Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tvrdokorne mrlje.....

elitemadzone.org :: MadZone :: Tvrdokorne mrlje.....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9766 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cune
Bgd

Član broj: 299
Poruke: 29
*.wireless.org.yu.



Profil

icon Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 08:04 - pre 230 meseci
....., masne fleke i ostale naslage

da li i vas izbacuju iz takta ovakve reklame???
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 10:02 - pre 230 meseci
Pa normalno da nerviraju, ali one za uloske me potpuno izludjuju....
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 10:24 - pre 230 meseci
@cune
Pa to za tvrdokorne mrlje i nije tako lose. Ja sam uzeo nesto za kamenac sto se reklamira na Pinku (mislim da je Mr. Proper) i mogu da ti kazem da yebe kevu koliko je dobar. Ne mora da znaci da je po defaultu sve lose sto se reklamira.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 10:51 - pre 230 meseci
Ja sam Zoran Petrovic i upravo cu vam demonstrirati...Bam,bam,bam...Samo da imam neku pucaljku odma bi ga zakucao. Vec je bila tema o najgorim reklamama. Sad su u modi reklame tipa:Orbit drops su bomboni koji stvarno ciste vase zube(poslednju recenicu ponove dva puta zaredom) sto je uzasno iritirajuce. A da ne pricam o onim primerima sredstava za ciscenje gde za*eru wc solju kako nigde nisam video pa onda operu nekim sredstvom za ciscenje da zablista. Isto i sa tepisima. Ko jos drzi nesto tako prljavo u stanu/kuci? Reklame su stvarno dotakle dno zivota...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

goca

Član broj: 10277
Poruke: 53
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 12:47 - pre 230 meseci
Inace od svega toga je najtuznije sto se te glupave reklame za robu koja stize sa zapada specijalno prave za jugo-istocno trziste.
Budala trazi izgovore,
a pametan resenje.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 13:31 - pre 230 meseci
ono za WC solju onu zasranu se bash vidi da je montaza ,kad on kao "cisti" ocisti se jedan deo koji nije zakacio cetkom ,na sredini tu negde sa desne strane.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
82.117.206.*



+10255 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:01 - pre 230 meseci
- Nadam se da ću ga sresti večeras u klubu.
- Ne bih rekla. TI imaš perut.

$#"$#"$"$#/(/%$#%"%$ Bljak, fuj, augrrrrh, aaaaaaa .... Bogu hvala nema te reklame u zadnje vreme.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:07 - pre 230 meseci
Ali najgora je ona "Mariiiiijjjjaaaaaa!!! Pokradeni smo!!!" Gospode boze.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:09 - pre 230 meseci
ma nije nego kad onaj celavi skuplja travu i pomirishe posteljinu i ona ladno ,poneo tew ovaj miris ,ko da si na moru ,a najzesce su nase reklame kad ona baba sto reklamira vanish kaze "ne sta to radite" ali se hvata za glavu ,tako ,ma samo da se smejesh
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:18 - pre 230 meseci
Meni nisu jasne one reklame, koje su ocigledno nase ali radjene za strance (recimo panten,marijaa...itd..) u kojima su nase poznate licnosti, i u kojima se namerno pomera sinhronizacija slike i tona da bi izgledale stranski,tj. kao da su prevedene...
Zasto je tako, ima li tu neki smislen odgovor?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.mobtel.co.yu.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:40 - pre 230 meseci
meni je fascinantan taj izraz "tvrdokorna mrlja" . pre par godina takva konstrukcija nije postojala u srpskom jeziku. sada je u svakoj drugoj reklami. hm, mozda je to prepisivacina sa hrvatske televizije.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
82.117.206.*



+10255 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:48 - pre 230 meseci
Citat:
vindic8or:  mozda je to prepisivacina sa hrvatske televizije.

A ta, kako kažeš prepisivačina mi posebno ide na k. Mislim, OK je da se na HRT-u kaže "... trebam nove cipele ..." Ali pop..dim kad mi to kaže na "Nacionalnoj televiziji" (više tele, manje vizija)
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

B-R-A-B-U-S
Nis / Frankfurt

Član broj: 54712
Poruke: 12
*.fh-reutlingen.de.



Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 15:54 - pre 230 meseci
Osim vec pomenutih reklama, treba spomenuti jos jednu. Znate ono kad keva greskom ubaci skroz blatnjave carape u ves masinu, pa se onda zaprepasti zasto je to uradila. U sledecoj sceni, ona vadi carape, koje su SKROZ NOVE, znate ono, ispeglane, presavijene kako mogu da budu samo kad ih nove kupite.

A i Zoran Petrovic zasluzuje da se izdvoji ;)
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 21:16 - pre 230 meseci
U poslednje vreme me posebno uzasava ona reklama za Wash and Go sampon(ili kako li se vec zove) sa onom curom sto ima crnu kosu. Kao u WC-u je druge devojke pitaju kako joj je kosa tako bujna i sjajna a ona im kaze da mogu i one imati istu ako koriste doticni sampon a kosa joj je namazana svim mogucim pomadama i sprejevima a jos je osvetljava i reflektor za utakmice Lige sampiona(i moja bi tako sljastila bez sampona da me tako osvetle). U sledecoj sceni one dolaze sve u stilu kauboja iz filma Obracun kod O.K. korala na neku kuglanu a tip na bilijaru stavlja naocare za sunce jer ne moze podneti bljesak njihovih kosa. Onda se sve zalecu sa kuglama i ruse sve kegle a ona glavna se okrene da bi jos jednom zaslepila prisutne bljeskom svoje kose oprane doticnim samponom. Grrrrrrrrr! Uzas! Moracu da nabavim onu ciglu za gadjanje TV-a kad prikazuju reklame(ili mozda 5-6 komada)...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

stolex
Ilic S Stojan
Niš

Član broj: 28386
Poruke: 245
*.medianis.net.

ICQ: 61028708
Sajt: www.stojce.com


+2 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 23:11 - pre 230 meseci
Citat:
bakara: Meni nisu jasne one reklame, koje su ocigledno nase ali radjene za strance (recimo panten,marijaa...itd..) u kojima su nase poznate licnosti, i u kojima se namerno pomera sinhronizacija slike i tona da bi izgledale stranski,tj. kao da su prevedene...
Zasto je tako, ima li tu neki smislen odgovor?

Nisam bas siguran da se rade za strance, ali da bi stranci odobrili pare oni zele kvalitet. A pod kvalitetom se podrazumeva da zvuk nije mono, suskav i bez srednjih tonova i basova. Na zalost retko ko ovde moze da primeti koliko je ocajan ton Yu televizija, a i da ne pricam o tome da ja znam za JEDINU stereo televiziju (na kojoj sam slucajno radio) i koja je emitovala stereo tako sto je do predajnika slat jedan kanal koji je posle udvostrucavan i pravljen kvazi stereo. Nego pobegoh od teme....
Da bi se lepo snimio zvuk to mora da bude snimljeno u tonskom studiju. Kada snimate osobu koja govori tesko da mozete lepo da uhvatite samo nju (bez suma, okolnih zvukova, eha...). Ne kazem da ne moze, ali tu je i potreba za tonskim snimateljem koji je recimo neizbezan kad su filmovi u pitanju, i dobar usmeren mikrofon (jer su bubice uglavnom s*****). Ovako je lakse. Jedna DV koja snima sliku i zvuk sa lavezom komsijskih pasa, a onda u nekom pripravljenom radijskom studiju odradite ton, nalepite, gledajuci od 5 snimaka koji je najpriblizniji i eto reklame....
To beer or not to beer?
- Shacksbeer -

http://www.nislija.be/
 
Odgovor na temu

yooyo

Član broj: 4891
Poruke: 1101
195.252.89.*



Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....02.06.2005. u 23:46 - pre 230 meseci
Najogavnija: "Nije eeeee... nego Pe-De-Ve"
Najbesmislenija: "Ledeno svez dah" u Veneciji
Extremno opasna: ..."ali najdosadnije je cekati da dlacice ponovo izrastu"
Ponizavajuca (za pivo): Ceca i MB
I na kraju.. sampion (srecom, nema je mnogo): Analogno Digitalna SezamPro Linija

yooyo
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....03.06.2005. u 00:12 - pre 230 meseci
Citat:
yooyo:I na kraju.. sampion (srecom, nema je mnogo): Analogno Digitalna SezamPro Linija

jooj, ova je stvarno debilna....miiissssim.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

zoran
Član broj: 426
Poruke: 2706
*.226.EUnet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....03.06.2005. u 00:17 - pre 230 meseci
Kako se još niko nije setio one Babe-komšinice što je dobila na loto ?
Kako je toooo lepaaaa reklamaaaaa
fanzo.org
 
Odgovor na temu

Tom^Cat
BG

Član broj: 53661
Poruke: 77
*.ppp-bg.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....03.06.2005. u 01:27 - pre 230 meseci
Joj, zasto sam procitao ovu temu, sada necu moci da zaspim narednih 2 sata, ima da me u snu proganjaju 2 babe i da vicu : Belo je belo ......... ili nesto u tom stilu. Upravo ste ovde sasuli najgore stvari koje sam video na TV-u proteklih nekoliko meseci.

Ali MB pivo je smorilo za medalju, nije toliko losa reklama koliko se stalno vrti .... ispiranje mozga.

 
Odgovor na temu

nicr

Član broj: 47862
Poruke: 577
*.teol.net.



Profil

icon Re: Tvrdokorne mrlje.....03.06.2005. u 03:37 - pre 230 meseci
Citat:
Tom^Cat: Joj, zasto sam procitao ovu temu, sada necu moci da zaspim narednih 2 sata, ima da me u snu proganjaju 2 babe i da vicu : Belo je belo


heh, jos jedan baksuz osta nenaspavan zbog dve babe. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 4:37
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Tvrdokorne mrlje.....

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9766 | Odgovora: 32 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.