Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Petnica 2005 - Utisci

elitemadzone.org :: MadZone :: Petnica 2005 - Utisci

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55839 | Odgovora: 324 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bratstvo Jedinstvo
Nikola Markovic
NBGD

Bratstvo Jedinstvo
Član broj: 43954
Poruke: 73
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci30.09.2005. u 22:10 - pre 226 meseci
E Delicu sedi i uci fiziku (moracu nekom da dam kesh da mi kupi elektroniku u singapuru) ... nemoj mnogo da pametujes ...

Pozdrav od Markovica
aka Bratstvo - Jedinstvo
 
Odgovor na temu

sajberlav
Nikola Velickovic
Iza ugla okrugle zgrade

Član broj: 69583
Poruke: 3
212.200.67.*



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci30.09.2005. u 23:03 - pre 226 meseci
E, Delicu zar me ti za takvog smatras. Ja po kishi iz 21. bloka, a ti samo sishao iz solitera. A ti Fico da mi das CD za Milosa dok mi glavu nije odrubio.

[Ovu poruku je menjao sajberlav dana 01.10.2005. u 17:16 GMT+1]
Svet ili nishta.
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci01.10.2005. u 17:53 - pre 226 meseci
Citat:

Citat:

angelics_89: ali dobro hvala bogu te faze "mladji saradnici su zgodni/slatki/lepi/stariji ili sta vec" sam prosla, medjutim plasim se za ove nove jadne neiskusne polaznice, tako da bi se slozila sa konstantacijom da se cuvaju..



Ko te ne bi pozeleo tako mladu, a vec tako isqsnu...


Stevo, pa koliko puta treba vise da ti kazem, nisam zainteresovana! :P
Salu na stranu, nikad ti se nisam zahvalila za pomoc na zimskom (kajacu se zbog ovog kasnije al dobro), ali hvala, mislim da bi umrla onda kad mi se obrisao rada da ne bi tebe...(ovo vise nikad neces cuti od mene, tako da uzivaj u trenutku dok mozes)

Citat:
LMAO
Zato shto si u pravu, ali cepidlachish... Kao kada bih zeni koja me zaustavi na ulici i pita: "Imate li sat?" odgovorio sa: "Da..." i produzio dalje...


i naravno steva prosipa jos malo njegovih cuvenih mudrosti.. Sta bi mi bez tebe tako pametnog? sto je jos smesnije jedna moja drugarica je to stvarno uradila! Ljudi na psihologiji cuvajte se ona oce u petnicu na psihologiju! (ako nista drugo mozda je zadrze kao hrcak, za ispitavanja)

BTW ljudi sa NBga, prikljucite se klubu ljudi (njih oko 500000) koje zive ovde.. Al ajde, sto kazu, kud svi turci tud i mali mujo, pa cu i ja da se prikljucim izjavljivanju. I ja sam Nbg, pozdrav komsij mi najblizoj Delicu ( ja sam ti iz Ducica )
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

atomant
Član broj: 47540
Poruke: 263
*.041net.co.yu.



+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci01.10.2005. u 20:51 - pre 226 meseci
Velizare, donecu ti taj disk u sredu. Reci mu u medjuvremenu da sam ja pomesao diskove i da sam ti dao pogresan, a ti si to provalio kad si ga stavio u drzac za case (CD-ROM)

angelics_89:
Citat:
BTW ljudi sa NBga, prikljucite se klubu ljudi (njih oko 500000) koje zive ovde.. Al ajde, sto kazu, kud svi turci tud i mali mujo, pa cu i ja da se prikljucim izjavljivanju. I ja sam Nbg, pozdrav komsij mi najblizoj Delicu ( ja sam ti iz Ducica )


Pa ako cemo tako, Velicko ti je blizi, on je kod Desete, ali nema veze...
BTW ja zivim na Novom Beogradu jos pre no sto si se ti rodila, tako da sam se ja davno prikljucio tom klubu (a ja sam inace u 24. kod Vera)

Delicu, moracemo da se nadjemo, posto je svaka slika teska 2-3 MB. A ti zelis one slike jel da?

[Ovu poruku je menjao atomant dana 01.10.2005. u 21:53 GMT+1]
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci01.10.2005. u 23:03 - pre 226 meseci
Citat:
Pa ako cemo tako, Velicko ti je blizi, on je kod Desete, ali nema veze...



pa ne znajem ti ga ja... znam samo delica. nego reci ti meni i adresu pa da ga zajebavam preko interfona.. nasla bi ja sama nego nazalost velickovic je cesto prezime >:-) (i ja zivim kod desete )

Citat:
BTW ja zivim na Novom Beogradu jos pre no sto si se ti rodila, tako da sam se ja davno prikljucio tom klubu (a ja sam inace u 24. kod Vera)


BTW, prestani sa tim BTW, nerviras me :P
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 00:57 - pre 226 meseci
Pozz za CyberLapha!

@Newena: Sanjao sam...

@Phr34k: Da stvar bude josh gora, i ja sam to uradio 1put ili 2put kada sam bio (mnogo) mladji u periodu kada sam ishao ulicom i pitao ljude "Ikskjuz mi srrrr, vo'c d tajm?" gorim akcentom od AliG-a u "AliG in da haus", ponosan shto znam engleski... A ovo priznanje da sam ti pomogao dolazim u isqshenje da poshaljem JeliG da zna bar 1 razlog zbog kojeg me je pozvala za saradnika... :$reta: :)

@AtomAnt: Probaj sa BMW umesto BTW, mozda upali...


[Ovu poruku je menjao unicorn dana 02.10.2005. u 01:58 GMT+1]
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

atomant
Član broj: 47540
Poruke: 263
*.041net.co.yu.



+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 09:23 - pre 226 meseci
Citat:
(i ja zivim kod desete )


A ja idem u istu :)

Adresa, pa ne znam tacno, to ti je ulaz koji gleda na salu za fizicko :)
Ubice me Velicko...


Delicu, jel imas key za Kasperski, meni je istekao?

angelics_89, jel ovo tvoj ICQ 295-056-428?


[Ovu poruku je menjao atomant dana 02.10.2005. u 10:26 GMT+1]
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

unicorn
Bgd

unicorn
Član broj: 62138
Poruke: 56
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 09:37 - pre 226 meseci
Ma jok, to joj je IQ...
Chuck Norris’ tears cure cancer. Too bad he has never cried...
The chief export of Chuck Norris is pain...
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can’t see Chuck Norris you may be only seconds away from death...
There is no theory of evolution, just a list of creatures Chuck Norris allows to live...
Chuck Norris has two speeds: walk and kill...
 
Odgovor na temu

sajberlav
Nikola Velickovic
Iza ugla okrugle zgrade

Član broj: 69583
Poruke: 3
212.200.67.*



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 14:41 - pre 226 meseci
-Ah bre Fico, pa ti bi me tek tako prodao.
-Shto se tog zajebavanja preko interfona tice od toga 'leba nema jer moje prezime nije jos na interfonu.
-Pozdrav unicorn-u

[Ovu poruku je menjao sajberlav dana 02.10.2005. u 15:42 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao sajberlav dana 02.10.2005. u 15:43 GMT+1]
Svet ili nishta.
 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

atomant
Član broj: 47540
Poruke: 263
*.041net.co.yu.



+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 15:33 - pre 225 meseci
Citat:
-Ah bre Fico, pa ti bi me tek tako prodao.


Ne bih bre Velizare ni za kilo 'leba (za dva cu razmislim). Eto, dobila si odgovor angelics. Coveku jos nisu stavili prezime na interfon. Tako da nema zeje*ancije.
I ajd da vi poslusam: BMW angelics sa kog si ti seminara?

Velicko, jel ti znas unicorn-a?
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 18:33 - pre 225 meseci
Citat:
Phr34k


zbunjujes me nema sta....

Citat:
Ma jok, to joj je IQ...


ala smo duhoviti danas

sto se tice ICQ, veruj mi da ne znam posto sam bila otvorila tamo account pre jedno 2-3 godine, i zaboravila sam i sifru i broj posle pola godine, pa se vise nisam baktjala ICQem. Ma MSN je zakon!

znaci nema prezimena na interfonu?? darn! pa dooobro moracu jednostavno da se raspitam ko se novi uselio u zgradu ( posto ako shvatam dobro atomanta, ti si se uselio u moju zgradu, hahahaha..)

inace ja sam sa fizike.. ( tu sam NAZALOST upoznala doticnog gospodina unicorna, e stevo dal sam ti spomenula da je mojoj drugarici to omiljena zivotinja? mozda da vas upoznam, pa mozete jedno drugo da sminkate i da ti maze nokte i igrate se sa lutkicama-jednorozima )
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.184.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 18:42 - pre 225 meseci
Kako da Velicko ne zna Stevu(unicorna), pa mi smo svi drustvo iz Petnice. I svi sa fizike, i svi prvi put bili na fizici 1 2003. godine. Doduse NEKI su sad saradnici, a NEKI su JOS UVEK obicni smrtnici;).

Inace, Velickov broj telefona je ****-***, pa preko 988 mozes da dobijes njegovu adresu. Izvini Velicko, ali ***i ga, zivot je tezak. Kad te Fica prodaje za dve kile leba, ja te prodajem za dzabe.

Cekaj malo Velicko, jel mozes da vidis terene za basket napolju sa tvog prozora? Mogao bi da ponekad i da sidjes na njih posto sam ja tamo const(kad ugreje Sunce).

Fico koliko dajes za key? Moze razmena za slike? Mislim da imam, ajd potrazicu ga pa cu ti reci(Jos kada bi mi neko vratio Kaspersky-i ovo nije upuceno tebi Velicko).

Stasja, upoznaces Velicka na jesenjem. Iako nema rad(e ovo jeste upuceno tebi Velicko :)). I Fico nemoj tu da hakerises, daj ostavi ljude na miru.

There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

atomant
Član broj: 47540
Poruke: 263
*.041net.co.yu.



+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 19:10 - pre 225 meseci
Pa nisam ja Savic pa da se kacim preko tudjih naloga :)
Ja bar stojim iza onog sto sam rekao.

Nego, Stasja, vidim da si se uclanila u petnicare, to mora da te je Delic uputio.
Kako to da te ja nisam video letos na fizici. Posto sam jelte dolazio (zna Delic) da svercujem neki CH3CH2OH. Mislim da svi znaju sta je ovo. Bila je tu samo Ivana. Kad sam pitao Delica gde je zenski deo fizike, on rece da je ONA zenski deo fizike.

A Velicko nema rad. Ili mozda ima nesto oko gasova, nisam siguran, a necu da lupim. Ja sam mu predlagao da proucava Korealisov jefekt, ali nije hteo da slusa. A u petnici za to ima materjala kol'ko 'oces 2x4 u stacionaru + 2x3 eksponata u nastavnom + ne znam koliko po labovima. Jbg, ne slusa me covek.

Ako se ne varam, Velicko je u ulazu koji ima prolaz izmedju one gradjevine i one staze koja vodi od Desete, tako da Urose nisam siguran da vidi terene. Mozda ako je na nekom visem spratu. Na dobrom strateskom polozaju. Tu je i sirena za vazdusnu opasnost.
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 19:12 - pre 225 meseci
daj mi poslednju ili drugu cifru telefona i odmah cu da ga nadjem (muahahahaha), s obzirom da mu je prva verovatno 2.. il jos bolje reci mi kako mu se zove cale. e da znas delicu da te nikad nisam videla na terenu...

Citat:
Stasja, upoznaces Velicka na jesenjem


evo skacem od srece po sobi zbog tog saznanja! moj zivot odjednom ima smisao :P
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

angelics_89
gradska cistoca
Belgrade

Član broj: 39873
Poruke: 17
212.200.120.*

Sajt: www.beograd.org.yu/cms/vi..


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci02.10.2005. u 19:20 - pre 225 meseci
zapravo ja sam htela da idem u petnicu jos od 7 razreda, a tad me je skola zavrnula i nije me poslala, pa sam odlucila da idem u 1.. Nisi me video jer nisam bila letos, propustila sam vezbovni zbog ocena (mislim, a sta retji) al zato dolazim sad na jesenji ( sto me je podsetilo da treba da posaljem telegram hehe).. I da defintitvno zivimo u istoj zgradi a vide se tereni iz te zgrade, al zavisi na kom ste kraju, spratu, koje je doba godine itd... Ja sam na 4 na sredini zgrade, i zbog jednog ooooogromnog drveta leti vidim terene samo iz bratove sobe, a zimi iz svakog dela stana.. a sirenu mi ne spominji. probija bubne opne svima koji zive tu kad god krene da svira mamu joj ruznu!
~Smile, tomorrow will be worse!
~If everything is going right, something is wrong!
**Life is ours, we live it our way**
"I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone"
 
Odgovor na temu

UrosMG
Uros Delic
student
Beograd

Član broj: 63439
Poruke: 49
*.138.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci03.10.2005. u 16:26 - pre 225 meseci
Velicko, ja sam pre mislio: prvi put bili na fizici 1 2003. godine, a tu se misli kao polaznik i zajedno, a ne kao gost i ti sam. A ko uopste kaze da te je Fica prodao za dzabe. Ne mora sva komunikacija na es da se odvija preko foruma. Ko zna kakav je dogovor usledio preko privatnih poruka. A veruj mi, ima ljudi koji bi te pre prodali, i to za manje "pare". Ja sam te nudio za dzabe, pa te niko nije hteo:). Mozda zato sto ne bi mogli da te po(d)nesu:)(Izvini Velicko, nisam mogao da odolim).

Fico, Stasja nije bila na nasem letnjem, posto je sa fizike 1. Ali su zato na jesenjem spojeni fizika 1 i fizika 2, pa ce biti sa mnom i Velickom. I nisam je ja uputio na yahoo group petnicari, ali sam tako provalio da je angelics_89=Stasja. I cuti, ne sme niko da zna za ROH. Ima saradnika na ovom forumu:)

Stevo, pricamo o 21. bloku, posto tamo zive i Velicko, koji se preselio iz 22., i Stasja. Steta sto ne zivis i dalje u 23., onda bi celo trenutno drustvance bilo iz 21-24. bloka. I ne znam zasto Velicka stalno zoves CyberLaph, ja ipak mislim da je pravo ime CyberLove, njegova neostvarena fantazija:). A za CyberSex ce verovatno cuti kada se upise na ETF, i sprovedu cuvenu anketu sa pitanjem: Sta je to CyberSex?(Izvini Velicko, ponovo nisam mogao da odolim).

Citat:
angelics_89: evo skacem od srece po sobi zbog tog saznanja! moj zivot odjednom ima smisao :P


Ne mogu da verujem Velicko kako si SNAZAN utisak ostavio na devojku:)
There exists only 10 kind of people in the world; those who understand binary numbers and those who don't understand binary numbers.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.151.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci07.10.2005. u 12:52 - pre 225 meseci
Ljudi, ovo nije mesto za online zabavu učesnika petničkih kurseva, već za razmenu iskustava na nekom malo civilizovanijem nivou. Za sve ostalo, izvolite nadjite se u gradu, na nekom durgom forumu, ovo je malo ozbiljnije mesto.

Moli se moderator ovog foruma da pročisti ovu temu od off topic-a. Svi učesnici diskusije su do daljeng upozoreni da se ovakvo ponašanje u ovolikoj meri na ovom forumu ne toleriše..

Lock.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci20.10.2005. u 14:22 - pre 225 meseci
Evo ja cu odkljucati ovu temu za dalju raspravu ali ISKLJUCIVO vezano za petnicu posto ako bih poceo da cistim ovu temu od off-topica nista ne bi ostalo (sto ne znaci da to necu uraditi).

Redovno pratim temu i brisacu SVU privatnu raspravu!

Unlock. :)

[Ovu poruku je menjao boki dana 20.10.2005. u 15:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci21.10.2005. u 11:20 - pre 225 meseci
Jel ima neko da ide u Petnicu iz oblasti Geologije i Hidrogeologije-Hidrologije?
 
Odgovor na temu

anablin
Ana Barbateskovic
buduci lingvista
Kladovo

Član broj: 68465
Poruke: 39
*.kladovocity.net.

ICQ: 232450308


Profil

icon Re: Petnica 2005 - Utisci21.10.2005. u 13:21 - pre 225 meseci

Mislim da je geologicharka, ustvari Ana, sa seminara geologije.

Ja sam sa lingvistike, a ti?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Petnica 2005 - Utisci

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 55839 | Odgovora: 324 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.