Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)

[es] :: Advocacy :: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 14260 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)24.04.2005. u 21:37 - pre 231 meseci
Ispravljeno sve u 16, osim ako nešto ne propuštam. Kod mene sačuva praktično prazan fajl ili javi grešku :)

Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)24.04.2005. u 21:56 - pre 231 meseci
Da istina, vidi stvarno ne radi :>
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)25.04.2005. u 01:30 - pre 231 meseci
Citat:
srki:
Evo kod mene u operi (default instalacija) lepo ima Go dugme.

Citat:
ja:
Moja greska, ima i kod mene, mora da sam pobrkao sa nekim browserom sa linuxa.

Ima u verziji 7.00, ali nema u 7.54. Odnosno ima, ali ako customizujes, sto vecina ne zna. Kad si poslao poruku, na brzinu sam instalirao stariju verziju pa sam pomislio da je moja greska.

Osim navedenog, internet explorer bolje prikazuje iframeove. Opera ima neki cudan bug. Ima i ie s njima manjih problema, ali opera je totalno zakazala.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

davd

Član broj: 49774
Poruke: 246
*.dip0.t-ipconnect.de.



Profil

icon Re: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)29.04.2005. u 22:04 - pre 231 meseci
pa ljudi nemojte biti smijesni, u cemu je prednost IE u odnosu na sve ove "alternativne" browser-e. ja znam za jedan nedostatak IE, daleko je nesigurniji i ranjiviji, sto je i logicno jer vecina koristi upravo njega. pa nece ni muha traziti g**** od stuke, kada ima kravljih dovoljno... nego instalirajte ff ili mozilla (evo link na njemackom : http://mozilla.kairo.at/?d=x&i=release&m=d&f[ver]=1.7.7) pa da vidis svirke...
za ono koji neznaju ff je "siromasna" verzija od netscape ili mozille... manji ku*ac, isto pakovanje...

forget the IE !!!

pozdrav
za jednu gusjenicu, to je kraj... a za ostatak svijeta leptir...
 
Odgovor na temu

byM4k5

Član broj: 22363
Poruke: 428
*.blic.net.



Profil

icon Re: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)30.04.2005. u 00:31 - pre 231 meseci
@davd

I za tebe vazi ono "Koristi pretragu!"...

http://www.elitesecurity.org/pretraga
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)04.05.2005. u 10:55 - pre 231 meseci
Citat:
davd:  ja znam za jedan nedostatak IE, daleko je nesigurniji i ranjiviji, sto je i logicno jer vecina koristi upravo njega. pa nece ni muha traziti g**** od stuke, kada ima kravljih dovoljno... nego


Nope, ranjiviji na real-life napade - da, ali nesigurniji - NE, i nadam se da smo to uspjeli demistificirati :>

Oba dva su govneta puna bugova, samo što je FF više ispuhan, a meni se sve više sviđa Opera i bio bih jako sretan kad bi se KHTML portao na win (ima li to već preko onih KDE onwindows portova?) i mislim da bih ovaj zadnji odmah sad počeo koristit, da ima neki shell sa gomilom opcija tipa Maxthon.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Patch na patch za patch - jes nisam lud kaze 75% IT administratora :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 14260 | Odgovora: 85 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.