Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pogledajte šta se jede u McDonald's-u

elitemadzone.org :: MadZone :: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 22056 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 00:42 - pre 233 meseci
Citat:
Prvo i osnovno - hrana u meku je SAVRSENO ISPRAVNA. U prevodu - necete dobiti proliv niti bilo sta drugo od nje...

Otkud znaš da je to istina, jesi li ti čuo za korupciju?
Citat:
Drugo, ona je mahom SAVRSENO NEZDRAVA jer ne zadovoljava nutritivne kvalitete koji omogucavaju ocuvanje licnog zdravlja... Izmedju pojmova ISPRAVNE i ZDRAVE hrane postoje ogromne razlike i to mnogi ovde ne uzimaju u obzir...

Toje tačno, a hrana u McD-u je EKSTRA-nezdrava.

/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.90.EUnet.yu.



+6455 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 07:43 - pre 233 meseci
"...But it was no use. The mother pressed charges and demanded 100,000 dollars compensation."

Mislim da ova recenica govori sama za sebe. Mora da je njen advokat davao press konfereciju kada se ovoliko istice "THE MOTHER"... Kao da mu to dodje nekakvo profesionalno zanimanje...

A sto se tice ovog slucaja sa ovom crnkinjom, cak i da jeste dobila pilecu glavu, pravedno je da joj se ta porcija zameni sa ispravnom, i mozda na racun neprijatnosti da dobije neki kupon za besplatan obrok u meku i to je to, ali da trazi 100 HILJADA DOLARA ODSTETE (za sta bre odsteta??!?), e to je vec zestok bezobrazluk...

Pa ja bi malo promenio pravni zakon, pa u takvim slucajevima, ukoliko tuzioc izgubi slucaj, tuziocu bi dosudio robiju i veliku novcanu kaznu... A ne da se raznorazne budale zalecu pa tuze velike kompanije po sistemu APP (ako prodje prodje), a bez ikakvih pravnih posledica....
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 08:08 - pre 233 meseci
Citat:
Otkud znaš da je to istina, jesi li ti čuo za korupciju?

Recimo tako ste je pre par godina sanitarna inspekcija uzela uzorke (brisevi sa radnih povrsina) iz Meka i iz par rostiljdzinica na Slaviji. Jedino u brosi iz Meka nije bilo klica. Postoji propis na koliko dana se STERILISU masine kojima se tamo pravi hrana. Sa druge strane kad su uklanjali kioske na Slaviji nasli su crknute kucice ispod. I jedno i drugo je pisalo u novinama ... znam, znam novine svast apisu a novinara mozes da podmitis ...ali to nije tema ove price. Mek je cist, sto vidi svako ko ode tamo.

Citat:
Toje tačno, a hrana u McD-u je EKSTRA-nezdrava.

Da npr. salate. Koliko znas mesta u gradu u kojima mozes da pojedes svezu salatu, na brzinu i za male pare? Niko te ne tera da jedes sladoled, pomfrit, prelive

McMiloje
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 08:12 - pre 233 meseci
@ventura, to je specificnost USA sistema - tamo su dozvoljene takve tuzbe i cela prica se pretvorila u borbu advokata za klijenta po sistemu "no win - no fee" (tj. advokat i klijent dele 50% zarade, a ako se izgubi - nista)... cela stvar je postala perverzija sistema i najmanje para dobiju oni kojima te pare zaista i pripadaju.

Citat:
FormatC
Otkud znaš da je to istina, jesi li ti čuo za korupciju?


Na tebi je da dokazes da u McDonald's-u sluze hranu koja ne zadovoljava bakterijske i ostale higijenske norme (nadji linkove sa rezultatima istrazivanja, slucajevima trovanja i sl...) - ako to ne budes uradio vec nastavio sa ponavljanjem, bicu primoran da svaki sledeci post slicne sadrzine brisem.

A to sto ljudi nece da jedu kalorijski i vitaminski odgovarajucu hranu ipak nije problem McDonald's-a (primorali su ih i da nude salate + zdrave sokove zbog takvih izroda) - niko te ne tera da zderes ceo dan hamburgere sa extra sirom i pomfritom, bez povrca, voca i zdravih sokova, i bez odgovarajucih fizickih aktivnosti za kalorije koje si uneo - za ono trziste na koje Mc cilja (vrlo jeftina brza hrana u svako doba dana) radi posao vise nego dobro. U 00:00 AM ces tesko naci restoran sa zdravom hranom po vecini gradova u EU, takodje ako zuris na avion tesko da ces moci da cekas francusku kuhinju iz 7 delova + da ti pevaju sansonu na uvce dok klopas...

Kao sto rekoh, zbog nesposobnih leminga - Mc i svi slicni sada nude i jako dobre salate po sistemu brze hrane + cedjene sokove - tako da prica o junk hrani otpada... nema svako vremena da izgubi 1h zbog rucka svaki dan - sve i da ima pare za kavijar + cristal svaki dan.

Takodje, Mc je svuda u svetu poznat kao vrlo jeftin nacin ishrane u odnosu na druge - ipak je bolje da ti svi ljudi sa niskim primanjima (fizicki radnici ponajvise) imaju nesto da jedu, nego da pasu travu za pare koje primaju (probaj da se najedes u Londonu ili Zenevi sa slicnim parama kao obrok u Mc-u, pa ces vidti) - a za tezak fizicki rad je potrebna kaloricna snaga a ne zelenis.

Druga je stvar sto to u nenormalnim kolicinama zderu i likovi koji sede po ceo dan po kancelarijama, sta im je Mc tu kriv, nek pomere guzice i naprave sebi sendvic + salatu, ili otrce koji krug posle posla?

@edit - a propo soje, koliko se secam oba najveca fastfood lanca garantuju 100% cisto govedje meso - eto kafanskim strucnjacima nacin kako da se obogate, nadjite tu soju o kojoj se toliko razglaba po kafanama u Srbiji, i mozete fine pare da dobijete - opet neka zavera sprecava, a? :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 14:19 - pre 233 meseci
Pazi,servirali su pilecu glavu...znaci sve je moguce....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 14:36 - pre 233 meseci
Citat:
Walkerhttp://rapidshare.de/files/659638/McDonald_s.mpeg.html

Mislim da je to sa nekih vesti
Šta je na tom clipu,tj. jer vredno skidanja?
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 14:47 - pre 233 meseci
ma samo pocetak vesti u kojem se spominje ta glava...ne moras skidati....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 22:47 - pre 233 meseci
Citat:
Miloje Sekulic: Da npr. salate. Koliko znas mesta u gradu u kojima mozes da pojedes svezu salatu, na brzinu i za male pare?

Tu nešto malo ne ide, zar ne misliš?
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 23:07 - pre 233 meseci
Citat:
Pazi,servirali su pilecu glavu...znaci sve je moguce....

Ne može ceo lanac MC optužiti za nemar samo na osnovu tog jednog primera.Možda je u pitanju nesavesni radnik, koji je namerno(recimo nezadovoljan platom ili odnosom šefa prema njemu) ili slučajno (ko zna koliko tona piletine on mora da obradi dnevno ili nedeljno, pa mu promaklo) i šta sad, zbog tog jednog radnika treba da propadne cela firma.Ljudi su lepo ponudili da nadoknade propust besplatnim obrocima, i mislim da je to dovoljno, pogotovo ako oni nisu krivi.Šta ako recimo oni uzimaju već obrađenu piletinu iz neke fabrike, farme pa je njima tamo promaklo.U svakom slučaju MC ima higijenski najčistije objekte i bakteriološki najispravniju hranu, a što se tiče toga da je nezdrava, pa ne znam baš koliko je domaćinska masna prasetina zdravija od toga, ili recimo roštilj na ćošetu.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 23:31 - pre 233 meseci
Opet vi o rostilju na cosetu. NEMOJ JESTI ROSTILJ NA COSETU NEGO TAMO GDE ZNAS DA JE CISTO.
I nikog ne optuzujem,nego primecujem da nisu bezgresni.
Uostalom,ako ti promakne onakva pileca glava,kao komad piletine,onda moze i jazavac.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 23:43 - pre 233 meseci
Citat:
NEMOJ JESTI ROSTILJ NA COSETU NEGO TAMO GDE ZNAS DA JE CISTO.

To što je čisto ne mora da znači nije neki bućkuriš koji ja ni lud ne bi jeo.
Uostalom, ne vole svi sterilno.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u21.02.2005. u 23:46 - pre 233 meseci
Da, pravi ljudi traže pivo iz praljavih čaša, jedu prljavih ruku (tanjir, ko je čuo za to?) i slično. To si hteo da kažeš?

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

johnnie
somewhere in Serbia

Član broj: 40975
Poruke: 299
*.041net.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u22.02.2005. u 00:00 - pre 233 meseci
Ma cist je Mek, to je sigurno...ajd da ne idem ja stalno u kontru.
Still going strong...
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u22.02.2005. u 00:29 - pre 233 meseci
Citat:
FormatC: To što je čisto ne mora da znači nije neki bućkuriš koji ja ni lud ne bi jeo.
Uostalom, ne vole svi sterilno.


Ukus i kvalitet namirnica sam podrazumevao.
A ti ako bas ne volis sterilno zamoli rostiljdziju da slucajno ne pere ruke posle wc-a :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u22.02.2005. u 22:59 - pre 233 meseci
Citat:
Ukus i kvalitet namirnica sam podrazumevao

Ukus je vazdušast, a o kvalitetu su snimani filmovi.
I nije da baš mnogo volim roštiljdžiju, ali mislim da hrana u meku nije mnogo solidna alternativa .
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Miloje Sekulic
Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u22.02.2005. u 23:07 - pre 233 meseci
Citat:
Tu nešto malo ne ide, zar ne misliš?


Ne mislim. Ne placas pranje carsafa, ne placas konobara koj igra oko tebe, ne placas pranje sudova, ne dajes napojnice, ne oderu te na picu itd.

Udjes, uzmes, platis, sednes, jedes, bacis djubre, izadjes

Miloje
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u23.02.2005. u 13:02 - pre 233 meseci
Citat:
FormatC: Ukus je vazdušast, a o kvalitetu su snimani filmovi.
I nije da baš mnogo volim roštiljdžiju, ali mislim da hrana u meku nije mnogo solidna alternativa .


Slazem se sa tobom. Ono sto si citirao se odnosilo na rostilj,a ne ne Mc...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.blueisp.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u23.02.2005. u 14:03 - pre 233 meseci
Ma zato ja jedem samo u proverenim domaćim roštiljdžinicama, macova sranja nikad ne bih jeo, em skupo, em ko da ništa nisi pojeo.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

FormatC
Negativac
Carthagina

Član broj: 9928
Poruke: 446
*.vdial.verat.net.

Jabber: formatc@elitesecurity.org
ICQ: 204965214


+3 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u23.02.2005. u 23:42 - pre 233 meseci
Čak i da je manje čista, nesumnjivo je prirodnija. Uostalom, kupujte domaće!
I nemoj da mešaš Mac(intosh) i Mcd, neki bi mogli da se uvrede.
/(bb|[^b]{2})/ =?
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u23.02.2005. u 23:58 - pre 233 meseci
Prirodnija? Na koji način? To što se mogu naći prirodne bakterije, virusi i paraziti u istoj?
Kupujmo domaće? Tek kad bude moglo da konkuriše stranoj ponudi, pristaću na to. Za sada ne vidim ni jedan razlog da slepo kupujem domaće proizvode umesto stranih.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pogledajte šta se jede u McDonald's-u

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 22056 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.