Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomozite oko pozicioniranja na Google-u

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u

[ Pregleda: 4165 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon Pomozite oko pozicioniranja na Google-u12.07.2005. u 22:20 - pre 228 meseci
Molim za pomoc.
Uradio sam moj prvi sajt http://www.zupakomerc.com i to za trgovačku firmu u kojoj radim (gdje sam komercijalista), Pošto je to bio jedini način da gazdu ubijedim da nam sajt treba, zasukao sam rukave i sam krenuo u izradu. Koristio sam jednu knjigu za FrontPage i to je sve. Sajt je prilično obiman, ima mnogo strana jer predstavlja svaki artikal koji mi prodajemo. Predpostavljam da je bilo mnogo načina da efikasnije uradim sve te strane, pogotovo nisam siguran da sam našao pametno rješenje za srpsku i englesku varijantu (kod mene su to praktično dva istovjedna sajta u dva foldera pri čemu je jedna verzija prevedena), međutim, na mom nivou znanja, nisam našao bolje rješenje.
Zanima me Vaše mišljenje o samom sajtu. Molim stručnjake da mi pomognu samo da se sajt pojavi na Google-u. Strpljivo čekam već više od mjesec dana, ali ništa iako sam prijavio sajt na nekoliko najvećih pretraživača.
Unaprijed se zahvaljujem!
 
Odgovor na temu

KnightOfDoom
Otpusten.
Beograd

Član broj: 27310
Poruke: 497
*.blueisp.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u12.07.2005. u 23:00 - pre 228 meseci
http://www.javafile.com/websitetool/tagmaker2.php

Ne moze da skodi
..:: MUZICKI-FORUM ::..
All Glory to The Hypnotoad !
 
Odgovor na temu

flashark

Član broj: 49172
Poruke: 3
*.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u12.07.2005. u 23:06 - pre 228 meseci
Zar je moguce da si ceo sajt uradio samo u FrontPage-u.

Izvini!

Bogami je tu bilo posla.
Bar ja nisam video da je neko nesto tog obima radio u FP, ne zato sto je nemoguce vec sto je poprilicno suludo.
U svakom slucaju sajt nije uopste los
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u13.07.2005. u 00:30 - pre 228 meseci
Citat:
stankoz: Molim stručnjake da mi pomognu samo da se sajt pojavi na Google-u. Strpljivo čekam već više od mjesec dana, ali ništa iako sam prijavio sajt na nekoliko najvećih pretraživača.
Unaprijed se zahvaljujem!

Procitaj TOP teme na forumu...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u13.07.2005. u 07:53 - pre 228 meseci
Flashark: zdrav razum govori da je sigurno postojao elegantniji način da se sve uradi, ali kao što rekoh, ja nisam web dizajner nego profesor fizike koji ne radi u prosvjeti Republike Srpske nego silom prilika u trgovačkoj firmi čiji vlasnik nema mnogo sluha za nove tehnologije, jer mu "još uvijek dobro ide".
Čisto meni kao informacija, kako bi bilo bolje da uradim, šta sam trebao koristiti, sve što mi napišeš i ti i ostali je za mene škola, pošto kažem ovaj sajt sam uradio za dž iz čiste radoznalosti.
Unaprijed hvala!
 
Odgovor na temu

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u13.07.2005. u 09:39 - pre 228 meseci
A da, zaboravih, može li iko konkretno pomoći. Šta da stavim na index.htm koji ustvari ni nema sadržaj osim male flash animacije u kojoj se pojavljuju linkovi na srpsku i englesku verziju. Procitao sam sve top teme na forumu, ali nisam siguran da razumijem to oko Google-ove crne liste, ključnih riječi itd.
Molim za instant recept samo da se pojavim na Google-u i to mi je jedina satisfakcija za sav trud oko ovog sajta (dobrodošla i poneka pohvala od strane starih vukova web dizajna)
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u13.07.2005. u 10:05 - pre 228 meseci
Pojavice se, cim je sad u potpisu na ES-u, bice spiderovan vrlo brzo, a uskoro i ukljucen u index...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u13.07.2005. u 10:39 - pre 228 meseci
Hvala puno, znaci nista da ne mijenjam? Ja sam na sve strane sa proizvodima lupao iste kljucne rijeci (mozete pogledati, nabrajao sam fabrike i osnovne vrste proizvoda), jel to glupost? Stvarno ne kontam to sa, kako li se kaze, density ili tako nesto, mislim kontam cemu to na pretrazivacu sluzi, ali nisam siguran kako i sam da ne upadnem u crnu zonu.
Inace, ja sam se registrovao na ES-u prije 15-tak dana i sajt se od tad nalazi u popisu, ali na Google-u ni traga ni glasa
Unaprijed hvala, a ako se nađemo na Google-u, ma imate tonu slatkisa od mene (pogledajte na sajtu sta sve prodajemo)
 
Odgovor na temu

Noe
Stanisa S
PTR

Član broj: 6010
Poruke: 306
*.041net.co.yu.

Sajt: www.istanco.rs


+6 Profil

icon Re: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u13.07.2005. u 18:07 - pre 228 meseci
Da si ranije ponudio tu tonu slatkisa do sad bi vec bio prvi na googlu :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pomozite oko pozicioniranja na Google-u

[ Pregleda: 4165 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.