuplje u odnosu na Preimum tarifu.
2.-Premium tarifa u sebi sadrzi mesecnu nadoknadu od 4,99 euro ali zato imate veoma niske cene prema drugim drzavama gde se razlikuje od Free tarife i po nekoliko puta je jeftinije,i sve to mozete videti na nasem sajtu pod opcijom tarife,gde vam za svaku drzavu ispisuje cene za obe tarife.
Sto se tice od opreme sta vam je sve potrebno kao prvo i osnovno vam je potreban interent najbolja solucija je ADSL ili Kablovski internet ali ko nema veoma dobro i kvalitetno radi i na analognim centralama,uz odgovarajuci hardwer i softwer.
Veoma brzo cemo otvoriti racun u Srbijanskoj banci gde cete moci da uplacujete na nas racun u dinarskoj protivrednosti dinara na dan uplate (misli se kurs EURO,tog dana).
Ako imate jos nejasnoca kontaktirajte me na meil
[email protected]
ili na iCQ 119894864
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: PURtel.at VoIP

[ Pregleda: 5283 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.