Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako odabrati mašinu za pranje veša

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Kako odabrati mašinu za pranje veša

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 81635 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Kako odabrati mašinu za pranje veša07.11.2012. u 15:47 - pre 138 meseci
Citat:
Windows2:  Jel realno ocekivati da bi takva jedna masina mogla raditi recimo 5 godina najmanje bez ikakvih problema?

T e š k o !
Šta ćeš ako ti u međuvremenu crkne neki deo od tih mašina, pocepa tunel guma... i tsl...mrka kapa, a i pitanje šta je sve na njima budženo rabljenim delovima.
Mačka u džaku.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10246 Profil

icon Re: Kako odabrati mašinu za pranje veša07.11.2012. u 18:12 - pre 138 meseci
Citat:
Windows2:Jel realno ocekivati da bi takva jedna masina mogla raditi recimo 5 godina najmanje bez ikakvih problema?
Nema pravila. Mož' da bidne al' ne mora da znači. Kao i kod polovnih automobila.
Ja imam Candy (kod nas kupljenu) radi evo 10 godina bez kvarova. Da sam je kupio kao polovnu, pre pet godina, mogao bih da kažem da su polovne mašine odlične. Ni malo ne sumnjam da je možda neko drugi kupio Candy kad i ja, i da je još od početka kuburio sam mašinom, pa je prodao kao polovnu.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Kako odabrati mašinu za pranje veša07.11.2012. u 23:05 - pre 138 meseci
Citat:
Vasastajić:
Citat:
Windows2:  Jel realno ocekivati da bi takva jedna masina mogla raditi recimo 5 godina najmanje bez ikakvih problema?

a i pitanje šta je sve na njima budženo rabljenim delovima.
Mačka u džaku.

I ja sam na to pomisljao. Ne nekim oglasima pise da su remontovane i da je uradjen kompletan servis, a sa kakvim delovima i koliko kvalitetno to je pitanje. Mozda se vecini njih koji prodaju isplati samo tako sto kupuju na veliko neke krseve u inostranstvu koji su tamo bili odbaceni u staro gvozdje jer su bili pokvareni i spremni za reciklazu, a ko zna mozda ih odatle i kupuju za neke smesne pare, pa ih ovde dovedu u radno stanje. Kad bi znao da je kupljena od nekoga u ispravnom stanju samo zato sto je zamenjena novijim modelom to je vec druga stvar. Evo ja sam kupio usisivac iz 89-e godine na limundu, nemacki neki miele i prosto je za nepoverovati da je to usisivac star vise od dve decenije. Radi kao zmaj, kao da je juce izasao iz fabrike, motorce samo susti kao blagi povetarac, najbolji usisivac kojeg sam ikada imao.
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Kako odabrati mašinu za pranje veša08.11.2012. u 07:17 - pre 138 meseci
Imao sam ja ponudu od nekih muvara da im sređujem takve mašine i ja prvobitno pristanem i počnem da pravim spisak delova koje bi mi u sledećm navratu doneli iz inostranstva da bih to mogao sve sa apsolutnom grancijom da odradim.
Dam im spisak, a oni se zblenu u mene blagotelećim pogledom:" Aaaa , pa 'de je tu onda naša zarada? Evo imaš ove druge mašine pa skidaj sa njih."
"ZDRAVO i zbogom!-na levo krug, pa radite onda sami!
Sad slažem se da se može naći i nešto što bi moglo i da radi, kao taj tvoj usisivač, ali koji je to procenat verovatnoće?
Najjeftinije ti je da središ tu tvoju, pa taman i zamenio motor.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Kako odabrati mašinu za pranje veša08.12.2012. u 15:47 - pre 137 meseci
Ima li neko iskustva sa masinom sa ovakvim sistemom pranja:



Naleteo sam na neki oglas koji mi izgleda primamljivo pa razmisljam o kupovini. Al' me malo plasi nepoznato. :D
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
*.dynamic.sbb.rs.



+310 Profil

icon Re: Kako odabrati mašinu za pranje veša08.12.2012. u 19:21 - pre 137 meseci
Odlične mašine, koriste se u SAD, Canadi i još nekim zemljama. Kod nas bi mogli biti problem rezervni delovi, ali sada može sve da se poruči.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Kako odabrati mašinu za pranje veša

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 81635 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.