Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?

elitemadzone.org :: MadZone :: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 32446 | Odgovora: 88 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

draganbg82
Dragan Tomic
Beograd

Član broj: 9415
Poruke: 294
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 17:08 - pre 233 meseci
Ajde malo se svi zapitajte... Bunite se za neko nase MB pivo (kakvog god kvaliteta ili NEkvaliteta) ,kao da treba da napisu "Ovo se puni u NS , a koncentrat dovozimo direktno iz Dizeldorfa (???), A NE PITATE se sta progutate kada pijete npr. Haineken koji je inace napravljen bez ijednog jedinog zrna jecma, a dobro procitajte sta pise na etiketi, pa onda pricajte nesto.
Sve sto radis, radi sa silom.
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 17:09 - pre 233 meseci
Citat:
Cena nije garant kvaliteta, ako ti misliš da je tako to je tvoj problem a ne problem MB pivare. U svakom slučaju to nije prevara.


To i jeste NAS problem,jer drzavne institucije koje mi placamo ne rade svoj posao i nestite svoje gradjane tj. potrosace.Slazem se da nije problem MB pivare oni samo koriste ono sto im MI dozvoljavamo.Mi nasim novcem finansiramo drzavu da stitila nase interese i da bi nam poboljsala kvalitet zivota pa i da izmedju ostalog Stiti nasa prava kao potrosaca.
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

Safet Beriša
Malo N. Sad, malo SAD.

Član broj: 17338
Poruke: 929
*.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 17:31 - pre 233 meseci
To nije bila poenta mog posta - poenta je da proizvođač određuje cenu svoga proizvoda (kao što i treba da bude) i da veća cena ne znači veći kvalitet, i ako ti misliš da veća cena treba obavezno da znači veći kvalitet i da je u pitanju neka prevara ako nije tako to je onda tvoj a ne naš, državni ili MB-ov problem pošto veća cena nije sinonim za kvalitet. Kakva prava potrošača su tebi ugrožena? Ako misliš da MB pivo nije kvalitetno nemoj da ga kupuješ i kraj priče, imaš širok izbor pa pij koje god hoćeš.
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 17:48 - pre 233 meseci
Safete, neka prodaju po kojoj god hoće ceni, ali neka ne lažu da je pivo domaće.
I nije stvar samo MB pivu, radi se o principu koji treba da važi za sve proizvode.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 17:56 - pre 233 meseci
Pravite buku niokocega...

Frikom moze sutra da prodaje pseca g**** na stapicu, i sve dok to ne utice lose na zdravlje konzumenata, taj proizvod moze da se prodaje slobodno na trzistu...

Ako se tebi ne svidjaju frikomova pseca g****, onda lepo kupis normalan sladoled...

Te i ovo... Ako ti se ne svidja ukus MB piva, ili jednostavno ti se ne svidja nacin na koji ga prave, ili ti se ne svidja cerka od vlasnika fabrike, ti jednostavno ne moj da kupujes MB pivo, hvala bogu izbor je velik...

Drzava tu nema sta da trazi, MB pivo zadovoljava sve zdravstvene i druge uslove, proizvod je ono sto je deklarisano - pivo, i tu nema sta...

Da li se to pivo dobija od jecma, koncentrata ili od sljivovice, to nije drzavin problem... Ako to tebi kao kupcu smeta, jednostavno - kupi konkurentski proizvod...
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 19:20 - pre 233 meseci
Da rezimiramo. Posto misljenje vecine preovladjuje moze li se po vama zakljuciti ovako:
-MB pivo moze da se reklamira kao domace iako to nije
-MB pivo moze da kosta i 100 dinara iako je Lav od 15 dinara bolji od njega a da pritom potrosaci nisu ni najedan nacin obavesteni o tome
-Punionica piva moze da sebe nazove pivara iako to nije
-Picemo rakiju "govnjaru" a prodavci ce je reklamirati kao domacu sljivu
-Jescemo pljeskavice od nilskog konja i snicle od trulex krpe i niko nije duzan da nam kaze da to nije ono sto mislimo da jeste
-Lizacemo sladoled od pseceg govanceta {pod uslovom da nije stetno po zdravlje} i nemoramo da znamo sta lizemo
-Placacemo proizvode skupo ne zato sto su dobri i kvalitetni vec zato sto ih reklamiraju poznate licnosti
-I pri tom drzava koju mi finansiramo nije duzna da nas na bilo koji nacin obavesti o tome a kamoli zastiti

AMIN!

Zelje kupaca su zakon za prodavce!

Prijatno nam bilo!
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 19:23 - pre 233 meseci
Hvala, takodje.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Dragan Varagic
Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 20:07 - pre 233 meseci
Citat:
Dokaz da se sa parama ne moze bas sve je upravo primer MB piva. Imaju novu modernu opremu, dobru reklamu, jake veze u najvisim drusvenim krugovima, u sklopu su kampanje KUPUJTE DOMACE, ali svi ti resursi ne mogu da sami od sebe donesu kvalitet proizvoda. Tehnologiju proizvodnje pored dobre opreme treba da prati i kvalifikovan kadar sa dugogodisnjim iskusvom i to je onda pravi recept za kvalitetno pivo. E vidis iskusvo se ne kupuje nego stice radom i to fali pivari MB.
I oni to dobro znaju i stalno pokusavaju da privuku iskusan kadar iz drugih pivara a posebno iz Apatinske pivare. Medjutim dobar tehnolog ne moze nista bez dobrog laboranta, kontrolora, tehnicara, majstora na odrzavanju...i dolazimo do ''sistema kvaliteta'' - ipak ne mozes kupiti sve i prebaciti kod sebe.


Cela ova priča koja potiče od osobe koja se tek pojavila na ovom forumu (MonteCarlo), prethodni citat je od osobe iz grada gde postoji pivara... A odgovor je: oni koji imaju para mogu da kupe kvalitet... U tržišnoj ekonomiji takve svari su svakako na prodaju...

Ovo je veoma uticajan Web sajt, pojavljuje se odjenom iz nevezanog poruka o pivu koje je case study o ulasku i preuzimanju tržišnog kolača od 0 do značajnog procenta. Zgodno je možda malo ubaciti priče da se napravi afera, pa da se možda popravi položaj nekih drugih na tržištu, a ES je krajnje benigno mesto za to...

Da li za napisane optužbe postoje dokazi? Da li vi znate kako rade komisije koje daju dozvolu za proizvodnju hrane i pića? Da li vi mislite da baš ni jedna inspekcija ne radi?

Što se tiče oglašavanja, da li je domaće ili svetsko... kakve to veze ima - spominjano ranije u postovima - ledena svežina, i sl.

Slažem se sa onima što kažu - pijte ono pivo što vam se sviđa, a svakako možete kao građani nazvati nadležne inspekcije i tražiti proveru...

 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 20:21 - pre 233 meseci
Dragane ne zaboravi i mene. I mene plaćaju za antipropagandu MB piva...
Ako me niko ne primeti neću da dobijem honorar!
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 20:27 - pre 233 meseci
Citat:
MonteCarlo: Da rezimiramo. Posto misljenje vecine preovladjuje moze li se po vama zakljuciti ovako:
-MB pivo moze da se reklamira kao domace iako to nije


Po zakonu, proizvod koji je proizveden 55% u srbiji moze da nosi etiketu 'made in serbia'... Prema tome, ako kupe koncentrat od nemaca, a mixovanje rade u srbiji, srpski radnici, voda iz srbije, ambalaza iz srbije itd itd, verovatno prelazi 55%, tako da sa pravne tacke gledista tvrdnja je skroz tacna.
A na stranu to sto u mnogim reklamama se iznose nebuloze... Eno ti na reklami se dvojica tipova pobise ko ce brze i bolje da oriba wc, pa onda imas onoga sto zaledi more duvanjem nakon orbit zvaka, pa imas one viljariba i viljabaho... Ma gomila gluposti... Ali to nista ne znaci... To je sve marketing...

Citat:
MonteCarlo:
-MB pivo moze da kosta i 100 dinara iako je Lav od 15 dinara bolji od njega a da pritom potrosaci nisu ni najedan nacin obavesteni o tome


Pa tvoja duznost kao potrosaca je da se informises o prednostima i manama proizvoda pre nego sto ga kupis. Drzava je tu da se pobrine da je proizvod sanitarno ispravan, i da neces da se otrujes... Bas me zanima kako bi izgledalo da drzava osnuje komisiju koja bi ispitivala kvalitet iliti pitkost piva, i zivo me zanima po kojim kriterijumima bi to odredjivali...

Citat:
MonteCarlo:
-Punionica piva moze da sebe nazove pivara iako to nije


Ne znam kako je to tacno reseno ali mislim da sa pravne tacke gledista ne postoji 'punionica piva' vec samo pivara...

Citat:
MonteCarlo:
-Picemo rakiju "govnjaru" a prodavci ce je reklamirati kao domacu sljivu


Eno orbit reklamira da mozes da zaledis more kad zvaces orbit i dunes... Jel to znaci da to orbit stvarno moze, ili reklamiraju nesto sto ocito nije tacno?

Citat:
MonteCarlo:
-Jescemo pljeskavice od nilskog konja i snicle od trulex krpe i niko nije duzan da nam kaze da to nije ono sto mislimo da jeste


Opet ponavljam, tvoja duznost je da procitas sastojke proizvoda i da se informises podrobnije o tom proizvodu pre kupovine... Verujem da na MB pivu postoji deklaracija o tome sta je sadrzano u tom pivu... A sada dali je pivara koristila kotao od 5000 ili 100 litara, ili koristi prirodni jecam ili koncentrat tokom proizvodnje, to je apsolutno nevazno, bitni su finalni sastojci proizvoda, a ne nacin proizvodnje. Naravno firme mogu da istaknu ukoliko zele i sam proces proizvodnje ukoliko smatraju da time proizvod ima neku posebnu vrednost (hand made, hand picked tea, cigars made by hand itd itd)

Citat:
MonteCarlo:
-Lizacemo sladoled od pseceg govanceta {pod uslovom da nije stetno po zdravlje} i nemoramo da znamo sta lizemo


Ako neces da znas, ne moras, pogledaj gornje citate

Citat:
MonteCarlo:
-Placacemo proizvode skupo ne zato sto su dobri i kvalitetni vec zato sto ih reklamiraju poznate licnosti


Ko tebe tera da kupujes MB ili Lav pivo, ili da pijes Grand i Don kafu? To sto firme placaju poznate licnosti da ih reklamiraju, to nema nista sa tobom kao kupcem... Ti imas pregrst konkurentskih proizvoda da biras... Ukoliko se ne slazes sa politikom firme, kupi akcije, pa ces onda imati pravo glasa u firmi i mocices da utices na odluke firme da ne angazuje poznate licnosti, vec da se proizvod pojeftini za taj profit margin...

Citat:
MonteCarlo:
-I pri tom drzava koju mi finansiramo nije duzna da nas na bilo koji nacin obavesti o tome a kamoli zastiti


Nijedna drzava na svetu nije duzna da tebe obavestava... Zamisli da kupis recimo novi Audi A4, i onda budes besan na drzavu jer te nije obavestila da si mogao da ustedis polovinu novca da si kupio recimo neku tojotu, a kvalitet je priblizno isti?
Ovim primerom vidis koliko je besmisleno to sto pricas...
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 20:38 - pre 233 meseci
Citat:
Cela ova priča koja potiče od osobe koja se tek pojavila na ovom forumu (MonteCarlo),


Kakve to veze ima kad sam se ja pojavio na forumu?Dali zbog toga ja imam manje prava da diskutujem,iznosim svoja misljenja i postavljam teme od nekog ko se pojavio ovde medju prvima?
Jer ja treba da prodjem neki period prilagodjavanja i da dajem zapravo nekom zato sto je on ovde mnogo duze od mene ako mislim drugacije?
Zar necije misljenje treba posmatrati kroz njegov staz na forumu i mestu odakle dolazi?Zar trebamo da stvaramo neka predubedjenja?
Ja stvarno i ne pogledam cuji je post ili tema, fokusiram se na ono sta taj neko ima da kaze,ako me zanima.

Sto se tice teme,mislim da je prerasla pitanje prevare ili ne od strane MB piva i prerasla u pitanje dali nasa drzava i njene institucuje nas gradjene stite od prodaje macke u dzaku.
I pitao bih ako je nekome poznato kakvi zakoni vaze u EU po pitanju zastite potrosaca tj. njihovih gradjana od strane proizvodjaca,trgovaca... i dali tamo moze da se reklamira vino iz Palickih podruma kao Francusko vino extra kvaliteta iz Burgundije.
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 20:46 - pre 233 meseci
Ajde Ventura odgovorimi na ovo:

Citat:
I pitao bih ako je nekome poznato kakvi zakoni vaze u EU po pitanju zastite potrosaca tj. njihovih gradjana od strane proizvodjaca,trgovaca... i dali tamo moze da se reklamira vino iz Palickih podruma kao Francusko vino extra kvaliteta iz Burgundije.


Pod uslovom da uvoze u Francusku tj EU vino u cisterni i onda ga flasiraju lepe etikete stavljaju pampure angazuju njihove radnike u punionici... i to predje 55%.
I naravno pod predpostavkom da kod njih vazi isti ili slican zakon o domacem proizvodu od 55%
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 20:53 - pre 233 meseci
Citat:
Zgodno je možda malo ubaciti priče da se napravi afera, pa da se možda popravi položaj nekih drugih na tržištu, a ES je krajnje benigno mesto za to...


Dragane ti mozes da sve to posmatras kroz prizmu da sam ja na neki nacin angazovan da pravim antireklamu.Moze isto tako neko da predpostavi da sam poslat sa neke udaljene galaksije sa zadatkom da unistim jednu Srpsku firmu ili da me poslala CIA da Srbima zagorcavaju zivot i da nas ubede da pijemo Americko pivo... itd u nedogled.
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 21:00 - pre 233 meseci
Citat:
MonteCarlo

I pitao bih ako je nekome poznato kakvi zakoni vaze u EU po pitanju zastite potrosaca tj. njihovih gradjana od strane proizvodjaca,trgovaca... i dali tamo moze da se reklamira vino iz Palickih podruma kao Francusko vino extra kvaliteta iz Burgundije.

Ajde Ventura odgovorimi na ovo:
Pod uslovom da uvoze u Francusku tj EU vino u cisterni i onda ga flasiraju lepe etikete stavljaju pampure angazuju njihove radnike u punionici... i to predje 55%.
I naravno pod predpostavkom da kod njih vazi isti ili slican zakon o domacem proizvodu od 55%


Verovatno je isti zakon... Nisu to nasi izmislili tek tako...

A za tih 55% kod nas, znam jer ja planiram da radim proizvodnju aparata i izvoz za Rusiju, pa sam morao od ministarstva finansija da trazim da li produkcijski proces zadovoljava 55%, kako bih mogao da stavim made in serbia i izvozim u Rusiju bez carinskih dadzbina...

U EU naprimer, Blaupunkt kupuje cipove sa tajvana i ugradjuje ih u uredjaje, oni bez problema stavljaju 'Made in EU', iako su ti cipovi da kazemo 'najvaznij' deo tog sistema... Analogija moze da se povuce i sa ovim MB pivom koji od Nemackog koncentrata prave pivo... Isto mogu (i stavljaju), 'Made in YU' ali video sam da uvek stavljaju 'po receptu instituta za pivo u minhenu' ili tako nesto...
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 21:20 - pre 233 meseci
Zato je Hajniken konza. :)
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 23:26 - pre 233 meseci


Citat:
U strahu od tužbi, firme na svoje proizvode stavljaju stupidna upozorenja
WC četka nije za
oralnu upotrebu?!
Kapa za tuširanje pravljena je za jednu glavu, odeću pre peglanja treba skinuti, a u kostimu Supermena ipak ne može da se leti
Sudeći po porukama i upozorenjima koje lepe na svoje proizvode, svetske firme imaju loše mišljenje o intelektualnim sposobnostima korisnika svojih proizvoda.

Ili su samo preplašeni velikim kaznama u slučaju nezgoda. Tek, većina ih je pripremljena na situacije koje vam na pamet ne bi pale ni u najluđim snovima. Na kutiji fena tako ćete pročitati upozorenje da ga ne koristite dok spavate, a na pegli će vam preporučiti da odeću pre peglanja skinete sa sebe.

Zamrznuta jela, ako niste znali, "pre serviranja potrebno je odlediti", i ona će "posle grejanja biti vruća", a kesicu s kikirikijem trebalo bi "pre upotrebe otvoriti". I, to je jasno. Vlasnici jednog hotela našli su za shodno da upozore goste da je kapa za tuširanje predviđena samo za jednu glavu, a proizvođači korejskog kuhinjskog noža upozorili su domaćice da iste "drže izvan dece".

Japanci savetuju da toster ne treba koristiti u druge svrhe (na primer za kuvanje čaja, fudbal ili gajenje cveća), dok su Šveđani, za svaki slučaj, na motornoj testeri istakli upozorenje "Ne pokušavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama". Ako vaše dete nije svesno da mu kostim Supermena ne daje moć da leti, to će saznati kad pročita uputstvo, a ako ste slučajno hteli da ribice nahranite sadržajem šampona za pse, odmah odustanite jer, sudeći po upozorenju proizvođača, neko je pre vas to već probao.

Sledite li doslovno obaveštenja, ponešto ćete i naučiti - na primer, da četku za ve-ce ne koristite oralno, da ne progutate hrčka, jer to može biti opasno, ali i da električni toplomer posle rektalne upotrebe nipošto ne koristite oralno. Daljinski upravljač ni slučajno nemojte prati u mašini, a bežični telefon ne koristite kao držač za sveću.

A, ako niste znali, pilule za spavanje mogu da prouzrokuju dremljivost, a ukoliko ste svom petogodišnjaku slučajno dali dečji sirup za kašalj, nipošto ga ne puštajte da vozi!




Toliko o nasem zakonodavstvu i zakonodavstvu na zapadu.I o pravima potrosaca,kupaca,gradjana.

Govorili ovo nesto ili ne?
"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 23:45 - pre 233 meseci
Govori da je zapad truo i da se gusi u ''demokratiji''

 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.dial.InfoSky.Net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?12.02.2005. u 23:52 - pre 233 meseci
Za razliku od nas, jel da?
Baš smo srećni što živimo ovde...
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?13.02.2005. u 00:53 - pre 233 meseci
Sreca je stvar pojedinca... I u Italiji ima nesrecnih. Ako nisi srecan to je tvoj problem.
 
Odgovor na temu

MonteCarlo
Bor

Član broj: 40656
Poruke: 94
*.ptt.yu.



+18 Profil

icon Re: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?13.02.2005. u 01:11 - pre 233 meseci
Citat:
Govori da je zapad truo i da se gusi u ''demokratiji''



Ma da kako da ne.Na zapadu ako se poseces na zatvarac prilikom otvaranja flase mozes da ih tuzis i dobijes hiljade dolara obestecenja,a kod nas moze da ti padne bilbord na glavi i da ostanes bogalj do kraja zivota da te drugi vode u toalet i dobijes k.... u celo.
Kod njih obican narod dobija ogroman novac od prebogatih kompanija bas zbog demokratije.A kod nas narodu deru kozu prebogati pojedinci koji su stekli bogatstvo u mutnom u zadnjuh 15 god,
I oni se guse u trulezi a mi cvetamo.Pa sta,jel se mi kopcamo na ledja?


"Mislim da na svetu moze da se proda maksimalno pet kompjutera.
- Tomas Vatson, predsednik IBMa, 1943
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: MB pivo trenutno najveca prevara u Srbiji?

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 32446 | Odgovora: 88 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.