Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problemi s philipsom 630 !!!!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: problemi s philipsom 630 !!!!

[ Pregleda: 1881 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Capt. Sky
Capt. Sky

Član broj: 53216
Poruke: 10
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon problemi s philipsom 630 !!!!26.03.2005. u 22:19 - pre 232 meseci
Kupio sam dvp 630, sve je super al me malo titlovi zezaju! Stavio sam nanoviji FW s phillipsovog sitea, sve fino radi al slova su i dalje mala?? zatim sam stavio mihvelove najnovije i sve sto sam dobio to je zuta boja - velicina ista, nakon toga alec - bijeli opet velicina ista! Sad sam trenutno opet na mihvelovim zutim?

jedan prijatelj kaze da se treba nesto stisnut da se to aktivira, ja sam sve probao al nece pa nece...... znaci svew radi super samo su slova mala kao na kupljenom fw-u!!!

uspio sam upaliti onu traku iza slova al to je trajalo samo dok nisam izvadio ta cd! upalio sam na foru s ovog foruma, (stisnes broj titla pa broj .avi-a pa dva puta system.....) ali nema koristi kad nije dugotrajna promjena! Jedan drugi lik mi je napisao da u mihvelovom fw mogu birati velicinu slova - ja to nista ne vidim niti znam kako!!!?? Jel netko ima ikakvu ideju??

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: problemi s philipsom 630 !!!!26.03.2005. u 23:51 - pre 232 meseci
Pozdrav,

hajde uradi sad copy/paste pa postuj ovu poruku u temu o ovom uredjaju a ovu cemo pobrisati iz vise razloga. najbitnije je da ne ponavljamo teme vec da ih, koliko je moguce, drzimo grupisane u jednoj a ovo bi ocito bio visak, a drugo, tamo ce se najpre naci oni koji znaju dovoljno o uredjaju da bi Ti pomogli.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: problemi s philipsom 630 !!!!

[ Pregleda: 1881 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.