Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šaljivdžije iz beogradskog Infostana

elitemadzone.org :: MadZone :: Šaljivdžije iz beogradskog Infostana

[ Pregleda: 3032 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Šaljivdžije iz beogradskog Infostana03.04.2005. u 18:26 - pre 232 meseci
Stigne mi prošle nedelje Infostan za mart mesec, a s njim i još jedna čestitka - račun za novembar 2004. Navodno, neplaćen, treba da se plati. WTF, pomislim. Odem na sajt Infostana i imam šta da vidim - piše da dugujem ne samo za novembar, već i za decembar 2004.

Međutim, Infostan već dve godine plaćam trajnim nalogom. Štaviše, pošto redovno svakog meseca proveravam da li je banka platila šta treba, svojim očima sam se, pre par meseci, na istom tom sajtu uverio da su oba računa uredno plaćena. I ne samo to - za ta dva meseca računi koji su ranije stigli i koji su plaćeni bili su viši od onih koje sada navodno dugujem.

Drugim rečima, u njihovoj tzv. "bazi podataka" su nestala dva plaćena računa i pojavila se dva neplaćena, sa potpuno drugim iznosima. Ništa strašno, lako ću iz banke dobiti potvrde da je sve to plaćeno, krivo mi je samo što ću izgubiti vreme i živce sa tetkama na šalterima. Pada mi na pamet i da ih potpuno ignorišem, pa da im pokažem potvrde tek kada dođu za prinudnu naplatu. ;)

Interesuje me, međutim, da li je još neko od prisutnih postao srećan dobitnik u ovom izvlačenju? Da li je ovo neka masovnija akcija tipa "ako prođe, prođe"?
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.dial.b92.net.

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Šaljivdžije iz beogradskog Infostana03.04.2005. u 18:54 - pre 232 meseci
meni se pre par godina desilo sa ptt-om. Iskopali neplaceni racun od pre tri godine. But...
Jebi ga sve racune u zadnjih 10 godina cuvam.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.yubc.net.



+1 Profil

icon Re: Šaljivdžije iz beogradskog Infostana03.04.2005. u 23:16 - pre 232 meseci
Infostan je jedna od kriminalnih ustanova u ovom sistemu . Ne cudi me to sto ti se desilo, naplacuju oni i usluge kojih nema - recimo meni su jednom naplatili vodu 4000 din iako nikoga u to vreme nije bilo u objeku * najludja je fora da se voda naplacuje po m3 a oni naplacuju oprilike po prosecnoj potrosnji prijavljenog clana domacistva ili ako nema obavezno za jednog -ziveo ne ziveo u tom objektu .
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šaljivdžije iz beogradskog Infostana

[ Pregleda: 3032 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.