Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Majkl Dzekson Kosarkas?

elitemadzone.org :: MadZone :: Majkl Dzekson Kosarkas?

[ Pregleda: 6008 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Malcolm
Član broj: 516
Poruke: 503
*.verat.net

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Majkl Dzekson Kosarkas?03.09.2002. u 16:41 - pre 262 meseci
Mirko Novosel, nekadašnji selektor jugoslovenske reprezentacije, o Svetskom prvenstvu u Indijanapolisu
Zašto nema Šćepanovića?
BANJALUKA - Nekadašnji selektor košarkaške reprezentacije Jugoslavije i dugogodišnji prvi trener zagrebačke Cibone Mirko Novosel, koji je jedno vreme radio u FK Dinamo, pomno prati zbivanja na Svetskom šampionatu u Indijanapolisu. Nakon prvog kruga takmičenja Novosela je iznenadila igra jugoslovenske nacionalne selekcije.

- Plavi su me razočarali i mogu da kažem da ne igraju kao prošle godine na EP u Turskoj. Zaista mi nije jasno zbog čega Svetislav Pešić na put nije poveo Šćepanovića, pa i Obradovića. Kiksali su protiv Španaca a ništa bolju igru nisu prikazali ni u sudaru sa Kanadom. Protiv Španije su podbacili bekovi, a nisu blistali ni u centarskoj liniji iako u svojim redovima imaju jednog Vladu Divca, koji je već deset godina jedan od vodećih igrača na pomenutoj liniji u NBA ligi. Jugoslovene sam jedino video kao moguće konkurente Amerikancima u velikom finalu - istakao je Mirko Novosel.

Istaknuti košarkaški stručnjak zasad je najviše zadovoljan igrom Španije.

- Odlično su krenuli na ovom prvenstvu, a u svojim redovima imaju dvojicu vanserijskih igrača - Gasola i Navara. Mislim da će daleko dogurati i sigurno je da će se okititi jednom od medalja. Od ove selekcije očekujem da zablista punim sjajem na narednom šampionatu Starog kontinenta, koji se održava naredne godine u Švedskoj - dodao je Novosel.

O Amerikancima?

- Jedini pravi „drim tim“ bio je onaj koji je 1992. godine nastupio na Olimpijskim igrama u Barseloni. Tada su igrali Majkl Džekson, Medžik Džonson i drugi tada vrhunski košarkaši. Danas Amerikanci nemaju najbolju selekciju i verujem da ih, ukoliko popravi svoju igru, Jugoslavija može iznenaditi - naglasio je Mirko Novosel.

S. B.


Za ovoliko godina koliko pratim kosarku nisam znao da je MAJKL DŽEKSON igrao košarku, još pogotovo u dream team-u!

I nisam znao da je Novi Zeland pobedio Nemačku 84:64

Sve ovo možete naći u današnjem Blicu
Nažalost

 
Odgovor na temu

Trunks
Stefan T.
Freelance web/grafički dizajner.
Novi Sad, Srbija

Trunks
Član broj: 34
Poruke: 2465
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 28675801
Sajt: Linemotion.com


+1 Profil

icon Re: Majkl Dzekson Kosarkas?03.09.2002. u 19:41 - pre 262 meseci
Možda M. Novosel nije pogrešio, već osoba koja je kucala dotični tekst.
Ipak, ko zna...
» Mom, mom, look what I did, mom!
» Look what I did to my hands, I broke 'em!
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Majkl Dzekson Kosarkas?03.09.2002. u 21:23 - pre 262 meseci
Nebih rekao, pa to je sportski novinar, to mu je posao. Mozda se Novosel zbunio. Slazem se za Scepanovica, mislim da je trebao da igra...
 
Odgovor na temu

MAD-MAX
Marko Mitic

Član broj: 351
Poruke: 1060
*.ptt.yu

Jabber: MAD-MAX@jabber.com
ICQ: 65811355


Profil

icon Re: Majkl Dzekson Kosarkas?04.09.2002. u 10:52 - pre 262 meseci
Mozda je ipak Novosel pogresio jer kad sam sinoc video kako nas veliki kosarkas Kapicic prica o "sakilu onilu" (samo treba da cujete kako to akcentuje) onda je vrlo verovatno da Mirko ne razlikuje Dzeksona od Jordana :)
"If you do what you always did! - You will get what you always got!"
 
Odgovor na temu

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Malcolm
Član broj: 516
Poruke: 503
*.verat.net

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Re: Majkl Dzekson Kosarkas?04.09.2002. u 14:32 - pre 262 meseci
J aipak mislim da je pogresio taj novinar
mozda slucajno mozda namerno

a nemacka novi zeland?
 
Odgovor na temu

01011011

01011011
Član broj: 561
Poruke: 2341
*.in.us.prserv.net



+2 Profil

icon Re: Majkl Dzekson Kosarkas?05.09.2002. u 09:33 - pre 262 meseci
Ne vjerujem da je jackson igrao pa on je Metar i Zilet :)
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.eunet.yu

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Majkl Dzekson Kosarkas?06.09.2002. u 08:14 - pre 262 meseci
Citat:
Malcolm:
- Jedini pravi „drim tim“ bio je onaj koji je 1992. godine nastupio na Olimpijskim igrama u Barseloni. Tada su igrali Majkl Džekson, Medžik Džonson i drugi tada vrhunski košarkaši. Danas Amerikanci nemaju najbolju selekciju i verujem da ih, ukoliko popravi svoju igru, Jugoslavija može iznenaditi - naglasio je Mirko Novosel.


To Michael Jackson/Michael Jordan je vrlo cest lapsus... cuo sam ga x puta.. nista strasno..

Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Majkl Dzekson Kosarkas?

[ Pregleda: 6008 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.