Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne radi levi audio kanal

[es] :: Ostali hardver :: Ne radi levi audio kanal

[ Pregleda: 2138 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Xenon
Beograd

Član broj: 18058
Poruke: 17
213.244.197.*

ICQ: 49867492
Sajt: www.thedivide.org


Profil

icon Ne radi levi audio kanal12.07.2005. u 11:10 - pre 228 meseci
Dakle, iz čista mira ne mogu više da dobijem signal iz zvučne na levom kanalu. Zvučnici, slušalice, itd, ista stvar, samo se desni izlaz čuje. Prvo sam posumnjao na virus, ali Kaspersky nije ništa našao. Onda sam posumnjao na Dialpad Chameleon, jer se to desilo otprilike kad sam instalirao taj program, ali uklanjanje istog nije rešilo stvar. Probao sam i drajvere za zvučnu da reinstaliram, ali ni to nije pomoglo. Ima li neko ideju šta je problem?
Hvala!
 
Odgovor na temu

Xenon
Beograd

Član broj: 18058
Poruke: 17
*.vdial.verat.net.

ICQ: 49867492
Sajt: www.thedivide.org


Profil

icon Re: Ne radi levi audio kanal12.07.2005. u 19:48 - pre 228 meseci
Imam računar dovoljno dugo da znam da su Winova podešavanja prvo što se pogleda u takvom slučaju. Kad sam video da je tu sve u redu, probao sam i slična podešavanja u Creativovim drajverima, ali ni ona nisu pomogla. Čak je i dijagnostika tih drajvera rekla da je sve u redu.
Nisam rekao koja je kartica (moj propust) - Creative Live 24-bit. Ako treba nabrojaću i ostatak hardvera, ali za sada ne vidim kako bi to moglo biti bitno.
Onda sam pomislio da je možda zvučnik otišao, ali to sam brzo eliminisao kad sam video da se i sa slušalicama isto ponaša. Onda sam uklonio Dialpad, a kad ni to nije pomoglo, reinstalirao sam drajvere, prvo bez, a onda sa Driver Cleanerom. Na virus sam posumnjao jer se i na drugom kućnom računaru desila ista stvar (samo sa desnim kanalom), a bilo je razmene fajlova između njih. A šta sam sve video da virusi rade, ne bih bio začuđen da se ispostavilo da jeste bio virus. Nažalost, nije.
Sledeće što mi pada na pamet da uradim jeste da reinstaliram Win, ali to mi je poslednja opcija. Da imam drugi Live, probao bih njega, pa bih tako ustanovio da nije možda hardverski problem, ali nemam drugi Live, pa ta mogućnost ostaje otvorena. Ako neko ima još neku ideju, bio bih jako zahvalan da je podeli sa mnom :)

[Ovu poruku je menjao boki dana 13.07.2005. u 21:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Ne radi levi audio kanal13.07.2005. u 01:07 - pre 228 meseci
Podigni mašinu sa nekom Live CD Linux distribucijom i proveri da li oba kanala funkcionišu. Tako ćeš bez dileme utvrditi da li je u pitanju hardver.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Ne radi levi audio kanal

[ Pregleda: 2138 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.