Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!

[ Pregleda: 4271 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!13.07.2005. u 23:07 - pre 228 meseci
Nije mi lako da se usudim izaći sa mojim prvencem, a možda i poslednjim sajtićem, pred Vas, stare kuke web dizajna, ali ajde. Imam nekoliko dilema, ponegdje sam ispao i glup, al bih prvo volio da vidim sta Vi imate da kazete.

Jedva čekam komentare i vjerujte da ću sve učiniti da promijenim ono što mi se zamijera, al morate me malo i poduciti ako zapne.

Evo sajta: www.zupakomerc.com

Unaprijed hvala!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!13.07.2005. u 23:58 - pre 228 meseci
Bas je SLATKO! :-) (inace, ja licno nemam sajt, niti sam ikada ikakav napravio, ali sam veliki potrosac cokolade i slicnog)
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!14.07.2005. u 00:15 - pre 228 meseci
POzdrav,
-na prvoj strani vide ti se "tabele" (bele crte) tj. razmaci izmedju tabela.(i.e i opera)
- ono ULAZ moram da nisanim posto nema linka izmedju slova
- kad "udjes" u srpski desno gore ti se izgleda ponavlja slika (to je mozda zbog moje rez.) probaj sajt na vece rezolucije
- Gore desno gde ti je logo stavi da i tu moze da se klikne da bi se vratio na index
(imas ono www..., al prakticnije je na sliku iz prve nisam provalio)
-Da, nemas link da se vraca na home srpski (to bi mogao da stavis na logo)
- Ne znam koliko ti je flesh za slicice zauzimao ali manje bi sigurno bilo da si stavio
.gif i daj imena slikama ALT
- O nama moze neka geo. karta gde se nalazite.

Toliko od mene na brzinu
(bogme ogladne dok sam bio na sajtu to je dobar znak) :).
Sve najbolje.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.bn.pttrs.net.



Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!14.07.2005. u 10:30 - pre 228 meseci
Hvala na kritikama, mada sam očekivao žešću paljbu, al valjda još ima vremena.


Osnovna ideja je i bila da se posjetiocu "prijede" nešto slatko i da mu prva asocijacija na slatkiš bude nešto iz našeg asortimana. Prema prvim reakcijama, vidim da sam u tome uspio.

Citat:
Ilic Igor: -na prvoj strani vide ti se "tabele" (bele crte) tj. razmaci izmedju tabela.(i.e i opera)


Igore, ja sam i htio da se vide razmaci, kao mozaik sa "fugnama", sad ne znam kako izgleda kod tebe, ja sam testirao na nekoliko računara i rezolucija, mada priznajem da nisam testirao sa Operom (znam, znam, neoprostiva greška). Moram to pogledati ponovo.

Ono za link na Logo si potpuno u pravu, to ću sigurno ispraviti.

Citat:
Ilic Igor: -Da, nemas link da se vraca na home srpski (to bi mogao da stavis na logo)
- O nama moze neka geo. karta gde se nalazite.


Pa imam link na Početna, jel imaš nesto drugo na umu?
Imam i geo kartu animiranu u Flashu u O nama (animirao sam kuglice koje sa kao krecu po Bosni kao naša dostavna vozila - mi smo distributeri)


Vjerujem da sam koristio neka neuobičajena rješenja, ali to je samo zato što ja ni ne znam šta je uobičajeno - ja sam samouk, sve što znam naučio sam jer me muka natjerala, a nisam baš ni literaturom potkovan. Ponešto naučim iz ovog foruma, pa zato, dajte bre recite nešto, šta sam mogao drugačije riješiti? Proširite mi vidike! Pucajte, ja i dalje držim čas!

Hvala puno!
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!18.07.2005. u 12:24 - pre 228 meseci
Lepo, ali ako pravis dvojezicno onda treba prevesti sve, a ne samo neke reci

Sto se tice naslovne, ako si hteo mozaik, ideja je dobra ali ne i realizacija. Nije lepo kad se sve jednostavno izdeli, pozadina ipak ne bi smela (oni plavi talasi, gore i dole)

[Ovu poruku je menjao dragancesu dana 18.07.2005. u 13:29 GMT+1]
Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
81.93.88.*



Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!18.07.2005. u 19:40 - pre 228 meseci
Slažem se, prevod nije kompletan, čekam prevodioca (tj. prevoditeljku, koja se upravo udala ovih dana i zato prevod kasni) da mi prevede ostatak.
Hvala na konstruktivnoj kritici!
 
Odgovor na temu

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!06.09.2005. u 11:32 - pre 226 meseci
ne svidja mi se to sto nisi stavio sekciju da se proba!!!ovako ti nemogu reci dali je dobar.:)
 
Odgovor na temu

minner
Milan Petrovic
Srbija

Član broj: 23544
Poruke: 52
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!12.09.2005. u 13:06 - pre 226 meseci
CSS povecavanje na over na linkovim je katastrofa - toliko kvari site da dalje nisam mogaoi ni da gledam, ali ako ti je prvi sajt nije uopste lose!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.zupakomerc.com Pucajte, ja i dalje držim čas!

[ Pregleda: 4271 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.