Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Servisna dokumetacija za Skodu FAVORIT 135

elitemadzone.org :: AutoZone :: Servisna dokumetacija za Skodu FAVORIT 135

[ Pregleda: 2555 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.nspoint.net.



+110 Profil

icon Servisna dokumetacija za Skodu FAVORIT 13527.07.2005. u 09:01 - pre 228 meseci
Treba mi doticna dokumetacija.

Bio bih zahvalan za link sa kojeg bi mogao da skinem istu.
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Servisna dokumetacija za Skodu FAVORIT 13527.07.2005. u 19:09 - pre 228 meseci
Sta ti konkretno treba...davno sam je imao, ali mislim da jos uvek posedujem servisnu knjizicu, ako si na to mislio
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.nspoint.net.



+110 Profil

icon Re: Servisna dokumetacija za Skodu FAVORIT 13528.07.2005. u 07:27 - pre 228 meseci
Posedujem onu knjizicu koja dolazi uz kola i iz koje se mogu videti osnovne stvari.

Saznao sam da postoji i prava detaljna servisna dokumentacija (npr. za ovlasceni servis) gde je svaki deo prikazan kako se skida, koji srafovi, kojim redom itd...

Poznanik je nasao to za svoga Golfa II, pa sam i ja pomislio da to ima i za Skodu. Doduse , ima ali to kosta nekih 40 funti ako sam dobro zapamtio.

Trebalo bi je da resim neki problem sa osiguracem koji mi je stalno izbijao, ali sam u medjuvremenu nasao uzrok pa je to sredjeno.

Hvala ti na volji da mi pomognes !
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Servisna dokumetacija za Skodu FAVORIT 135

[ Pregleda: 2555 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.