Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................

elitemadzone.org :: MadZone :: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................

[ Pregleda: 13423 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nbanzic
Nemanja Banzic
Beograd

Član broj: 19859
Poruke: 58
*.ybc.bg.vline.verat.net.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................16.02.2005. u 21:31 - pre 233 meseci
Vidim da je ova tema "Virgo in tacta" na nivou cele zemlje pa da pocnemo negde. Ceo grad ili barem moje okruzenje je probalo, ali tu se najcesce zavrsava cela prica. Doduse svi su trenutno na civilnom odsluzenju vojnog roka pa da kazem da mogu i da ih razumem. Mi smo ipak zemlja sa 7mil. stanovnika, a malobrojnije okruzenje je prihvatilo ovaj sport ravnopravno kao i svaki drugi(ne kao bob ne bih da vredjam) ali je vise nego masovno imaju cak i reginalne lige sa po 10-ak klubova u svakoj zoni(Hrvatska npr.) Gde smo tu mi. Zadnjih svi znamo koliko godina Counter hara zemljom. Kazu nije to to, bas naprotiv to je upravo to samo LIVE.
Grehota bi bila da se raspisem a da nema nekog, bilo kakvog, odziva. Idemo ljudi zivnite i pucajte malo.
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
62.108.101.*



Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................16.02.2005. u 22:23 - pre 233 meseci
Sve je to lepo, ja takodje volim extreme ! ali mislim da je glavni problme $$$..

 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................16.02.2005. u 22:32 - pre 233 meseci
Igrao par puta....extra cool....samo skupo.
 
Odgovor na temu

nbanzic
Nemanja Banzic
Beograd

Član broj: 19859
Poruke: 58
*.politika.co.yu.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 08:55 - pre 233 meseci
Da li postoji neki nekonvencionalni sport (extremni), a da prethodno njegovo bavljenje nije malo skuplje? Nazalost sve ima svoju cenu.
 
Odgovor na temu

Joseph B.
Vojvodina

Član broj: 35932
Poruke: 421
*.leased.neobee.net.



Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 09:11 - pre 233 meseci
Koja je cena? Kako se racuna (po satu, po potrosenim mecima...)?
Freedom of mind!
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 09:11 - pre 233 meseci
ja sam takodje igrao posto je firma u kojoj sam radio takodje posedovala paintball klub ...i ono nem pojma nije lose :).Ima i boljih stvari

Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Duck_
Darko Jovanović
Sremska Kamenica

Član broj: 43509
Poruke: 67
*.www.dial-up.TeamNET.ws.

Sajt: www.google.com


Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 09:27 - pre 233 meseci
Nisam probao
Kako čujem glavni problem je što je municija skupa. Koliko zaista treba metaka da za jednu normalnu borbu?
Da li se može desiti da onaj ko ima više para kupi recimo 300 metaka a da neko kupi samo 50 pa tako počne borba ili svi moraju da kreću sa istim brojem metaka?
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 09:50 - pre 233 meseci
kad sam ja igrao imao sam 100 metaka posle sam jos dokupio 50.igrao sam oko sat vremena

Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

su27killer

Član broj: 37374
Poruke: 79
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 11:33 - pre 233 meseci
Mnoooogo bolja stvar od "kantera".

Cist vazduh, nabijanje kondicije, mnogo bolji grafika i zvuk, nema blokiranja, iskakanja u "vindoz", gomile napaljenih klinaca oko tebe koji sline na sve strane...
 
Odgovor na temu

nbanzic
Nemanja Banzic
Beograd

Član broj: 19859
Poruke: 58
*.politika.co.yu.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 12:25 - pre 233 meseci
Apsolutno se slazem i jos bih dodao momenat kada adrenalin krene i uplasis se samog sebe jer se cujes kako dises pod maskom a medjuvremenu te presece ko zna koliko kuglica koje ne znas odakle je koja stigla.

 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 13:29 - pre 233 meseci
I meni je cool, igrao sam jednom (pokraj mog grada ima u jednom dijelu šume)... Samo kad te pogodi ufff...
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 13:59 - pre 233 meseci
svi ste igrali ali niko nespomilje cenu. Koliko kosta i sta se placa vreme ili municija?
A ako neko zna i cenu opreme nek javi :)
Mozda otvorim klub kad tad :)
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

nbanzic
Nemanja Banzic
Beograd

Član broj: 19859
Poruke: 58
*.politika.co.yu.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 14:23 - pre 233 meseci

Cena je u 99% klubova 10EUR 1h sa komplet opremom i 100 kuglica, svaka kuglica extra je oko 5 din. Zavisno od scenaria, umeca i preciznosti zavisi i broj kuglica koji je potreban za 1h. Kod nas, a i u svetu igra se "Seek and Destroy" scenario. Moj drugar koji igra vise nego odlicno igra po sistemu "One shot one kill" gde za vise od sat vremena ne potrosi ni 50 kuglica. U slucaju da se igra tzv. speedball situacija je malo drugacija, a istovremeno i broj potrosenih kuglica. Sa 100 kom tesko da ce bilo ko izdrzati i 10 min. Cena opreme je od 200 do 2000EUR. Ali, za rekreativno bavljenje 300EUR zavrsava posao. Problem nastaje onog trenutka kada treba da se kupi oprema tacnije marker koji nije definisan u nasem zakonu o oruzju, pa zbog toga morate da placete troskove uvoznika kojih nema mnogo i njihovo dovijanje prilikom uvoza. Sada, u zimskom periodu je idealno vreme za pocetak jer skoro svi klubovi daju popust zbog vremenskih uslova i naplacuju samo kuglice. Renta opreme je free.

Vise detalja o opremi mozete naci na adresi :

http://www.xtremez.com/paintball/
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................17.02.2005. u 20:16 - pre 233 meseci
Nisam nikada igrao ali velika mi je želja da probam.Šta mislite da se okupimo jednom i da se raspitamo da li bi dobili neki popust ako nas je puno?
 
Odgovor na temu

nbanzic
Nemanja Banzic
Beograd

Član broj: 19859
Poruke: 58
*.ybc.bg.vline.verat.net.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................18.02.2005. u 18:17 - pre 233 meseci
zivot u prestojnici ima prednosti, a u nasem slucaju nedostatke gde dobijate odgovor : "Da li znate koliko 1h rente opreme i 100 kuglica kosta" U Lodonu je 1h 21 funtu sterlinga i doplata za jos 100 kom je 8 funti, dok je u zemljama EU doplata 12EUR. U unutrasnjosti Srbije, mahom Vojvodini gde je sport nesto popularniji dopuna je 300din. po meni najbolja varijanta je 10 ljudi po mogucstvu prijatelja navucenih na prskanje sa privatnom opremom i privatnom municijom orgnaizuju ne sto u sopstevnoj reziji. Ja zajedno sa jos 9 mojih drugara upravo organizujem nesto tako. Ukoliko ima zainteresovanih, uvek su dobro dosli.
 
Odgovor na temu

nbanzic
Nemanja Banzic
Beograd

Član broj: 19859
Poruke: 58
*.ybc.bg.vline.verat.net.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................19.02.2005. u 15:08 - pre 233 meseci
Voleo bih jos da dodam, zapravo da postavim pitanje da li ima jos nekog ko ima svoju opremu(marker, googles.......). Ako ima voleo bih da postuju slike opreme.
 
Odgovor na temu

_Flash_
Novi Sad

Član broj: 50194
Poruke: 1
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................01.03.2005. u 13:01 - pre 233 meseci
Imam pistolj za pintball ili ti marker.Napravljen je kao replika colta 1911,ako nekome treba neka se javi na [email protected]
Ja
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Paintball - iskustva, zagrizenost, zastupljenost,oprema,adrenalin, extremi....................

[ Pregleda: 13423 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.