Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !

elitemadzone.org :: MadZone :: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7148 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8252.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 02:46 - pre 227 meseci
Viktorija Bekam nije pročitala ni jednu jedinu knjigu!
stana - 15. avgust 2005.
Britanski tabloid „Sunday Mirror” citirao je Viktoriju Bekam koja kaže da nikada u životu nije pročitala knjigu. Supruga Dejvida Bekama i majka dvoje dece kaže da nije imala vremena za čitanje, jer je imala drugih obaveza. „Jednostavno nisam imala vremena. Radije sam slušala muziku, a volim i časopise o modi”, rekla je Viktorija Bekam, bivša članica grupe „Spice Girls”. Ovo priznanje je iznenađujuće s obzirom da uskoro treba da izađe njena autobiografija „Learning to Fly”, koju, kako kaže, sama piše.

-------

Bas me interesuje sta ce na ovo reci Seka. Ona se proslavila izjavom da nema ni osnovnu, a sada i bilo truba da kaze da ni ona nije citala ni 1-nu knjigu. Ispasce da kopira Viktoriju, a uz to je jos pametnija od nje.

Arh... a o $ i da ne govorim.

Jebiga Seko mnogo si citala dok je Vicky trpala lovu u dzakove.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 08:48 - pre 227 meseci
Ma bas me briga sto nije procitala nijednu knjigu nego sto ona tamo a Seka ovde, kao uzori mladih devojcica, veoma negativno uticu.
Znaci nije vise bitno citanje, ucenje, samo mlatiti pare i dobro se udati.
Moze i drugim redosledom.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 09:18 - pre 227 meseci
Ko nema u glavi ima u nogama ;)

Inače pošto ona to tako javno kaže, onda uopšte nema srama, što znači da je glupa.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 09:25 - pre 227 meseci
Moguce je da je bas briga, sto bi i imala srama - svako ima pravo i izbor da zivi kako zeli, ako se nekom ne citaju knjige - so be it.

Mislim da je daleko veci problem sto dobar deo populacije zanima da li je neka Viktorija Bekam procitala neku knjigu u zivotu :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 09:29 - pre 227 meseci
Pa dobro ako žena voli da se oseća glupom onda, so be it, kako bi ti rekao ;)

Citat:
Ivan Dimkovic: Mislim da je daleko veci problem sto dobar deo populacije zanima da li je neka Viktorija Bekam procitala neku knjigu u zivotu :-)


Pa upravo to, bar zbog te populacije, jer ipak je malo sramno da javno kažeš, Nisam pročitala ni jednu knjigu, ali dobro njen izbor i njena "pamet".
 
Odgovor na temu

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
62.108.101.*



+1 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 10:58 - pre 227 meseci
Nikako mi nije jasna fora,kad Bekam ili njegova zena nesto lupe ili urade,da se odmah gomila fanatika zalepi za to i bukvalno kopira,Zgrazavam se nad zutom stampom i glupostima: ovaj uradio ovo ona uradila ono....Po meni,samo dokolicari imaju vremena i manjka inteligencije da citaju takvu literaturu.A izjavi doticne da nije procitala ni jednu knjigu verujem,ima gi taki i ovdenak
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
*.sdnet.co.yu.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 12:58 - pre 227 meseci
Bas sinoc citam gluposti u casopisima "Sudbina" "Girls" i "Skandal". Sad vidim i na E$ pocelo da se sire slicne vesti koje zaglupljuju zenski mozak. Evo ja cu da prokomentarisem da sam u zivotu procitao max 10 knjiga ali koje su me interesovale naravno ne ubrajam u to knjige (Unix unlished, mysql za 21 dan, c, C++...)

Evo secam se prve knjige koje sam procitao "Ciciban" :))))))
Mislim ne znam sto se jednostavno sad dize frka oko toga ???
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.nspoint.net.



+110 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 13:20 - pre 227 meseci
Pa, zvanicno Bekam je zavrsio samo osnovnu skolu, tako da su oni stvoreni jedno za drugo ;)).

A to sto su oni idoli miliona....eeee..jebiga! (sada se osecam bolje sto me fudbal ne iteresuje :))))
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 13:35 - pre 227 meseci
Pa to i jest traćenje vremena...
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 13:38 - pre 227 meseci
Mislim , ne znam kakve dodirne tacke prosecna osoba ovde ima sa viktorijom bekam ili njenim muzem . Drugim recima , zabole me vrhovni vojskovodja ...nek rade sta hoce ..

poz.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 13:49 - pre 227 meseci
Citat:
Mislim da je daleko veci problem sto dobar deo populacije zanima da li je neka Viktorija Bekam procitala neku knjigu u zivotu :-)

Ali nee...najveci je problem sto dobar deo zenske populacije koji je i inace bez trunke mozga, kopira sta radi bilo koja iole poznata licnost. E to je problem.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

NastyBoy
Bojan Nastic
UK

Član broj: 12041
Poruke: 895
*.in-addr.btopenworld.com.



+4 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 14:12 - pre 227 meseci
Pa valjda joj barem Beck chitao bajkice (iz svog ugovora) pred spavanje...
Ili mozhda i on ne ume da chita :|

Posh & Beck's.... stvarno mi se ponekad chini da je ovo Ostrvo zasluzhilo da potone
 
Odgovor na temu

tarantin011
kolja p.
bora bora

Član broj: 33719
Poruke: 17
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 14:22 - pre 227 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Ko nema u glavi ima u nogama ;)

Inače pošto ona to tako javno kaže, onda uopšte nema srama, što znači da je glupa.


Valjda, ko nema u glavi ima medju nogama. To je pravilnije. To je naša realnost.
Eto materijala plavušama da likuju.
Baš me čudi da ona nije pročitrala ni jednu knjigu. Uostalom, da imam para kao ona i mene bi bolelo uvo za knjige, bio bih negde na Zanzibaru i uživao.U-ži-vao!!!
Ah, meraka u večeri rane.
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
195.252.106.*

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 14:26 - pre 227 meseci
Ma teško da nije pročitala nijednu knjigu, valjda je išla u školu a tamo postoje lektire...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
*.pool8250.interbusiness.it.



+11 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 14:55 - pre 227 meseci
ne razumete, nije poenta da li je ona procitala ili ne vec konotacija svega ovoga. Poenta je da se ona time hvali, a argument je da se obagatila. Ona zapravo hoce da kaze: evo ja nisam procitala ni jednu knjigu, a uspela sam u zivotu i to ihahaj.

Medjutim, stvarnost je sasvim drukcija. Ona je kao takva uspela jedna u milion, mozda jedna u 100 miliona, dok milioni intelektualaca zive daleko pristojnije od miliona njenih sledbenica koje ce bez knjige zavrsiti u industriji, kao kasirke, pralje ili ce kupati neke matorce po klinikama...

Prema tome ona masu na vodi napogresan put, a to je i poenta. Kapitalistima treba gomila koja ce da rinta i misli da ce se obagatiti. Ona je obicna kreatura onih koji su je stvorili i sad je payback time.
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
195.252.106.*

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 15:18 - pre 227 meseci
Citat:
Prema tome ona masu na vodi napogresan put, a to je i poenta.


Onda ta masa i nezaslužuje ništa bolje ako joj je ona uzor.
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 16:41 - pre 227 meseci
Bilo bi to tako da ta masa nije izmanipulisana od kada su bili deca i to tako sto je uticaj "poznatih licnosti" veci od uticaja roditelja. Ovde su prilicno krivi roditelji ali ne potpuno jer se i na njih maksimalno vrsi uticaj da budu u takvoj situaciji da imaju manji uticaj na mentalni i drustveni razvoj svoje dece.

Ali to i jeste plan...
 
Odgovor na temu

Dragi Tata
Malo ispod Kanade

Član broj: 1958
Poruke: 3906
*.americas.bgsinternal.com.



+6 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 16:44 - pre 227 meseci
Citat:
Shadowed: Ali to i jeste plan...


A cunning plan, my Lord.
 
Odgovor na temu

caboom
Igor Bogicevic
bgd

Član broj: 255
Poruke: 1503
80.93.227.*

ICQ: 60630914


+1 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 16:52 - pre 227 meseci
it's a plan so cunning you could put a tail on it and call it a weasel...
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !16.08.2005. u 16:54 - pre 227 meseci
A da mozda nije problem u deci (prosek, prosek...)
Ja sam siguran da ce neka deca kojima su viki i dejvid idoli predavati na Oksfordu.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Viktorija Bekam: Nisam procitala ni jednu knjigu !

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7148 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.