Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spam od Soloymi hosting-a?

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Spam od Soloymi hosting-a?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 25011 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 00:47 - pre 227 meseci
Citat:
broker: Hajde sad malo da ukljucimo vremeplov:



Svaka slicnost sa sadasnjim dogadjajima je slucajna.


O tome je na ovom forumu vec bilo reci... tako da zaista ne moram da se ponavljam ali jednostavno sam primoran.

Taj i jedini mail koji je poslat, poslat je iskljucivo ljudima iz mog address book-a jer je zbog njih to sve i pocelo i time sam samo zeleo da obavestim te iste ljudi da smo krenuli sa radom, a to sto smo ti i ja nekada bili u kontaktu iz nekih mozda druhi razloga mozes da mi uzmes za zlo i da kazes da je to bio SPAM ali ovo je nesto sasvim trece, jer ja dobija poruke na mailove koje nigde ostavio nisam, a da ne pricam da sam sa njih nekome nesto slao, sto je jasan znak da su isli redom pa kome stigne, super, a kome ne, nema veze...

Mozes i dalje da cuvas tu poruku ali ja sam ti se i preko PP javio i razjasnili smo o cemu se radilo, mada nekim ljudim se ne moze ugoditi definitivno :)

[Ovu poruku je menjao NenadS dana 02.09.2005. u 01:56 GMT+1]
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 01:02 - pre 227 meseci
Jednom spamer uvek spamer. Ja tebe potpuno razumem da nikad neces priznati da si slao spam, smao zaboravljas da tebe niko i ne pita. Slao si spam da se reklamiras. Stvari su sasvim jasne. I prostitutkama u neko doba dodje da ne bi volele da su radile sot su radile, ali ne mogu da promene vreme.

A sto se tice razjasnjavanja, hoces da citiram kako si mi objasnjavao da nisi spamer (sa sve prostaklucima?). Ali ipak, zarad kulture na ES-u to necemo raditi, mada mozemo da izvucemo nesto drugo iz slamarice, recimo sta se desava kada spameru posaljes poruku kojom trazis da te skinu sa spam liste:

Citat:

Received: (qmail 31243 invoked from network); 19 Jul 2003 12:03:36 -0000
Received: from mx0.gmx.de (HELO mx0.gmx.net) (213.165.64.100) by mailbox.routo-messaging.com with SMTP; 19 Jul 2003 12:03:36 -0000
Received: (qmail 32719 invoked by uid 0); 19 Jul 2003 12:01:04 -0000
X-MSMail-Priority: Normal
Date: Sat, 19 Jul 2003 14:01:05 +0200 (MEST)
From: <[email protected]>
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1165
To: "Predrag Supurovic" <private(at)uzice.net>
MIME-Version: 1.0
References: <000001c34cff$4b4e4ce0$0100007f@PASIK>
Subject: Re: www.dunex.org/hosting
X-Priority: 3
X-Authenticated-Sender: #[email protected]
X-Authenticated-IP: [195.252.84.73]
Message-ID: <[email protected]>
X-Mailer: WWW-Mail 1.6 (Global Message Exchange)
X-Flags: 0001
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-1"
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-MDRemoteIP: 62.169.139.158

Vas zahtev je primljen, molimo Vas da sacekate 10-25 dana da se Vas mail
izbrise iz baze

Hvala


--
+++ GMX - Mail, Messaging & more http://www.gmx.net +++

Jetzt ein- oder umsteigen und USB-Speicheruhr als Prämie sichern!




... ali istovremeno i ...

Citat:

Received: (qmail 3302 invoked from network); 2 Aug 2003 02:52:38 -0000
Received: from mx0.gmx.de (HELO mx0.gmx.net) (213.165.64.100) by mailbox.routo-messaging.com with SMTP; 2 Aug 2003 02:52:38 -0000
Received: (qmail 26736 invoked by uid 0); 2 Aug 2003 02:38:59 -0000
X-MSMail-Priority: Normal
Date: Sat, 2 Aug 2003 04:38:59 +0200 (MEST)
From: <[email protected]>
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1165
To: "Predrag Supurovic" <private(at)uzice.net>
MIME-Version: 1.0
References: <005801c34f64$2f474670$0200a8c0@PASIK>
Subject: Re: www.dunex.org/hosting
X-Priority: 3
X-Authenticated-Sender: #[email protected]
X-Authenticated-IP: [195.250.117.242]
Message-ID: <[email protected]>
X-Mailer: WWW-Mail 1.6 (Global Message Exchange)
X-Flags: 0001
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-1"
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-MDRemoteIP: 62.169.139.158

Postovani

zahvaljujemo sto ste prijavili na nasu mailing listu i sto ce te koristit
sve pogodnosti nasih usluga, kao sto su: jeftini paketi, domeni kao i usluge i
ponude nasih partnera.

Nasa politika je da ne sirimo spam vec da pomognemo nasim clanovima sa
jeftinim cenama i sigurnim serverima.

poruke ce se slati 2x sedmicno + poruke od nasih partnera kojima smo takodje
prosledili Vas mail

srdacan pozdrav

Dunex Hosting Team

--
COMPUTERBILD 15/03: Premium-e-mail-Dienste im Test
--------------------------------------------------
1. GMX TopMail - Platz 1 und Testsieger!
2. GMX ProMail - Platz 2 und Preis-Qualitätssieger!
3. Arcor - 4. web.de - 5. T-Online - 6. freenet.de - 7. daybyday - 8. e-Post




Dakle, ne samo sto na zahtev spamer ne uklanja mail sa liste nego navodno mora da prodje 15-20 dana da se to obavi, ali istovremeno, paralelno sa tim dolazi obavestenje da je ista adresa ponovo stavljena na listu, ovaj put uz jasno objasnjenje da je ta adresa cak prosledjena njihovim partnerima kako bi i oni mogli da spamuju.

A sve vreme se koristi besplatni (i anonimni) mail servis gmx.net...

I sad samo neko neozbiljan moze da kaze da se ne radi o spamu, narocito ako se uzme u obzir da email adresa na koju je sve vreme slat spam, nikada nije mogla biti poslata spameru iz prostog razloga sto s njim nikada nije bio nikakve komunikacije. Vlasnik napadnute email adrese, ne samo sto nikada nije komunicirao sa spamerom-om, nego ga nijepoznavano niti je do tada cuo za njega.


No, da se vratimo na temu, spamer je spamer i treba ga utucati svim sredstvima, jer, kao sto rekoh radi se o ljudima koji imaju zescih problema da sebi smisle da rade nesto posteno. Spameru nikada ne treba verovati a najmanje sa njim praviti neki posao. Ko je spreman da spamuje, spreman je i da laze, a ko laze taj i krade, a ko krade taj je i prevarant.

Ima na ovom svetu dovoljno postenih ljudi, tako da ne morate ni komunicirati sa spamerima vise nego da ih oterate tamo gde im je mesto.

[Ovu poruku je menjao broker dana 02.09.2005. u 02:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 01:08 - pre 227 meseci
nenade ne vidim sto se bunis kad si i sam spamer ?
samo si sebi napravio medvedju uslugu...

brokeru ti si lood sto cuvas spam od pre 2 godine :D

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 02.09.2005. u 02:08 GMT+1]
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 01:11 - pre 227 meseci
Posto cuvam sve mailove u narednih par godina, proverio sam sve koje sam poslao i dosao do sledeceg:

- ja kao prvo nemam gmx.net nalog za mail, tako da ni jednu od poruka koju ti ovde postavio LICNO JA nisam poslao i za to mogu da garantujem zivotom

- poslao sam mail osobi koja je mozda ali napominjem samo MOZDA tebi poslala te poruke i ocekujem odogovor, tako da cemo nadam se uskoro znati tacno o cemu se radi.

Sada mi je tek jasno zasto nisam mogao da se setim tebe ili da te pronadjem u svom adresaru, tako da ti se na nekin nacin i zahvaljujem sto si postavio ove poruke i time mi dokazao da ja to nisam uradio. To mozda tebi nece znaciti nista ali meni licno mnogo znaci, jer bez obzira sto se osim tebe niko nikada nije pozalio, mene je to kopkalo sve vreme ali od ovog trenutka moja savest je mirna, tako da ti se zahvaljujem jos jednom.

[Ovu poruku je menjao NenadS dana 02.09.2005. u 02:22 GMT+1]
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 09:23 - pre 227 meseci
Lol, kako je lepo chuti da je spameru "savest mirna"... "Nisam ja, drugar moj je"...

Ne zhelite da chujete shta bi vam radio kad bi mi dopali shaka...
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 11:32 - pre 227 meseci
Proverio sam, konkretno te mailove niko od meni poznatih osoba nije poslao, tako da bih i ja voleo da znam ko je to uradio, mada proslo je dosta vremena, tako da to nije moguce proveriti.

Kao drugo, mailovi su poslati sa Beotel.net-a i jos nekog drugog provajdera, a ja iste u zivotu nisam koristio.

Kao trece, niko od nas ko je to mogao da posalje, a da ga ja poznajem ne prica bosanskim jezikom, a ti mailovi su tim jezikom pisani.

Da zakljucim na kraju. Da li je neko taj mail koji je dobio od mene uzeo i sam poslao kome je hteo iz dobrih ili losih namera, ja to ne znam i verovatno nikada necu saznati ali jedno je sigurno, a to je da ljudi koji su vezani za DuNeX Web Hosting to nisu radili, jednostavno to nije nas stil pisanja.

Takodje i za Soloymi, ja nisam rekao da su oni poslali spam poruku, vec sam samo pitao da li je to spam ili ne, a ko ga je poslao, niti znam, niti me zanima.

I dok sam pisao ovo poruku pokusao sam da na netu pronadjem nesto vise od email adresi [email protected] sa koje su ti email-ovi poslati, a u isto vreme trazio sam i po mojim mailovima i nasao sledece:

Tu email adresu koristio je Dragan mr Galic-MrVa, nick MaRaToNcI ( http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/MaRaToNcI ), koji je tada drzao hosting.co.yu tako da me vise nista ne cudi, posto verujem da dobar deo vas zna ko je ta osoba i sta je sve radila kako bi dosla do klijenata. Sa doticnim vise nisam u kontaktu iz nekih privatnih razloga (pokusaja prevare) ali u to necu da ulazim.

Sta god vi sada pricali, meni je izuzetno drago da sam ovu misteriju razresio bar sebi, a vi ukoliko ne zelite u to da poverujete, ja vam ne mogu pomoci.
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 15:32 - pre 227 meseci
Hm da, u to doba Mrva i ti ste bili pravi ortaci :) No svejedno, ja sam ionako samo obavestio da je Dunex nosting kada je poceo, reklamiran spamom, pa sam ti od tada trn u oku. Ti si tada ovde reagovao potpuno u skladu sa spamom koji sam dobijao, tako da ja tu nemam mngo sta da razlisljam. Sto se mene tice, tu se stvar zavrsava, a vi ste na listi domacih spamera, posto je spam slat u vasu korist a najamanje je bitno ko je stvarno uradio. "Nisam ja" ne pomaze.


[Ovu poruku je menjao broker dana 02.09.2005. u 16:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 17:44 - pre 227 meseci
A mogu li da pogledam tu listu, da se uverim u to licno?

Isto tako neko moze da spamuje za bilo koji drugi hosting, eto sada recimo za soloymi i sta je sad, da li su oni zaista spameri ili ne... ja ne znam ali po tome sto ti pises jesu, bez obzira na sve?
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

CLUB
mmeiay jjjjjj
bgd

Član broj: 66454
Poruke: 11
213.244.208.*



Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 19:37 - pre 227 meseci




[Ovu poruku je menjao CLUB dana 03.09.2005. u 02:45 GMT+1]
CLUB
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 20:52 - pre 227 meseci
Hehehe, ocigledno je da nemate pametnija posla, a taj mail ko god da ga je slao, a rekao sam cija je to mail adresa, nema nikakve veze sa nama, a onaj ko taj "spam" mail cuva 3 godine ozbiljno treba da se zapita da li je sa njim sve u redu...

Pozdrav svima :)
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

CLUB
mmeiay jjjjjj
bgd

Član broj: 66454
Poruke: 11
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 21:51 - pre 227 meseci
haha napad je najbolja odbrana tom logikom ides jel nenade:)))) haha to ko ima ili nema druga posla ti si trebao da se zapitas koliko znam ovu temu si sam zapoceo a posle cele price vidi se i zasto

poznati spemeru napadajuci druge hteo si sebi da napravis reklamu haha e pa zajebao si se ups pardon za psovku ( grdno si se zajebao)

sam si sebi napravio kontra uslugu

mozda otvorim temu zadovoljni i nezadovoljni svoim hostinzima e verujem da bi te tu dosta bilo cim si zapocinjao ovakvu temu


sone mislim da ti vise nebi ovde trebao da pises jer opleo si po svojoj knkurenciji a to ti je bljak reklama smisli bolji nacin i nemoj vise da saljes spam neko cete opet za dve godine podsetiti a mi svi cemo ti opet verovati kad kazes ne znam ja ciji je to mail
CLUB
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 22:12 - pre 227 meseci
Tema vec postoji, mozes i da je procitas ovde http://www.elitesecurity.org/tema/107100 jer ja nemam sta da krijem, o mojim uslugama najbolje ti mogu reci moji klijenti i to je ujedno i najbolja reklama, jer ovako neko moze da obecava kule i gradove ali dok nesto ne probas ne mozes da znas da li je dobro ili ne ;)
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

_Punisher_

Član broj: 43956
Poruke: 95
194.106.174.*

Sajt: www.raznocafe.com


Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 22:27 - pre 227 meseci
Nenade jel taj nik oznacava NenadSpamer ;)


Licno sam korisnik usluga soloymija i nikada do sada nisam imao problema sa njima.Takav email sam dobio i ja ali na drugoj adresi.Iskreno mi lici na "nevaljalice",zbog ivane i maje ali necu da tvrdim jel mozda i nisu oni.Ocigledno je da je pokusaj da se napravi negativna reklama soloymiju ali je nisko to sto si mu ti kao konkurencija zapoceo temu zarad svoje koristi.SPamer jednom uvek spamer
:: Vas online cafe:: http://www.raznocafe.com
 
Odgovor na temu

LaMpiR

Član broj: 9930
Poruke: 1343



+2 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:01 - pre 227 meseci
Citat:
_Punisher_: N

Licno sam korisnik usluga soloymija i nikada do sada nisam imao problema sa njima.Iskreno mi lici na "nevaljalice",zbog ivane i maje ali necu da tvrdim jel mozda i nisu oni.Ocigledno je da je pokusaj da se napravi negativna reklama soloymiju ali je nisko to sto si mu ti kao konkurencija zapoceo temu zarad svoje koristi.


Kao sto sam ja vec u svom prethodnom postu napomenuo :)
SOloymi je dobar, do sada nisam imao problema a uptime je odlican :)
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:04 - pre 227 meseci
Kada sam otvorio ovu temu, nigde nisam naveo da se javljam kao hosting provider posto sam poruke dobio na mailove mojih licnih sajtova, tako da ne vidim u cemu je problem ali nije ni bitno, zaboravite sta sam pisao, tj. radite sta hocete :)
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

_Punisher_

Član broj: 43956
Poruke: 95
194.106.174.*

Sajt: www.raznocafe.com


Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:04 - pre 227 meseci
Da ne ispadne da hvalimo soloymi zamolio bih druge koji imaju nameru da odgovore da ne pricaju utiske i karaktiristike ovde vec da otvorimo drugu temu za to,ipak je ovo bre nenadova reklama ;)



[Ovu poruku je menjao _Punisher_ dana 03.09.2005. u 00:07 GMT+1]
:: Vas online cafe:: http://www.raznocafe.com
 
Odgovor na temu

CLUB
mmeiay jjjjjj
bgd

Član broj: 66454
Poruke: 11
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:15 - pre 227 meseci
e nenade stvarno si kralj

a znas li kako je lav postao kralj zivotinja???

krenu magarac i lav da prelaze nabujalu reku preko jednog
balvana doduse svako sa druge strane
sretnu se na sredini i kaze lav magarcu ajde bre bezi odavde ili
cu da te pojedem na sta ce tvrdoglavi magarac " lave neseri i sam znas da ako me napadnes oboica padamo u vodu i tu nam je kraj:))))

ok rece lav ajde da jebemo jedan drugog i ko duze izdrzi on ce prvi da predje na sta se i magarac slozi:)))

krene ti tako lav da pegla magarca prodje 5, 10, 15 ,....30 minuta i lav zavrsi ponosno misleci da mu magarac to ne moze uzvratiti medjutim kad je magarac krenuo da pegla i kad je dosao do 25 minuta lav se zabrine i zamesa malo kako bi ovaj drugi pre zavrsio na sta ce magarac " to k r a lj u "
e tako ti je lav postao kralj zivotinja :))))


toliko od mene laku noc
CLUB
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:33 - pre 227 meseci
Mislim da ovde ima dosta mesta da moderatori intervenisu, s obzirom da ovakva prozivka na racun NenadS-a ne stoji. To sto je njegova firma nekada reklamirana putem spama ne znaci da njegova opaska na racun ovog aktuelnog spamera ne stoji.


Firma Soloymi se ocigledno reklamira putem spama, na najgori moguci nacin. Da li su njihove usluge dobre ili nisu uopste nije bitno. Samim tim sto su se prihvatili spama radi promocije govori dovoljno, radi se o krajnjem bezobrazluku i aroganciji.

Ja mogu da protumacim ovaj njihov samo na jedan nacin: radi se o potezu ocajnika kome biznis jenjava, koji, i u nadi da ce nahvatati jos nekog klijenta, preduzima ono najgore sto moze da smisli: pretrazuje net, nalazi email adrese ljudi koji vec imaju sajtove (sto znaci da su vec neciji klijenti) i pokusava da ih ubedi u to da ce im ponuditi bolju i jeftiniju uslugu. Postupak koji je za svaku osudu u bilo kom poslu, pa i ovom. Odavno je utvrdjeno da takvi podli i prljavi potezi na trzistu ne prolaze.

Ocigledno je da im je stvar toliko kriticna da uopste ne vode racuna, pa cak svoje "reklamne" poruke salju i direktno samoj konkurenciji.

Kada se sve svede, poruka je jasna: nemojte poslovati sa njima. Ma koliko se ovde javljali prijatelji tih spamera koji glume zadovoljne korsinike, stvar je jasna: svako ko se drzne da salje spam da bi se reklamirao ne zasluzuje nikakvo poverenje, a kamoli toliko da se sa njim ulazi u poslovne odnose. Tu se ne radi o samom nepostenju, nego o cistom odsustvu ikakvog morala kod takvih preduzimaca. Drzite se dalje od njih. Ista moralna nacela primenjuju i u poslu.

 
Odgovor na temu

_Punisher_

Član broj: 43956
Poruke: 95
194.106.174.*

Sajt: www.raznocafe.com


Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:53 - pre 227 meseci
Cek malo brokeru

Jer je slat spam sa sluzbene adrese tipa [email protected]???? NIje
Da ni je mozda slato sa gmail.com na kome 10 godisnje dete moze da otvori nalog i svako drugi????Jeste

Da ne placa mozda soloymi dosta reklama(ukljucujuci i ovom sajtu,gore kod pretrage)???Placa

Da nema mozda markice na skoro svim sajtovima koje hostuje???Nisu svi sajtovi neuspesni pa da nema dovoljnu reklamu samo od toga pa da mora da se reklamira i ovako.Da nebi mozda sebi ucinio medvedju uslugu???.


I dete nemoj me nazivati lazovom.Da sam zadovaljan uslugom stoji.I nemoj soliti svakom pamet jer ocigledno je da kad je bog delio pamet da si se sakrio u bure.



:: Vas online cafe:: http://www.raznocafe.com
 
Odgovor na temu

Bhamby

Član broj: 50779
Poruke: 388
*.yu1.net.



+6 Profil

icon Re: Spam od Soloymi hosting-a?02.09.2005. u 23:56 - pre 227 meseci
@broker:

Kako da se rešim ovog spamera http://www.elitesecurity.org/tema/130407-Spamer-triper

Pisao sam Neobee.net-u (iz za*ebancije) da vidim šta će da odgovore:

Da li su me samo "skinuli" ili ...

Postovani,
zahvaljujemo se na prijavi.
Identifikovani Korisnik je pristupio Internetu preko Neobee.net PostPaid
ulazne linije i Neobee.net nema potpisan ugovor sa Korisnikom, te je u
nemogucnosti da primeni odredbe koje se ticu ove vrste nedozvoljenog
ponasanja na mrezi.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Spam od Soloymi hosting-a?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 25011 | Odgovora: 93 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.