Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

voodoo lutke i magija

elitemadzone.org :: MadZone :: voodoo lutke i magija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53632 | Odgovora: 136 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 02:11 - pre 232 meseci
pandora to me zanima da citam ne iz razloga da dozivam duhove ,ja se plasim i od prica kad pricamo a kamoli jos da ih dozivam....
samo ti meni reci de ima da se nadje
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 02:12 - pre 232 meseci
given... ne bih da ulazimo u dalju raspravu oko misaonih moci...

ali bar nam opisi, sta je ta osoba o kojoj pricamo, uspela da izvede u tvom prisustvu.
kakvu magiju? ako mozes, budi detaljan, posto sam, ja jadan, to gledao samo u horor filmovima (inace sam ogroman fan)... i celo detinjstvo sam pokusavao da natrcim na nesto nadrealno, ali nikada nisam uspeo :( posle sam shvatio i zasto tho...
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 03:49 - pre 232 meseci
A slusaj mozak ima vise milijardi nervnih celija...opet kroz njega prolaze alfa,beta i gama zraci koji odatle nastavljaju put u nesto izmijenjenom obliku...



Da da, vidim da je 15 do 5 :))
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.nat-pool.ni.sbb.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 03:55 - pre 232 meseci
hehehe mozda ima nesto !
ali zurim sad ce backup !
poz
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 11:22 - pre 232 meseci
ma vau, ocu ja da vidim duha i big bad cudovista.HAHAHAHHAHA!!!!Bez ovog pandore bi ES bio dosadan(dobro tu je i blood ) ***ote kako likovi veruju u neke ocigledne gluposti...ccc...
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 11:55 - pre 232 meseci
Samo se ti zajebavaj sa takvim stvarima...
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 11:57 - pre 232 meseci
Ja mislim da je Pandora jedan od tih demona što vrebaju iz raznih knjiga...

Moja preporuka: ne otvarajte "Oktavo", vrlo gadna knjiga... Može vas pretvoriti u orangutana za čas posla... :)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:02 - pre 232 meseci
Byte ja sam već rekao šta mislim ko je Pandora (potraži malo nisi bio tu juče), ne vredi da se izvlačiš sada...provaljen si
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:02 - pre 232 meseci
Umalo da zaboravim:

Poznajem par ljudi koji su poludeli posle otvaranja Elektronika 2 i Matematika 1 knjiga :-)

Opasna stvar, voodoo magija, pogotovu sada kada papa ne moze da zastiti ekvipotencijalnu ravan...
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:34 - pre 232 meseci
@borstale
Da, vidim... Hmm, tad sam bio u Beogradu, znači definitivno ja nisam Pandora pošto je on iz...... Beograda? Hmmm... Moraću malko da proverim da nemam možda neki personality disorder... :)

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:37 - pre 232 meseci
Postoji i ljubavna magija. Moderne devojke se obracaju za pomoc osobama koje izvode magijske rituale opisane u knjizi "Vlaska magija". Ja uvek mojim prijateljima zelim da podvucem sledece:"Dragi moj/a,ako ti je sudjeno da budes sa tim i tim bicete zajedno! Ako ti nije sudjeno dzaba bacas pare na vracare!"
Jednog mog prijatelja koji je lep kao Apolon Belvederski ostavila je verenica posle 7.godina zajednickog zivota. A taj momak je inace dobar kao hleb,pravi dobrica! Ja sam ga utesio recima:"Nije vam bilo sudjeno,i tu nema pomoci! Nego da te ja upoznam sa nekoliko mladih dama,pa ti izaberi neku koja ti se svidja!"
I danas je on u harmonicnoj vezi sa jednom divnom devojkom koja ga iskreno voli.

Znaci na neke stvari u zivotu ne mozete da uticete. Ali vazno je da razvijete kod sebe duhovnu dimenziju. Svi moji prijatelji:slikari,pesnici,knjizevnici,pijanisti zive u nekom svom svetu koji su sami "kreirali". Znaci vi niste "osudjeni" na sivilo vec uvek snagom duha mozete da se izdignete i prevazidjete zateceno stanje. Zivot je dragocen i neponovljiv bas zbog te duhovne dimenzije i ne dozvolite nikome da vas srozava na njegov nivo. Uvek se druzite sa boljima od sebe.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:49 - pre 232 meseci
cool. to su neki lepi saveti koje tu dajes :)

ali hajde ipak, ti nama, objasni kako izgledaju ti magijski rituali? kako se sve to organizuje, kako se radi? i sta si ti tacno video svojim ocima?


ja sam zesci sucker za ovakvim stvarima :) jbg :)
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:57 - pre 232 meseci
Ako ste utuceni i nemate srece u ljubavi,ili vas je mozda ostavila devojka ili decko nemojte da ocajavate. Ponesite jedan peskiric i jedan litar ulja i to predajte kao prilog Crkvi Sv.Petke na Kalemgdanu. Ta Crkva i plato ispred nje su zaista cudotvorni i to je idealno mesto za meditaciju. Kada ste u Crkvi mozete zamoliti svestenika da vam ocita molitvu za zdravlje,a vi sami odredjujete visinu priloga. Ostavlja ko koliko moze. Neko prilozi 100.dinara,a neko 20.evra. Visina priloga uopste nije bitna,vazno je da nesto prilozite.
Obavezno popijte nekoliko casa vode u samoj Crkvi,jer ta voda je lekovita. Mozete kupiti najvise 2 litra vode koju kasnije mozete podeliti vasim ukucanima ili osoboma koje volite da je popiju i da njom isperu oci i lice.

Po izlasku iz Crkve obavezno posedite neko vreme na malom platou ispred. Vreme koje cete provesti u meditaciji je individualno,neko ostane samo pola sata,a neko 2.-3.casa.
Kasnije mozete napraviti nekoliko slika foto-aparatom. Povedite racuna da skljocajuci foto-aparatom ne dekoncentrisete prisutne osobe koje meditiraju.
Radite to obzirno i pazljivo. Ja sam za jedno posle podne "ispucao" oko 40 slika slikajuci prostor i mozaike na Crkvi i oko nje. Moja prijateljica slikarka je bila toliko impresionirana slikama da me je zamolila da joj dam 6.fotografija na osnovu kojih ce da naslika umetnicke slike.
Kasnije mozete da svratite u kafic "Kalemegdanska terasa" sa koga se pruza velicanstven pogled na Zemun,Novi Beograd,Usce,itd..

Znaci ako ste nervozni,neraspolozeni,ili daleko bilo nesrecni odvojite jedno posle podne za posetu tom cudotvornom mestu i verujte mi bice vam mnogo bolje!!!!




[Ovu poruku je menjao Pandora 58 dana 03.04.2005. u 14:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 12:59 - pre 232 meseci
ne hvala, nisam hriscanin, to mi nista ne znaci :(

i ne izbegavaj temu!


*** magija or stfu! ***
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 13:11 - pre 232 meseci
Svima bih preporucio da procitaju knjige hrvatske pesnikinje i mistika Vesne Krmpotic. Ona pise poeziju,ali i prozu. Predlozicu vam nekoliko naslova:

1). "PUT JEDNOTE"

2). "BRDO IZNAD OBLAKA",i "BHAGAVATAR"

3). "SEDAM KORAKA OKO VATRE"

4). "KOSULJA SRETNOG COVEKA" (Zbirka bajki za odrasle)

Ovo su prozna dela.



 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 13:16 - pre 232 meseci
Pandora, molim te da nam daš link do bilo koje poruke koju si poslao gde nisi otišao off-topic. Takođe, ne bi bilo loše da zameniš browser, izbrišeš cookije ili tako nešto pošto mi se čini da ti se ne prikazuju poruke na ES-u, osim onih koje ti pošalješ.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 13:16 - pre 232 meseci
Postoje tajni magijski rituali. Podseticu vas da je i u nasoj zemlji formirana grupa osoba sa okultnim mocima koja je dala svoj doprinos prilikom bombardovanja. Sve drzave imaju takve timove. S tom razlikom sto se u Rusiji o tome veoma mnogo zna ali se vrlo malo govori o takvim aktivnostima.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
*.connect.com.au.



+3 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 13:58 - pre 232 meseci
Citat:
Podseticu vas da je i u nasoj zemlji formirana grupa osoba sa okultnim mocima koja je dala svoj doprinos prilikom bombardovanja.


Pandora: Izvini, na sta nas podsjecas, i koji je to doprinos?



I like statues, 'cos it shows what great people would look like, if birds crapped all over them.
 
Odgovor na temu

Pandora 58

Član broj: 16168
Poruke: 363
*.beoland.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 14:35 - pre 232 meseci
Sve drzave imaju timove osoba sa okultnim mocima. Moderni ratovi se vode uz njihovu pomoc. Citao sam u stampi da je i nasa drzava oformila slican tim a predpostavljam da su njihovi rezultati drzavna tajna. Razume se da SCG nije imala nikakve sanse u takvom ratu jer U.S.A. koristi vanzemaljsku tehnologiju za izradu svojih nevidljivih aviona. Da se Sloba raspitao okolo sa kakvim sofisticiranim naoruzanjem raspolaze U.S.A. nikada ne bi ni usao u sukob.

P.S. U.S.A. je bila u posedu jedne vanzemaljske letilice,a drzala je i jednog vanzemaljca u zarobljenistvu.

[Ovu poruku je menjao Pandora 58 dana 04.04.2005. u 00:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
*.connect.com.au.



+3 Profil

icon Re: voodoo lutke i magija03.04.2005. u 14:56 - pre 232 meseci
Oprosti Pandora, ali to sto si ti citao u stampi je rekla/kazala. Ako imas konkretan primjer, navedi. Pretpostavke su...hm...magla. :)



Ne prstom u utikach!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: voodoo lutke i magija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53632 | Odgovora: 136 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.