Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SUS klijenti ne kupe update?

[es] :: Windows mreže :: SUS klijenti ne kupe update?

[ Pregleda: 1544 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

someone_bl
Bojan VUJIC
Head of IT Department
Banjaluka

Član broj: 14504
Poruke: 993
*.teol.net.



+12 Profil

icon SUS klijenti ne kupe update?25.03.2005. u 11:57 - pre 232 meseci
E ajde da krenemo redom,

Imam win2k Domen svi imju sp4. E sad u ovih par dana Digao sam SUS sve po dokumentaciji kako je preporuceno, znaci racunari koji su na domenu dobili su polise koje im definisu update, oni koji nisu na domenu (imam mozda par) za njih sam napravio registry zapis. E sad imam i remote kancelarija koji su vezane 64 k linkovima, i sa njima imam probleme. Znaci update kad zapocne se vrlo cesto, po nekoliko puta dnevno ali vrlo malo traje i onda da li pukne ili sta...

E sad takodje na racunarima gdje sam primijenio te polise, kada se logujem kao domen admin i kad pogledam windows update na njega je primijenjana ta polisa, ali kada se logujem kao regularan korisnik prikazuje se ona default polisa "Download and Notify me before Instaling". Zanima me koje ce polise od te dve da sad primijeni, i kako da mu uvijek bude ona koji sam podesio preko polisa.

Takodje da li ce se ona opcija "Download and automatic instal on schedule time" izvrsiti download svih zakrpa te ih instalirati u predvidjeno vrijeme bez da se logujes kao admini li da ista pitas korisnika?
Bojan
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: SUS klijenti ne kupe update?

[ Pregleda: 1544 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.