Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako reinstalirati samo outlook expres??

[es] :: E-mail :: Kako reinstalirati samo outlook expres??

[ Pregleda: 5210 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Kako reinstalirati samo outlook expres??12.05.2005. u 10:54 - pre 230 meseci
Imam nekih problema sa njim pa ne znam kako da samo njega reinstaliram, i hoce li mi mejlovi posle toga ostati ili mora backup?
 
Odgovor na temu

downer

Član broj: 29779
Poruke: 351
*.yubc.net.



+5 Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??12.05.2005. u 12:35 - pre 230 meseci
probaj u Control Panel pa Add/Remove Programs pa klikneš na Add/Remove Windows Components. Tu dečekiraš Outlook Express pa ideš OK, pa onda ponoviš proceduru.. Nisam siguran u vezi backupa.

poz
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??12.05.2005. u 12:49 - pre 230 meseci
Znaci sada kako stvari stoje on je otkacen, da bih ga obrisao treba da skinem kukicu, pa kada zavrsi da ponovo isto to uradim sa otkacenom kukicom, ili gresim, i treba mi odgovor za backup.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

downer

Član broj: 29779
Poruke: 351
*.yubc.net.



+5 Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??12.05.2005. u 15:06 - pre 230 meseci
Kada otkačiš kukicu (dečekiraš) i odradiš OK i šta već, on se obriše. Ponoviš postupak, samo ovaj put čekiraš (zakačiš kukicu?). Što se tiče backupa, mislim da nećeš ništa izgubiti, ali za svaki slučaj mozež da ideš na File/Export pa pojedinačno Address Book i Messages, pa kada ga ponovo instaliraš onda File/Import....

btw, Thunderbird je dosta bolji klijent (www.mozilla.org).

poz
 
Odgovor na temu

Andreavk
Beograd

Član broj: 49047
Poruke: 222
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??12.05.2005. u 17:40 - pre 230 meseci
Skini program OutlookExpress View - cita .dbx i free je.
Onda: C:\Documents and Settings\Ime Usera\Local Settings\Aplication Data\Identities\Folder sa dugackim redom brojeva\Microsoft\Outlook Expres - kopiraj sve DBX datoteke, prebaci ih negde na HDD i uputi program na to sto si kopirao, otvori inbox... i otvori svaki mail duplim klikom na njega. Ne cita adrese ali ih mozes videti kad otvoris mail.
Ako ponovo instaliras Outlook to sto si kopirao vrati tamo gde je bilo i ponovo ce se sve vratiti.
...Outlook folder je hidden pa moras prethodno u Control Panel > Folder Options > View cekirati opciju Show hidden files and folders
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??13.05.2005. u 11:10 - pre 230 meseci
Evo nema sta sada nisam probao sa "add remove" i nece nikako, uspeo je da ga obrise, nakon toga sam sredio sve u registry za svaki slucaj, onda sam restartovao racunar, opet otisu u add/remove otkacio kukicu, i onda je on tu nesto drndo ali i dalje nigde nema outlooka, negov folder je i dalje skroz prazan, sta da radim pomagajte!!!!!!
 
Odgovor na temu

Andreavk
Beograd

Član broj: 49047
Poruke: 222
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??13.05.2005. u 13:00 - pre 230 meseci
uloguj se kao administrator
Start > Run > ukucaj: %systemroot%\inf > nadji MSOE50 > desni klik na njega pa install (trazice instalacioni CD Xp-a)

...ako ne uspe uradi repare
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??13.05.2005. u 13:23 - pre 230 meseci
Jaoooooo radi!!!!!!!!!
Hvala ti mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo!!!!!!!!!!!
De si ranije sa ttom idejom?????
 
Odgovor na temu

Andreavk
Beograd

Član broj: 49047
Poruke: 222
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??13.05.2005. u 14:57 - pre 230 meseci
Sad znas kako. Jesi li sacuvao mejlove ? Onaj OutlookExpress View je dobar program i mozes ga skinuti odavde http:\\www.mitec.cz (ne znam zasto su mu promenili ime u OE Reader)

...ups...sad sam pogledala nude samo demo verziju i neupotrebljiva je - pre par meseci je bio free. Ako hoces ostavi mail pa cu ti poslati (500kb)
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.blueisp.co.yu.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??14.05.2005. u 09:06 - pre 230 meseci
Bilo bi super ako bi negde okacio besplatnu verziju OE Reader-a, da i ostali korisnici mogu da ga preuzmu.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

Andreavk
Beograd

Član broj: 49047
Poruke: 222
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Kako reinstalirati samo outlook expres??16.05.2005. u 00:18 - pre 230 meseci
...pa ako neko hoce da okaci mogu mu poslati
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Kako reinstalirati samo outlook expres??

[ Pregleda: 5210 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.