Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sprave za vežbanje - Da li vrede?

elitemadzone.org :: TechZone :: Sprave za vežbanje - Da li vrede?

[ Pregleda: 8663 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Sprave za vežbanje - Da li vrede?23.09.2005. u 20:36 - pre 226 meseci
Razmišljam da uzmem neku od onih univerzalnih sprava za vežbanje gde ima dosta vežbi.Primera radi ona mašina ako je neko video u Metrou(Gladiator ili tako nešto).E sad ne bih želeo da je uzmem a da ne valjda.Kakva su vaša mišljenja o njima?
 
Odgovor na temu

DaChaS

Član broj: 18964
Poruke: 254
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Sprave za vežbanje - Da li vrede?27.09.2005. u 02:16 - pre 226 meseci
pazi bash sad na pripremama su u hotelu imali ketler sprave koje mislim da su isto u metrou ......najbolja varijanta je da isprobash ako si npr visok ili zavisi od gradje kako ce ti ona prijati.....nisu bash neshto kvalitetno uradjene ali otprilike je to shto se dobije za te pare (zadovoljavajuce)......mozda ti nije loshe da razmislish o kupovini nekih buchica .....ili o pravljenju (kupovini) bench klupe sa tegovima ako imash vec prostora za takvu spravu tako bih barem ja uradio
pozdrav
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
212.200.74.*



+363 Profil

icon Re: Sprave za vežbanje - Da li vrede?27.09.2005. u 06:54 - pre 226 meseci
Nemoj kupovati univerzalne sprave na gotovs. Vise ti se isplati da odes kod nekog naseg ko ih sam pravi(pogledaj HALO oglase) i da ti uradi kvalitetno i ono sto hoces. Ketlerova univerzalna sprava(lat, bendz klupa sa podesavanjem ugla, pek-dek i nozna ekstenzija) koju sam video u prodavnici nije nizasta, a kosta oko 60K dinara. Jedino sto valja na njoj su sipka i tegovi. Testirao sam je onako na brzinu i sem sto je izuzetno krhka, uglovi na njoj uopste nisu podeseni kako treba i nista se pravilno ne moze raditi.

E, sad, ako ima da se negde nadje neka bolja za te pare, onda odlicno. Mada, ja sam ipak za to da ti neko napravi u kucnoj radinosti, jer ljudi koji to rade uglavnom i treniraju pa znaju sve nedostatke koje neka sprava moze imati. Kod mene u gradu ima njih dvoje koji to rade i mogu ti reci da su im spreve odlicne.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Sprave za vežbanje - Da li vrede?

[ Pregleda: 8663 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.