Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof!

elitemadzone.org :: MadZone :: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13619 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof! 04.07.2005. u 00:10 - pre 229 meseci
Ako je to neka uteha George W Bush nam je dao neke povlastice mada se one daju uglavnom zemljama u razvoju (citaj:siromasnim drzavama).
 
Odgovor na temu

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
62.108.101.*



+1 Profil

icon Re: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof! 04.07.2005. u 00:23 - pre 229 meseci
Citat:
Hefestionlove: Ako je to neka uteha George W Bush nam je dao neke povlastice mada se one daju uglavnom zemljama u razvoju (citaj:siromasnim drzavama).


gde ti zivis i da li se kreces iz kuce???koje povlastice???ugasi tv plz vidis da lose utice na tebe
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof! 04.07.2005. u 00:38 - pre 229 meseci
DSS je to slavodobitno objavio na TV valjda kao potvrdu njihove uspesne vizionarske politike.
 
Odgovor na temu

pedja
Niš

Član broj: 329
Poruke: 56
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof! 04.07.2005. u 16:55 - pre 229 meseci
[quote="mannex"]Da se kladimo da je Hefestion skripta :), pa mislim on uopste ne cita odgovore.[/quote]

Potpisujem.
 
Odgovor na temu

admiralxy

Član broj: 34899
Poruke: 92
*.nasamreza.com.



Profil

icon Re: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof! 05.07.2005. u 11:42 - pre 229 meseci
aleksandaraleksandar
Ipak kompjutere si ti kupio a oni dijamante kopaju. I to kopaju za nekod belca za dolar i manje na dan.koji posle to prodaje po evropi a oni svi zajedno ne dobijaju ni 1%. Ali dobro ako je tebi srbija Afrika onda svaka cast nema vise rasprave.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof! 05.07.2005. u 16:42 - pre 229 meseci
Citat:
admiralxy: aleksandaraleksandar
Ipak kompjutere si ti kupio a oni dijamante kopaju. I to kopaju za nekod belca za dolar i manje na dan.koji posle to prodaje po evropi a oni svi zajedno ne dobijaju ni 1%. Ali dobro ako je tebi srbija Afrika onda svaka cast nema vise rasprave.


nije lepo da citiram sebe. nesto se ne secam da sam rekao da je srbija kao afrika. rekao sam ovo:

30% gradjana u srbiji zivi ispod 1$ dnevno.

svidelo se to nekome ili ne.

Citat:
srbija
GDP - per capita:
purchasing power parity - $2,400 (2004 est.)

albanija
GDP - per capita:
purchasing power parity - $4,900 (2004 est.)

hrvatska
GDP - per capita:
purchasing power parity - $11,200 (2004 est.)


deo sa kompjuterima si katapultirao iz konteksta, tako da me mrzi da objsanjavam.

neces ti srbiju vise voleti tako sto ces vikati da je dobra. niti ce ona biti bolja tako sto ces prekidati "raspravu". jadna je, bedna, gladna, ne izvrsava svoje medjunarodne obaveze, nema pravopis, narodni poslanici joj cinicno glasaju za ulazak u EU, niko vise sa srbijom nece ni da se bije ni da se igra, ubijaju se politicki protivnici, cudno te gledaju ako nemas brojanicu oko ruke, nazivaju te djavolom ako kazes nesto protiv crkve.....

sve u svemu, sto se mene tice: pleme. u africi ih barem englezi necemu uce.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Siromastvo je moguce iskoreniti ,rece Bob Geldof!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 13619 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.