Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gif izgleda lose kada ga importujem u flash

[es] :: Web dizajn i CSS :: Gif izgleda lose kada ga importujem u flash

[ Pregleda: 3480 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Error404
freelancer
Zemun

Član broj: 37243
Poruke: 104
*.beotel.net.



Profil

icon Gif izgleda lose kada ga importujem u flash16.02.2005. u 22:56 - pre 232 meseci
Radim neki flash baner za jedan sajt. Importujem u flash par gifova koje sam prethodno lepo obradio (cropovo,sredio ivice...) u Photoshopu i sacuvao u odgovarajucoj velicini. Medjutim,u Flashu na pozornicu one izgledaju ocajno. Ivice nisu ravne i slike su veoma lose iako izgledaju odlicno kada se ponovo otvore u Photoshopu.
Kako da sredim ivice da mi slike izgledaju (da tako kazem) digitalizovano. Nista ne kapiram. Probao sam i da prebacim slike u vektore ali su veoma kompleksne pa nakon konverzije samo jedna slika zauzima 150 kb, a kao gif - 3 kb.
Hvala.
nvdizajn.freezoka.com
 
Odgovor na temu

Zlatko
Uzice

Član broj: 845
Poruke: 27
195.252.85.*

Sajt: www.ue.co.yu


Profil

icon Re: Gif izgleda lose kada ga importujem u flash20.02.2005. u 22:57 - pre 232 meseci
prebaci gifove u png
 
Odgovor na temu

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Gif izgleda lose kada ga importujem u flash21.02.2005. u 00:44 - pre 232 meseci
Citat:
Error404: Nista ne kapiram. Probao sam i da prebacim slike u vektore


Mislim da si sam sebi odgovorio! Flashpravi vektorske objekte a ono sto izbacis iz Photoshopa nije vektorsko pa je zat kvalitet ocajan.

Hm, mozda da probas da u Flashu precrtas taj gif? Ono providan layer pa olovku ili mis u ruke i crtanje... :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Gif izgleda lose kada ga importujem u flash

[ Pregleda: 3480 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.